Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival - Craftcup junior, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Craftcup junior
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: fredag 24 juni 2011 - lørdag 25 juni 2011

Dag 1

D17-18 E

2 210 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn KvaklandFreidig16.447.34
2Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn16.57+0.137.40
3Eli Marita ForsethOL Trollelg17.01+0.177.41
4Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering17.02+0.187.42
5Malin EijsinkÅs-UMB Orientering17.12+0.287.46
6Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK17.26+0.427.53
7Julia OhlssonUddevalla OK17.30+0.467.55
8Gry GranstedtHalden SK17.48+1.048.03
9Siri KollerudLillomarka OL17.51+1.078.04
10Mathilde RundhaugMo OK Orientering17.56+1.128.06
11Nikoline BromanderFredrikstad SK18.23+1.398.19
12Kristine BergliaEiker OL18.57+2.138.34
13Malena Asheim BirkelandHalden SK19.02+2.188.36
14Tonje Kvamme DahlRingerike OL19.07+2.238.39
15Johanne RaknerVaregg Fleridrett19.09+2.258.39
15Live Bredholt JørgensenSandefjord OK19.09+2.258.39
17Solveig BlindheimLillomarka OL19.17+2.338.43
18Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF19.23+2.398.46
19Marianne Opsahl BredesenFossum IF19.27+2.438.48
20Hedvig ÅstebølOppsal IF Orientering19.41+2.578.54
21Guro VassendPorsgrunn OL19.47+3.038.57
22Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering19.56+3.129.01
23Aina VienaRingerike OL20.07+3.239.06
24Marie StyrvoldPorsgrunn OL20.08+3.249.06
25Aurora FossøyLia IL20.33+3.499.17
25Camilla HengebølFossum IF20.33+3.499.17
27Helene MaursetÅs-UMB Orientering20.43+3.599.22
28Maren Bunæs NilsenEiker OL20.48+4.049.24
29Emilie Westli AndersenLøten OL20.53+4.099.26
30Kristine GrønlundRingerike OL21.18+4.349.38
31Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn21.40+4.569.48
32Marte Fallbakken BergeLøten OL21.53+5.099.54
33Elise RognsvågFana IL22.37+5.5310.14
34Åsta WibeFrol IL23.36+6.5210.40
35Line SundsvikFrol IL24.19+7.3511.00
36Astrid Bredde VigIF Sturla24.41+7.5711.10
37Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering24.47+8.0311.12
38Tine Elisa KjemperudRingerike OL25.34+8.5011.34

D19-20 E

2 310 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadKonnerud IL15.186.37
2Marte NarumOL Vallset Stange15.32+0.146.43
3Audhild Bakken RognstadLillehammer OK16.23+1.057.05
4Therese HaareKonnerud IL16.24+1.067.05
5Ingjerd MyhreKongsberg OL16.28+1.107.07
6Marion HuberTynset IF16.29+1.117.08
7Elena RoosHalden SK16.39+1.217.12
8Anneke Hald BjørgumKristiansand OK16.40+1.227.12
9Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering16.50+1.327.17
10Anette BaklidKonnerud IL16.51+1.337.17
11Guro AlexandersenFredrikstad SK17.18+2.007.29
12Kristine FjellangerVaregg Fleridrett17.21+2.037.30
13Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett17.22+2.047.31
14Elin-Kristin HemSandefjord OK17.23+2.057.31
15Synne BaklidKonnerud IL17.25+2.077.32
16Oda WennemoRaumar Orientering17.42+2.247.39
17Kristine FjeldboSandefjord OK18.08+2.507.50
18Maren Mohagen HansenKonnerud IL18.10+2.527.51
19Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL18.46+3.288.07
20Mari Skoglund GodalLillomarka OL19.06+3.488.16
21Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett19.23+4.058.23
22Marie Hammer HåversenRaumar Orientering19.26+4.088.24
23Rannveig JørgensenFrol IL19.35+4.178.28
24Mali Gederaas KanstadWing OK19.41+4.238.31
25Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK20.15+4.578.45
26Line Hovdenak StenersenOK Nidarøst20.20+5.028.48
27Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering20.47+5.298.59
28Berit-Kristine LimaGanddal IL20.54+5.369.02
29Julie ArnesenByåsen IL20.59+5.419.05
30Ragnhild Lund-JohansenVaregg Fleridrett21.38+6.209.21
31Marit Rønning SkoglundByåsen IL21.43+6.259.24
32Guro Elisabeth KolstadHalden SK22.21+7.039.40
33Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL22.30+7.129.44
34Guro Heimstad KleivenRingerike OL22.42+7.249.49
35Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL22.48+7.309.52
36Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett23.39+8.2110.14
37Susanne TveteråsNydalens SK27.00+11.4211.41
38Marianne LøvåsOK Nidarøst28.55+13.3712.31

H17-18 E

2 440 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF14.466.03
2Bjørn LundanesEmblem IL15.18+0.326.16
3Magne HagaRaumar Orientering15.34+0.486.22
4Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.37+0.516.24
5Paul SirumFrol IL15.53+1.076.30
6Fredrik RaastadSkien O-klubb16.00+1.146.33
7Emil AhlbäckFossum IF16.06+1.206.35
8Johannes NarumHamar OK16.13+1.276.38
9Thorstein WangLillomarka OL16.22+1.366.42
9Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering16.22+1.366.42
11Johan HoelRaumar Orientering16.25+1.396.43
12Oskar RøenVaregg Fleridrett16.33+1.476.46
13Morten BujordetKristiansand OK17.03+2.176.59
13Sjur HoviSkien O-klubb17.03+2.176.59
15Torjus RaaVaregg Fleridrett17.27+2.417.09
16Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb17.31+2.457.10
17Fredrik Nalum OlsenLarvik OK17.32+2.467.11
18Thomas SchiveOK Moss17.33+2.477.11
19Anders BjergaardNydalens SK17.40+2.547.14
20Sigurd StenvikByåsen IL17.41+2.557.14
21Øystein StorsveenLøten OL17.42+2.567.15
22Espen SundsvikFrol IL17.53+3.077.19
22Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK17.53+3.077.19
24Erik TrøenLierbygda OL17.56+3.107.20
25Gustav FiskumIL Tyrving18.03+3.177.23
26Lars Maukon MurenAsker Skiklubb18.06+3.207.25
27Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL18.10+3.247.26
28Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb18.13+3.277.27
29Håvard HagaRaumar Orientering18.15+3.297.28
30Martin Lövald HellbergJärfälla OK18.18+3.327.30
31Anders EmilssonOppsal IF Orientering18.19+3.337.30
32Jørgen MadslienNydalens SK18.20+3.347.30
33Geir Inge KeiseråsIL Leik18.26+3.407.33
34Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg18.31+3.457.35
35Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering18.36+3.507.37
36Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering18.39+3.537.38
37Mathias DrageKongsberg OL18.55+4.097.45
38Sindre SandvenKongsberg OL18.58+4.127.46
39Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb19.04+4.187.48
40Per Ola OttesenVaregg Fleridrett19.07+4.217.50
41Nikolai Korvald SkaareNydalens SK19.09+4.237.50
41Martin RønningFreidig19.09+4.237.50
43Lars SkantzeIL Tyrving19.11+4.257.51
44Håkon SelmerFreidig19.12+4.267.52
45Ove BaardsgaardOL Trollelg19.13+4.277.52
46Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb19.14+4.287.52
47Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett19.15+4.297.53
48Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK19.22+4.367.56
49Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn19.27+4.417.58
50Kristian ØienOL Trollelg19.28+4.427.58
51Erlend RaastadSkien O-klubb19.32+4.468.00
52Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri19.35+4.498.01
52Brage SætherFreidig19.35+4.498.01
54Olav VestølVegårshei IL19.38+4.528.02
55Asbjørn OlsenLøten OL19.49+5.038.07
56Henrik MårtenssonModum OL19.51+5.058.08
57Håkon GimseHeming/Njård OL19.53+5.078.08
58Harald KalagerAsker Skiklubb19.58+5.128.10
59Halvard KværnaØstmarka OK20.03+5.178.13
60Håkon GodagerLøten OL20.05+5.198.13
60Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering20.05+5.198.13
62Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering20.06+5.208.14
63Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn20.21+5.358.20
64Øyvind StrandeRingerike OL20.28+5.428.23
65Terje Dalen SørgårdByåsen IL20.31+5.458.24
66Anders OhlssonUddevalla OK20.32+5.468.24
67Henrik GjemdalHeming/Njård OL20.38+5.528.27
68Stian JensenIndre Østfold OK20.43+5.578.29
68Ørjan RykkjeFana IL20.43+5.578.29
70Hallvard HaugenFossum IF20.56+6.108.34
71Sigurd FlåganKongsberg OL20.58+6.128.35
72Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb21.20+6.348.44
73Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering22.06+7.209.03
74Håkon NjåsteinIL Tyrving22.20+7.349.09
75Sander KirkebøenHalden SK22.54+8.089.23
76Eirik Skoglund GodalLillomarka OL23.50+9.049.46
77Sebastian TorgersenBækkelagets SK23.52+9.069.46
Simen Eid NielsenNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen Hjellup HorneIL Tyrvingdiskvalifisert
Erlend GodagerGjø-Vard OLdiskvalifisert
Anders TreekremÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OLdiskvalifisert

H19-20 E

2 530 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering15.296.07
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.32+0.036.08
3Petter Næss BjørgulHalden SK15.50+0.216.15
4Yngve SkogstadFrol IL15.51+0.226.15
4Jo Forseth IndgaardFrol IL15.51+0.226.15
6Hans Petter MathisenNTNUI15.54+0.256.17
7Martin VisterJärla Orientering16.00+0.316.19
8Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK16.06+0.376.21
9Ivar LundanesFrol IL16.08+0.396.22
10Kristian JonesLillomarka OL16.13+0.446.24
11Nicholas OskarssonLillomarka OL16.22+0.536.28
12Mats NordbrødenJärla Orientering16.29+1.006.30
13Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)17.34+2.056.56
14Morten Severin SaueIL Tyrving17.35+2.066.56
15Sindre GodagerGjø-Vard OL17.43+2.147.00
16Vegard Blomseth JohnsenNTNUI17.44+2.157.00
16Eskil Sande GullordGjø-Vard OL17.44+2.157.00
16Sigurd RavnanOL Toten-Troll17.44+2.157.00
19Carl Petter LyngenFrol IL17.54+2.257.04
20Mathias Nalum OlsenLarvik OK17.55+2.267.04
21Christoffer OhlssonUddevalla OK18.13+2.447.12
22Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK18.15+2.467.12
23Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL18.17+2.487.13
24Sverre Turter SandvoldNydalens SK18.34+3.057.20
25Per Melander OftenTynset IF19.04+3.357.32
26Daniel OliversenTrøsken IL19.10+3.417.34
27Sindre SætherFreidig19.49+4.207.49
28Håkon HjelstulenNydalens SK20.01+4.327.54
29Fredrik SteinsvikOL Tønsberg og omegn20.38+5.098.09
30Martin DammTIF Viking20.50+5.218.14
31Eirik Stærkeby JelstadModum OL21.04+5.358.19
32Ola Bakke AashamarFlosta IL21.19+5.508.25
33Fredrik DanielsenIL Tyrving21.23+5.548.27
34Håkon SandvenFana IL23.28+7.599.16
35Martin BråtenFlosta IL24.39+9.109.44
36Sondre BakkenLillomarka OL24.52+9.239.49
37Vemund RønnebergKonnerud IL24.55+9.269.50
Brynjar Larssen BakkenLillehammer OKdiskvalifisert
Petter Marki ErichsenOK Sørdiskvalifisert
Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OKdiskvalifisert
Andreas VangstadKristiansand OKdiskvalifisert
Simen OlafsenFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor