Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Straumøya

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Straumøya
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 september 2016

N

1 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering14.4314.43
Jonathan KarlsenTverlandet IL17.0717.07
Erik LangåsTverlandet IL11.0411.04
Krister LangåsTverlandet IL12.5812.58
Simen LangåsTverlandet IL13.1113.11
Håkon SkirbekkTverlandet IL11.4511.45
Sofia SolbakkenUkjent15.1815.18
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering14.4414.44
Fredrik VikerøyTverlandet IL21.2521.25
Maria Wassbotn WintherUkjent15.1915.19

C

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HøivaagTverlandet IL23.3013.03
2Vilde Wikevand NormannTverlandet IL25.22+1.5214.05
3Andrea NjållaTverlandet IL25.42+2.1214.16
4Jørgen NjållaTverlandet IL26.35+3.0514.46
5Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering32.24+8.5418.00
6Ina LangåsTverlandet IL33.06+9.3618.23
7Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering33.47+10.1718.46
8Geir Olav DybvadTverlandet IL48.24+24.5426.53
9Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering48.59+25.2927.12

A-1

3 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering42.3912.55
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering46.15+3.3614.00
3Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering52.20+9.4115.51
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering55.54+13.1516.56
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering58.59+16.2017.52
6Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering1.03.57+21.1819.22
7Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering1.07.53+25.1420.34
8Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.12.37+29.5822.00
9Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.17.11+34.3223.23
10Endre Wikevann NormannTverlandet IL1.17.14+34.3523.24
10Benjamin August VikenTverlandet IL1.17.14+34.3523.24
12Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.17.27+34.4823.28
13Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.20.12+37.3324.18
14Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.22.39+40.0025.02
15Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.24.21+41.4225.33
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Kirsten LimstrandBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-2

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering39.399.54
2Per Otto AursandBodø og Omegn IF Orientering48.12+8.3312.03
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering49.11+9.3212.17
4Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering50.48+11.0912.42
5Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering51.48+12.0912.57
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53.13+13.3413.18
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering54.55+15.1613.43
8Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering59.47+20.0814.56
9Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.02.12+22.3315.33
10Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.02.54+23.1515.43
11Erling PedersenIL Siso1.03.22+23.4315.50
12Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.04.01+24.2216.00
13Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.08.00+28.2117.00
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A--3

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52.0110.50
2Marte Fallbakken BergeLøten o-lag58.10+6.0912.07
3Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering58.48+6.4712.15
4Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering58.52+6.5112.15
5Rune StrømsvikMeløy OK1.13.56+21.5515.24
6Arild PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.15.21+23.2015.41
7Roy SolbakkValnesfjord IL1.28.27+36.2618.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor