Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival - Elite senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Elite senior
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: fredag 24 juni 2011

D21- E

2 350 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK15.226.32
2Ingunn FristadHalden SK16.11+0.496.53
3Kine Hallan SteiwerLillomarka OL16.13+0.516.54
4Gøril Rønning SundFrol IL16.28+1.067.00
5Marianne AndersenKonnerud IL16.46+1.247.08
6Kine GulliksenBækkelagets SK16.48+1.267.08
7Hanne SandstadFreidig16.50+1.287.09
8Gøril FristadHalden SK17.22+2.007.23
9Hanna Haugen NordbrødenNTNUI17.29+2.077.26
10Anne Johanne LindNTNUI17.47+2.257.34
11Gitte BromanderNTNUI17.55+2.337.37
12Miek FabréOMEGA17.58+2.367.38
13Lone BrochmannEiker OL18.12+2.507.44
14Ingvild BjørheiLillomarka OL18.21+2.597.48
15Laura VikeKongsberg OL18.23+3.017.49
16Magdalena OlssonIFK Mora OK18.32+3.107.53
17Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK18.33+3.117.53
18Mari Jevne ArnesenNTNUI18.48+3.268.00
19Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK19.00+3.388.05
20Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.36+4.148.20
21Agnete NummedalLillomarka OL19.54+4.328.28
22Kristin ÅstebølLillomarka OL21.55+6.339.19
23Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK22.38+7.169.37
24Kaja TorpeÅlgård Orientering22.43+7.219.40
25Inger Anita TollehaugLillehammer OK23.45+8.2310.06
26Hanne VefsnmoNTNUI24.00+8.3810.12
27Trine Lise StrømHamar OK24.20+8.5810.21
28Silje Borge HoviNTNUI27.31+12.0911.42
29Maiken FlåganKongsberg OL27.40+12.1811.46
Christina Maria KasinKongsberg OLikke godkjent
Siri VilbergLillomarka OLikke godkjent
Mari Jellum HelgerudKongsberg OLikke godkjent

H21- E

2 600 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK15.225.54
2Jostein AndersenKristiansand OK15.57+0.356.08
3Sverre Waaler KaasNydalens SK16.00+0.386.09
3Bjørn EkebergIL Tyrving16.00+0.386.09
5Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering16.02+0.406.10
6Torben Christian WendlerRaumar Orientering16.16+0.546.15
7Jussi SunaTurun Metsänkävijät16.30+1.086.20
8Andreas HøyeKristiansand OK16.38+1.166.23
9Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL16.40+1.186.24
10Stefan LombriserIL Tyrving16.42+1.206.25
11Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK16.45+1.236.26
12Vegard DanielsenKristiansand OK16.54+1.326.30
13Gjermund GlesnesNydalens SK16.59+1.376.31
14Ove SætraAsker Skiklubb17.01+1.396.32
15Eirik Martens SvensenKristiansand OK17.02+1.406.33
16Jim Øystein NybråtenIL Tyrving17.06+1.446.34
16Thomas Natvig ÅrstadNTNUI17.06+1.446.34
18Ivar HaugenKristiansand OK17.10+1.486.36
19Halvor Eid NielsenNTNUI17.14+1.526.37
20Christian Wiig BøenKristiansand OK17.15+1.536.38
21Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL17.18+1.566.39
21Øystein PettersenNydalens SK17.18+1.566.39
23David GottfridssonLillomarka OL17.21+1.596.40
24Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.23+2.016.41
25Mikkel LundBækkelagets SK17.27+2.056.42
26Sondre Sande GullordNTNUI17.28+2.066.43
27Runar Emberland LienÅlgård Orientering17.36+2.146.46
28Jostein NørbechIL Tyrving17.38+2.166.46
29Tomas EidsmoFreidig17.39+2.176.47
30Lacho IlievHalden SK17.40+2.186.47
30Bjørn EriksenHalden SK17.40+2.186.47
32Trygve OlsenNTNUI17.47+2.256.50
33Håvard VassendenFrol IL17.54+2.326.53
33Martin Grotle SoukupBækkelagets SK17.54+2.326.53
33Morten Urdal BakkeKongsberg OL17.54+2.326.53
36Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering17.55+2.336.53
37Andreas MagerøyFrol IL17.58+2.366.54
38Erik BlomgrenStora Tuna OK18.02+2.406.56
39Sindre Jansson HaverstadNTNUI18.04+2.426.56
40Trygve TømtaRaumar Orientering18.05+2.436.57
41Eivind ResserKongsberg OL18.11+2.496.59
42Joost TalloenOMEGA18.20+2.587.03
43Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.30+3.087.06
44Håkon HeggedalKongsberg OL18.35+3.137.08
45Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.40+3.187.10
46Stian HallénNydalens SK18.46+3.247.13
47Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK19.09+3.477.21
48Knut Sveinung RekaaNTNUI19.14+3.527.23
49Torgeir NevlandÅlgård Orientering19.16+3.547.24
50Mathias BenjaminsenLillomarka OL19.37+4.157.32
51Thomas LillevestreFrol IL19.44+4.227.35
52Håvard BergetNTNUI19.55+4.337.39
53Kim André SveenHadeland OL20.01+4.397.41
54Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering20.13+4.517.46
55Johan Asphjell BjørnaasFrol IL20.19+4.577.48
56Marius ØieLøten OL20.21+4.597.49
57Øyvind WatterdalOL Tønsberg og omegn20.43+5.217.58
58Jan Andreas EdstrømLillomarka OL20.58+5.368.03
59Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb21.04+5.428.06
60Snorre HansenByåsen IL21.11+5.498.08
60Ivo K. DanailovKristiansand OK21.11+5.498.08
62Kasper ValestrandVaregg Fleridrett21.26+6.048.14
63Hans TalloenOMEGA21.31+6.098.16
64Mathias NipenIL Tyrving21.48+6.268.23
65Morten SundliGanddal IL22.18+6.568.34
66Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK22.21+6.598.35
67Magnus Skauge OliversenTrøsken IL22.33+7.118.40
68Morten Weber BergesenKongsberg OL22.37+7.158.41
69Ove Antvord HaugereidTormod Skilag22.58+7.368.50
70Erik LimaGanddal IL23.18+7.568.57
71Lars Martin HafstadByåsen IL24.00+8.389.13
Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijätdiskvalifisert
Stian Alexander GrannNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor