Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex Vårkarusell Nord-Østerdal, løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex Vårkarusell Nord-Østerdal, løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 560 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Iver JordetVingelen IL35.0722.30
0Magne Flaa NordistuenVingelen IL18.3111.52
0Sondre Flaa NordistuenVingelen IL19.5212.44
0Emilie NygaardVingelen IL29.3418.57
0Anna RyenVingelen IL28.3118.16
0Ida Marie Dæhli ryenVingelen IL20.0912.55
0Emma RønningVingelen IL28.4518.25
0Ørjan RønningVingelen IL28.1518.06
0Bjørnar Tobro RønningenVingelen IL18.3311.53
0Øysten RønningenVingelen IL20.2913.07
0Astrid SchjølbergRøros IL16.0810.20
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL20.1212.56
0Maria Sæther VerdeniusVingelen IL20.0612.53

D -10

1 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martine Røed FeragenTynset IF32.43+0.1518.22
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF23.4013.17
0Eline Rød FeragenTynset IF32.2818.14
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF45.58+13.3025.49
0Aurora OldertrøenTynset IF46.05+13.3725.53

D 11-12

1 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea sæther VerdeniusVingelen IL14.498.19
2Eline Horten JordetVingelen IL16.24+1.359.12
3Ida HøsøienTynset IF34.30+19.4119.22
4Anna Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL37.18+22.2920.57
5Malin Tobro RønningenVingelen IL48.48+33.5927.24

D 13-14

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL26.4212.04

D 15-16

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF26.0610.11
2Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL28.56+2.5011.18

D 17-20

4 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF37.469.00
2Idun BækkenOs IL45.40+7.5410.53

D 21-

6 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelgdiskvalifisert

D 40-

4 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF36.248.41
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF40.27+4.039.39
3Anne Mette GrøtliKvikne IL42.34+6.1010.09
4Britt Vangen SandvoldTynset IF43.05+6.4110.16
5Bente HortenVingelen IL43.50+7.2610.27
6Sissel BolstadTynset IF44.40+8.1610.39

D 50-

2 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen24.509.42
2Birgit Wikan BergIL Nansen26.33+1.4310.22
3Kari OsmoenOs IL27.59+3.0910.55
4Ragnhild DåsnesOs IL31.20+6.3012.14
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF32.15+7.2512.35
6Britt Laila NilsgårdRøros IL33.46+8.5613.11
7Anne Mette NormannTynset IF35.27+10.3713.50
8Helen Margrethe SchjelderupAlvdal IL39.32+14.4215.26
9Helene RustenTynset IF42.34+17.4416.37

D 60-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL51.1320.00
2Sunniva Johaug RyenOs IL51.59+0.4620.18

D 70-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid MeliOs IL42.3016.36
2Grete UrsetVingelen IL48.14+5.4418.50

H 11-12

1 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL14.508.20
2Truls LunåsmoTynset IF26.01+11.1114.36
3Simon DirfeldtOs IL28.21+13.3115.55
4Kristian Dæhli RyenVingelen IL33.02+18.1218.33

H 13-14

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF17.428.00
2Sebastian Rød FeragenTynset IF19.39+1.578.53
3Jakob HøsøienTynset IF20.02+2.209.03
4Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL20.41+2.599.21
5Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL39.09+21.2717.42

H 13-16C

1 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RønningKvikne IL12.327.02
2Jonas HylenKvikne IL13.13+0.417.25

H 15-16

4 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF28.296.47
2Asgeir EspelandTynset IF44.21+15.5210.35

H 17-20

6 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs IL41.326.49

H 21-

6 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering58.239.36

H 40-

4 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL28.596.55
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL30.36+1.377.18
3Leif Arne NytrøenTynset IF34.18+5.198.11

H 50-

4 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL30.087.11
2Harald SvergjaKvikne IL30.47+0.397.20
3Petter GullikstadRøros IL34.54+4.468.19
4Terje SchjølbergRøros IL36.44+6.368.46
5Per EngebakkenIL Nansen41.04+10.569.48
6Magnar OftenTynset IF41.11+11.039.49
7Leif JordetVingelen IL48.40+18.3211.36
8Johan Ragnar EggenAlvdal IL51.20+21.1212.15

H 60-

2 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL21.308.23
2Terje HansenVingelen IL25.24+3.549.55
3Asmund PedersenAlvdal IL26.57+5.2710.31
4Tor ØstvangOs IL32.41+11.1112.46
5Ottar RyenOs IL38.48+17.1815.09
6Simen KalbækkenTynset IF39.11+17.4115.18

H 70-

2 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL30.0111.43
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL35.15+5.1413.46
3Reidar MyliusÅlen IL44.10+14.0917.15
4Mads BergIL Nansen50.36+20.3519.45

N-Åpen Lang

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ellen Rogne BondøTynset IF38.2810.41
Kristin SiksjøTynset IF53.5214.57
Kjetil ThoresenTynset IF36.1110.03
Gry Beate Hummelvoll TrøanOs IL34.029.27
Ole Thomas Hummelvoll TrøanOs IL33.519.24
Marit Eggen NyaasTynset IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor