Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Andy Cap 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Andy Cap 2016
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 8 juni 2016

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | G4-7 | G8-10 | G11-13

D 13-14

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BlindheimLillomarka OL44.3611.09

D 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL43.0510.46
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL43.26+0.2110.51

D 19-20

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL43.1310.48
2Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL50.18+7.0512.34

D 21-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL42.5010.42
2Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL56.58+14.0814.14

D 40-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Bar-NathanLillomarka OL1.44.5326.13

D 45-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete RørvikLillomarka OL58.5114.42
Jorunn BlindheimLillomarka OLikke startet

D 55-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL42.1910.34
2Frøy GrøndahlLillomarka OL59.10+16.5114.47

H 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL32.068.01
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33.12+1.068.18
3Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.55+2.498.43
4Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.12.52+40.4618.13

H 17-18

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar OldernesLillomarka OL34.478.41

H 21-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.217.50
Rudi B OlsenLillomarka OLdiskvalifisert

H 40-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL35.428.55
2Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.29.02+53.2022.15

H 45-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL32.468.11
2Terje BlindheimLillomarka OL41.11+8.2510.17
Terje BlindheimLillomarka OLikke startet
Dag WangLillomarka OLikke startet

H 50-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein BlomsethLillomarka OL33.238.20

H 55-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard FjærLillomarka OL36.389.09
2Martin GranlyLillomarka OL36.50+0.129.12
3Johan MattssonLillomarka OL45.32+8.5411.23
4Truls AngellLillomarka OL45.49+9.1111.27

H 70-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenLillomarka OL53.2113.20
2Einar HemLillomarka OL59.55+6.3414.58

Gauper4-7

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathea Moen AarøLillomarka OL28.5924.09
Sivert AarøeLillomarka OL29.1524.22
Agnes BellLillomarka OL27.3122.55
Silja HalvorsrudLillomarka OL42.5135.42
Linus Mestad HansenLillomarka OL26.2622.01
Silas Mestad HansenLillomarka OL39.5133.12
Sofus Mestad HansenLillomarka OL26.5722.27
Helen WaleniusLillomarka OL27.3022.55

Gauper8-10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brage Wergeland BiemLillomarka OL50.3529.45
Jenny BogadottirLillomarka OL38.1922.32
Guro BrændenLillomarka OL38.1222.28
Kristoffer Krøger JemterudLillomarka OL36.4821.38
Natalie KollerudLillomarka OL34.5620.32
Boye WangensteenLillomarka OL24.3114.25

Gauper11-13

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL41.1617.11
2Eskil IsaksenLillomarka OL43.0517.57
3Eskil BrændenLillomarka OL43.4518.13
4Nov Bar-NathanLillomarka OL44.5018.40
5Emilie Pedersen VoldLillomarka OL55.0722.57
6Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL55.1122.59
7Rasmus D. EastwoodLillomarka OL57.2223.54
8Jakob BellLillomarka OL57.4824.05
9Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.01.0725.27
10Emilie FløLillomarka OL1.12.4330.17
11Karen Nettum Sanne Lillomarka OL1.12.4830.20
12Selma Mestad HansenLillomarka OL1.12.5230.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor