Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 5 juli 2016

A-lang

41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle GjelstenKristiansand OK28.09
2Espen DanevadFredrikstad SK32.11+4.02
3Dan WolfSCM/TSM Jestedska oblast32.32+4.23
4Vit KostejnSCM/TSM Jestedska oblast33.45+5.36
5David RundeKristiansand OK34.51+6.42
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK35.02+6.53
7Matej BurdaSCM/TSM Jestedska oblast37.39+9.30
8Kjell Arne HålandOK Sør37.58+9.49
9Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK39.03+10.54
10Jan PicekSCM/TSM Jestedska oblast40.34+12.25
11Jan CechlovskySCM/TSM Jestedska oblast40.56+12.47
12Tomas ThorSCM/TSM Jestedska oblast41.09+13.00
13Jan BlandkjennKristiansand OK42.53+14.44
14Tomas KobrSCM/TSM Jestedska oblast44.54+16.45
15Christina WhiteSøgne og Songdalen OK45.32+17.23
16Katerina KaskovaSCM/TSM Jestedska oblast45.34+17.25
17Aurora FossøyNTNUI45.47+17.38
18Jon Terje EkelandOddersjaa SSK46.01+17.52
19Odd-Anton HermansenKristiansand OK46.02+17.53
20Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK46.33+18.24
21Jan SmausSCM/TSM Jestedska oblast47.09+19.00
22Jan KocibSCM/TSM Jestedska oblast47.13+19.04
23Ondrej VanisSCM/TSM Jestedska oblast47.54+19.45
24Petter Marki ErichsenKristiansand OK48.45+20.36
25Vojtech MelicharSCM/TSM Jestedska oblast49.38+21.29
26Ondrej BekSCM/TSM Jestedska oblast50.11+22.02
27Kristian PyttenKristiansand OK50.15+22.06
28Miroslav JanecekSCM/TSM Jestedska oblast50.38+22.29
29Marek NovotnySCM/TSM Jestedska oblast51.27+23.18
30Tomas HlubucekSCM/TSM Jestedska oblast52.31+24.22
31Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK52.47+24.38
32Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK58.18+30.09
33Stanislav NejmanSCM/TSM Jestedska oblast1.00.12+32.03
34Synne FossøyNTNUI1.04.11+36.02
35Tomas KrenekSCM/TSM Jestedska oblast1.04.30+36.21
36Krystof KaratsiolisSCM/TSM Jestedska oblast1.08.00+39.51
Tomas DlabajaSCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKaktiv
Jonas MyhreKristiansand OKaktiv
Alena NeradovaSCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Lars AurebekkFredrikstad SKdiskvalifisert
Antonin SmausSCM/TSM Jestedska oblastflyttet

A-kort

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dan PavlovecSCM/TSM Jestedska oblast28.15
2Kristen RibeKristiansand OK28.54+0.39
3Sarka SokolarovaSCM/TSM Jestedska oblast29.37+1.22
4Jakub BilySCM/TSM Jestedska oblast29.49+1.34
5Rose RibySCM/TSM Jestedska oblast30.11+1.56
6Katerina DolejsiSCM/TSM Jestedska oblast31.30+3.15
7Lucie JanouskovaSCM/TSM Jestedska oblast31.35+3.20
8Josef NagySCM/TSM Jestedska oblast32.17+4.02
9Jakub BradacSCM/TSM Jestedska oblast32.23+4.08
10Lucie NovakovaSCM/TSM Jestedska oblast32.36+4.21
11Martin AdamecSCM/TSM Jestedska oblast32.43+4.28
12Pavel PachnerSCM/TSM Jestedska oblast33.01+4.46
13Marketa ThorovaSCM/TSM Jestedska oblast33.09+4.54
14John RundeKristiansand OK33.54+5.39
15Lucie RoskotovaSCM/TSM Jestedska oblast34.04+5.49
16Alena LinkovaSCM/TSM Jestedska oblast36.00+7.45
17Anna BudskaSCM/TSM Jestedska oblast36.57+8.42
18Sigrid EkelandOddersjaa SSK37.14+8.59
19Ingvild MulenKristiansand OK38.03+9.48
20Per Olav HaarrGanddal IL38.22+10.07
21Ingunn ScheiÅs-NMBU40.01+11.46
22Magne Reier JørgensenKristiansand OK40.13+11.58
23Erling StrandBergens TF40.31+12.16
24Reidar SæstadKristiansand OK41.29+13.14
25Ludmila HudskaSCM/TSM Jestedska oblast41.39+13.24
26Terje WoldOK Sør42.38+14.23
27Anna FurstovaSCM/TSM Jestedska oblast42.42+14.27
28Karolina StanovaSCM/TSM Jestedska oblast42.47+14.32
29Bjørn EgnerHeming Orientering43.14+14.59
30Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK43.45+15.30
31Marketa PavlikovaSCM/TSM Jestedska oblast43.55+15.40
32Helge KristensenOK Sør45.11+16.56
33Emma DanevadFredrikstad SK45.46+17.31
34Liv Bente H FriestadKristiansand OK46.29+18.14
35Ole Kristian LauvnesKristiansand OK49.06+20.51
36Bjørn A FriestadKristiansand OK54.02+25.47
37Einar JørundlandOK Sør1.03.54+35.39
38Gudveig JørundlandOK Sør1.04.43+36.28
Jack BjørnsenKristiansand OKaktiv
Ondrej BudskySCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Sarka KnizkovaSCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Lenka KovarovaSCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Blanka KrenkovaSCM/TSM Jestedska oblastaktiv
Harald VingerhagenKristiansand OKaktiv
Bjørnar KregnesKristiansand OKdiskvalifisert
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Dominika PachnerovaSCM/TSM Jestedska oblastdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBUflyttet
Øyvind JørgensenHaukeland sykehus idrettslag (HSI)flyttet
Petr MelicharSCM/TSM Jestedska oblastflyttet
Martina NejezchlebovaSCM/TSM Jestedska oblastflyttet

C-løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julianne Zahl-OlsenKristiansand OK25.52
2Tony HalsallOtra IL28.45+2.53
3Jenny DanevadFredrikstad SK33.01+7.09
4Aileen RundeKristiansand OK45.05+19.13
5Hanne HermansenKristiansand OK45.26+19.34
6Odd JakobsenKristiansand OK45.56+20.04
Anne Karin RibeKristiansand OKaktiv

Råtass - Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oliver MoeTorridal IL17.12
2Vilma DanevadFredrikstad SK29.19+12.07
Kristian StrandKristiansand OKaktiv
Oskar RIbe-ChristensenKristiansand OKflyttet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor