Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 15

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 15
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 17 august 2016

Lang

5 700 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan SvedbergHeming Orientering55.539.48
2Svein NygårdNorges Bank BIL56.23+0.309.53
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK56.36+0.439.55
4Christian GrotnesTyrving58.20+2.2710.14
5Martin HosetNydalens SK59.00+3.0710.21
6Knut SandvenKoll59.07+3.1410.22
7Haakon IngvaldsenIF KIF1.00.07+4.1410.32
8Rolv Anders SystadLyn1.02.07+6.1410.53
9Ivar SeierstadIL GeoForm1.02.35+6.4210.58
10Lars Ivar AarsethFBI1.03.08+7.1511.04
11Steinar  LågDNV1.03.23+7.3011.07
12Tore KjølsethLundin1.03.45+7.5211.11
13Guttorm L EggeOSI1.04.23+8.3011.17
14Per SlungaardKværner1.06.02+10.0911.35
15Karl Rikard LøvhaugKoll IL1.06.11+10.1811.36
16Eirik JørgensenIL Tyrving1.06.33+10.4011.40
17Terje UrfjellImås1.06.38+10.4511.41
18Jan Fredrik HelgakerDNV1.09.19+13.2612.09
19Pål DahleOppsal IF1.09.38+13.4512.12
20Petr Boranekusk praha1.09.43+13.5012.13
21Kyongsa RiNydalens SK1.11.33+15.4012.33
22Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.13.28+17.3512.53
23Audrun UtskarpenOSI1.14.38+18.4513.05
24John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.14.45+18.5213.06
25Are EriksenOSI1.15.47+19.5413.17
26Stefan KernstockDNV1.15.53+20.0013.18
27Knut OnsagerIL GeoForm1.16.11+20.1813.21
28Hallvard BergIL Tyrving1.16.26+20.3313.24
29Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF1.16.51+20.5813.28
30Tom SlungaardTeam Ambita1.16.55+21.0213.29
31Egil Reidar OsnesPrivat1.17.51+21.5813.39
32Arnt Ove TakvamFearnsport1.26.00+30.0715.05
33Per OsenStatoil Oslo BIL1.26.07+30.1415.06
34Harald IweIL GeoForm1.26.14+30.2115.07
35Ståle HeitmannFossum IF1.26.36+30.4315.11
36Lars ChristensenDNV1.27.39+31.4615.22
37Harald Østgaard LundIL GeoForm1.32.15+36.2216.11
38Eskil ÅsmulOL Trollelg1.33.11+37.1816.20
39Kristin N. BergDNV1.33.59+38.0616.29
40Håkon SagbergPrivat1.36.12+40.1916.52
41Svenja KernstockDNV1.36.58+41.0517.00
42Øivind GylverAsker SK1.43.10+47.1718.05
43Jitka Svobodovausk prahaikke godkjent

Mellom

3 700 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre LangaasNydalens SK35.579.42
2Per Kristian EkebergIL Tyrving39.25+3.2810.39
3Paul SolheimPrivat42.06+6.0911.22
4Einar JensenNydalens SK43.00+7.0311.37
5Toril HallanLillomarka OL43.30+7.3311.45
6Kjell MarksetKoll43.35+7.3811.46
7Lars BenestadIK Grane44.54+8.5712.08
8Harald Eide-FredriksenHeming Orientering46.11+10.1412.28
9Odin GramstadDNV49.39+13.4213.25
10Vidar ElvekrokEiker OL50.26+14.2913.37
11Anne DanielsenNydalens SK51.43+15.4613.58
12Hanne Maria VisterOslostudentenes IK51.58+16.0114.02
13Elisabeth ArvesenNydalens SK52.07+16.1014.05
14Endre HallanLillomarka OL53.27+17.3014.26
15Henrik ReuschHeming Orientering53.29+17.3214.27
16Peer StiansenNydalens SK53.49+17.5214.32
17Harald RikheimRådtassene54.53+18.5614.50
18Knut Bjarne  SætreBærum kommune54.57+19.0014.51
19Ellen TurterNydalens SK55.39+19.4215.02
20Christian ReuschHeming Orientering56.12+20.1515.11
21Kjersti SkantzeIL Tyrving56.41+20.4415.19
21Morten KongsbergIL Tyrving56.41+20.4415.19
23Sigbjørn ModalsliFossum IF57.20+21.2315.29
24Hans-Kristian AlvebergPrivat57.39+21.4215.34
25Roar SigurdsenRingnes58.03+22.0615.41
26Egil HusethKamp/Vestheim IF58.17+22.2015.45
27Knut Anders LøkenFossum IF58.43+22.4615.52
28Tormod BøeDNV59.16+23.1916.01
29Thomas ThorsenPrivat59.43+23.4616.08
30Trude FixdalIL Koll59.51+23.5416.10
31Kjersti ThoStabæk IF59.56+23.5916.11
32Kristin SletnerRøyken OL59.58+24.0116.12
33Terje NæssFossum IF1.01.40+25.4316.40
34Jacob DybwadHeming Orientering1.02.21+26.2416.51
35Anne Marit BjergaardNydalens SK1.03.12+27.1517.04
36Wenche BjerkreimFossum IF1.04.37+28.4017.27
37Marte BraathenMiljødirektoratet1.06.18+30.2117.55
38Maiken KorsagerKoll1.06.29+30.3217.58
39Esben BachOSI1.06.57+31.0018.05
39Margrete EngzeliusAsker SK1.06.57+31.0018.05
41Andreas ErichsenNydalens SK1.06.58+31.0118.05
42Finn GangePrivat1.08.57+33.0018.38
43Kirsti BergIL Tyrving1.09.19+33.2218.44
44Einar HemLillomarka OL1.09.29+33.3218.46
45Brita SauarStatoil1.09.30+33.3318.47
46Johan MikalsenFossum IF1.09.47+33.5018.51
47Ole VignesIL GeoForm1.09.57+34.0018.54
48Solveig BerganNydalens SK1.10.41+34.4419.06
49Erik SolheimPrivat1.13.35+37.3819.53
50 Tor OmmundsenDNV1.14.56+38.5920.15
51Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.15.18+39.2120.21
52Per AagaardHeming Orientering1.15.51+39.5420.30
53Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL1.24.29+48.3222.50
54Kjetil JacobsenHamar OK1.24.43+48.4622.53
55Tormod HegdalHeming Orientering1.25.39+49.4223.08
56Ulf Gunnar MikalsenDNV1.33.13+57.1625.11
57Erling MikalsenFossum IF1.33.20+57.2325.13
58Knut HangeraasIL GeoForm2.19.41+1.43.4437.45
59Sigurd HaugerudIL GeoForm2.56.36+2.20.3947.43
60Pål W. HanssenBDO BILikke godkjent
61Stig Hultgreen KarlsenOppsal IFikke godkjent

Kort

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andre RøGeoForm31.3514.21
2Sturle HånesIL GeoForm32.44+1.0914.52
3Anne  DahlNydalens SK35.38+4.0316.11
4Øyvind GrandumIL GeoForm36.55+5.2016.46
5Frida AamotPrivat41.35+10.0018.54
6Petter BuggePrivag44.46+13.1120.20
7Øystein MadsenHaugerud IL46.49+15.1421.16
8Mari AarsethNydalens SK50.18+18.4322.51
9Terje ThrondsenNittedal Olja Lyn54.51+23.1624.55
10Anne Cathrine VossGeoForm56.20+24.4525.36
11Kåre KnudsenIL GeoForm56.29+24.5425.40
12Carl-Fredrik KolderupStabæk IF56.37+25.0225.44
13Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF59.32+27.5727.03
14Silje SlungaardTyrving1.00.30+28.5527.29
15Magne GrandeFBI1.00.55+29.2027.41
16Tor E. HenriksenLillomarka OL1.08.20+36.4531.03
17Tessa SilverKoll IL1.42.37+1.11.0246.38
18Eva FixdalHeming Orientering1.42.38+1.11.0346.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor