Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap lang/ Calles pølseløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap lang/ Calles pølseløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 16 juni 2016

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Oliver FuruhaugByåsen IL12.12
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL19.38+7.26
0Johannes StordalByåsen IL18.23+6.11
0Stian Lande VikByåsen IL18.26+6.14

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.11
0Marie Wollan BenumByåsen IL19.05

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren VikenByåsen IL37.35

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL38.15

D 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL26.54
2Emma ArnesenByåsen IL27.03+0.09
3Marte Lien JohnsenByåsen IL36.39+9.45
4Julie ArnesenByåsen IL36.45+9.51
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL37.24+10.30
6Jenny PerssonByåsen IL43.35+16.41
7Gøril EideByåsen IL44.38+17.44
8Andrine VikenByåsen IL47.59+21.05
0Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 50-100

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid ArnesenByåsen IL38.18
2Ingrid Lien JohnsenByåsen IL46.14+7.56
3Stina ElfvingByåsen IL48.02+9.44

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen AuneByåsen IL20.45

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend AuneByåsen IL34.35
2Håkon SæternesByåsen IL1.02.08+27.33

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola Hoemsnes SandumByåsen IL47.52

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Are LodgaardByåsen IL52.47
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL53.19+0.32
3Isak A SæternesByåsen IL1.06.26+13.39

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje MaroniByåsen IL36.59
2Øyvind WiggenByåsen IL39.18+2.19
3Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL39.57+2.58
4Sigurd StenvikByåsen IL43.10+6.11
5Børge LeirenByåsen IL51.22+14.23
6Otto Richard EideByåsen IL51.50+14.51
7Vegard HansenByåsen IL53.33+16.34
0Snorre SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 50-100

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn BergerByåsen IL35.37
2Eirik VefsnmoByåsen IL37.15+1.38
3Kjell MaroniByåsen IL39.34+3.57
4Bjørn Erik JohnsenByåsen IL42.22+6.45
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL51.52+16.15
6Svein Endre HoveByåsen IL56.27+20.50

Foreldre B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn SandbakkByåsen IL42.16

D13-16C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine SagenByåsen IL20.47
2Maja Bostrøm CeliusByåsen IL20.48+0.01
3Sara DybvikByåsen IL43.41+22.54
4Celina LassenByåsen IL43.46+22.59
5Helene SvenningByåsen IL45.26+24.39
6Johanne Pedersen EllevsetByåsen IL1.11.23+50.36
7Kaja Sofie WestromByåsen IL1.11.26+50.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor