Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival - Elite senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Elite senior
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 25 juni 2011

Klasser: Visa alla | H21E2 | H21E1 | D21E

H21E1

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats HaldinHalden SK1.32.52
2Anders NordbergVaajakosken Terä1.34.01+1.09
3Torbjørn SagbergIL Tyrving1.38.24+5.32
4Emil WingstedtHalden SK1.39.34+6.42
5Anders TiltnesIL Tyrving1.40.18+7.26
6Sami HämälistöTurun Metsänkävijät1.41.06+8.14
7Espen WeltzienJärla Orientering1.42.09+9.17
8Erik AxelssonHalden SK1.42.20+9.28
9Hans TrøanNydalens SK1.42.46+9.54
10Vegard DanielsenKristiansand OK1.46.23+13.31
11Martin Grotle SoukupBækkelagets SK1.47.34+14.42
12Øystein SørensenBækkelagets SK1.47.43+14.51
13Daniel MarstonBækkelagets SK1.48.17+15.25
14Matthias GilgienIL Tyrving1.48.48+15.56
15Mats DahlénKristiansand OK1.50.18+17.26
16Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.50.28+17.36
17Øystein PettersenNydalens SK1.50.39+17.47
18Per Øyvind SteneNydalens SK1.52.14+19.22
19Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.52.47+19.55
20Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK1.53.53+21.01
21Håvard VassendenFrol IL1.54.22+21.30
22Halvor Eid NielsenNTNUI1.56.24+23.32
23Dag Steinar RagvinSkien O-klubb2.01.17+28.25
24Øyvind StoksethHalden SK2.03.17+30.25
25Eivind ResserKongsberg OL2.04.32+31.40
26Vegard BroxIL Tyrving2.08.43+35.51
27Johan Asphjell BjørnaasFrol IL2.09.59+37.07
28Knut Sveinung RekaaNTNUI2.14.48+41.56
29Gjermund GlesnesNydalens SK2.21.00+48.08
30Thomas Natvig ÅrstadNTNUI2.46.51+1.13.59
Rasmus Korvald SkaareLillomarka OLdiskvalifisert
Magnus JohanssonKristiansand OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

D21E

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne SandstadFreidig1.18.53
2Ingunn FristadHalden SK1.24.45+5.52
3Nicole RagvinNydalens SK1.25.00+6.07
4Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK1.25.01+6.08
5Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK1.31.47+12.54
6Miek FabréOMEGA1.38.28+19.35
7Laura VikeKongsberg OL1.39.10+20.17
8Lone BrochmannEiker OL1.41.29+22.36
9Hanna Haugen NordbrødenNTNUI1.44.04+25.11
10Heidi StoksethHalden SK1.44.51+25.58
11Magdalena OlssonIFK Mora OK1.44.56+26.03
12Gøril Rønning SundFrol IL1.48.35+29.42
13Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK1.58.49+39.56
14Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL2.00.25+41.32
15Agnete NummedalLillomarka OL2.47.25+1.28.32
Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Christina Maria KasinKongsberg OLdiskvalifisert
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OKdiskvalifisert
Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor