Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OK
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 2 juni 2016

N-åpen

1 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida Pérez RønnildHedrum OL51.39+23.1243.02
0Daniella GjoneSandefjord OK15.2312.49
0Benjamin HorntvedtSandefjord OK19.4716.29
0Terese Pérez RønnildHedrum OL51.39+23.1243.02
0Børre Sander-RøkenesSandefjord OK21.2017.46
0Sindre FurlandSandefjord OK17.4314.45
0Marcus WindvikSandefjord OK20.5017.21
0Karoline JohnsenHedrum OL17.4714.49
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK26.4622.18
0Eline RatheHedrum OL17.4714.49
0Eirik EliassenSandefjord OK28.2723.42

C-åpen

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt SkramdalHedrum OL24.4113.24

D -10

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Annika van RaaijHedrum OL15.2912.54
0Ragne KlavenesSandefjord OK15.3012.55

D 11-12

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL22.5012.24
2Nora Arentz HagenSandefjord OK30.35+7.4516.37
3Karoline FjæreHedrum OL32.33+9.4317.41

D 13-16

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ylva AasestadHedrum OL28.5912.23
2Pernille MoltebergHedrum OL36.01+7.0215.23
3Silje HorntvedtSandefjord OK40.28+11.2917.17
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL46.03+17.0419.40

D 17

2 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjeldboNTNUI18.437.11
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK19.25+0.427.28
3Maria PrestbøenSandefjord OK20.14+1.317.46
4Ella Arentz HagenSandefjord OK20.37+1.547.55
5Annette Cecilie ArentzSandefjord OK22.28+3.458.38
6Anne Berit BredholtSandefjord OK24.21+5.389.21
7Stine ArntzenSandefjord OK26.21+7.3810.08
8Torill Hynne FjæreHedrum OL26.33+7.5010.12
9Mathea Strøm GrønnHedrum OL27.10+8.2710.26
10Tone Sølie LysnesHedrum OL29.38+10.5511.23
11Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL30.42+11.5911.48
12Mona GjelstadSandefjord OK32.55+14.1212.39
13Katrine GjestrumHedrum OL34.16+15.3313.10
14Kristin JohanssonHedrum OL34.48+16.0513.23
15Katrine van RaaijHedrum OL41.06+22.2315.48
0Mariann Øren ArvesenSandefjord OKdiskvalifisert
0Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

D 50

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill-Ann TorpSandefjord OK24.0610.17
2May NordkveldeHedrum OL37.51+13.4516.10

D 70

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK30.5715.37
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL35.51+4.5418.06

H -10

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalHedrum OL14.4912.20
0Andrey TerekhovSandefjord OK25.3721.20
0Didrik Rønning BøeSandefjord OK39.5433.15

H 11-12

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK16.439.05
2Anders KlavenesSandefjord OK18.16+1.339.55
3Benjamin GjoneSandefjord OK20.37+3.5411.12
4Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL21.31+4.4811.41
5Gabriel GjoneSandefjord OK24.45+8.0213.27

H 13-16

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK16.026.51
2Viljan van RaaijHedrum OL18.07+2.057.44
3Jonas EikåsSandefjord OK20.43+4.418.51
4Kristian Juel JohannessenHedrum OL26.11+10.0911.11
5Marius Sæther MydlandHedrum OL36.44+20.4215.41

H 17

2 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK17.056.34
2Sindre R HoltHedrum OL17.08+0.036.35
3Martin Mehlum HasleSandefjord OK19.29+2.247.29
4Jarle LysnesHedrum OL19.30+2.257.30
5Jørgen FjæreHedrum OL19.36+2.317.32
6Petter MoeSandefjord OK19.38+2.337.33
7Henrik BergmanSandefjord OK19.53+2.487.38
8Marius MartinsenSandefjord OK21.34+4.298.17
9Einar KlavenesSandefjord OK21.36+4.318.18
10Anders Kristian HoltHedrum OL21.48+4.438.23
11Espen JohnsenHedrum OL22.57+5.528.49
12Trond FossSandefjord OK24.55+7.509.35
13Jo Børre EikåsSandefjord OK26.48+9.4310.18
14Eelco van RaaijHedrum OL28.22+11.1710.54
15Robin ThorkildsenHedrum OL30.26+13.2111.42
16Roger HagenSandefjord OK30.54+13.4911.53

H 50

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL21.588.26
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK23.03+1.058.51
3Frode GjestrumHedrum OL31.52+9.5412.15
4Per Einar StrømHedrum OL32.28+10.3012.29
5Asle JohnsenHedrum OL33.10+11.1212.45
0Roar NilsenSandefjord OKdiskvalifisert

H 70

1 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK18.479.29
2Helge FossheimHedrum OL20.17+1.3010.14
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK21.04+2.1710.38
4Tormod FjæreHedrum OL21.37+2.5010.55
5Anton LommeHedrum OL21.58+3.1111.05
6Tor BjørvikHedrum OL23.06+4.1911.40
7Oddvar GjelstadSandefjord OK23.56+5.0912.05

H60

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL27.5611.56
2Thor Magne MalmquistHedrum OL32.28+4.3213.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor