Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 3 - Aspåsen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 3 - Aspåsen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 16 august 2016

N-løype

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering23.0419.13
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering25.3621.20
Aksel StensvoldUkjent11.359.39
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering23.0119.10
Audun Johannes SætermoBodø og Omegn IF Orientering11.179.24
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering11.429.45

A- løype

2 400 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering14.145.55
2Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering15.53+1.396.37
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering15.56+1.426.38
4Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering16.19+2.056.47
5Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering16.25+2.116.50
6Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering16.42+2.286.57
7Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering16.46+2.326.59
8Kenneth VikenTverlandet IL16.53+2.397.02
9Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering17.17+3.037.12
10Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.32+3.187.18
11Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.38+3.247.20
12Petter StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering17.52+3.387.26
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.33+4.197.43
14Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.56+4.427.53
15Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering19.00+4.467.55
16Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19.30+5.168.07
17Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering19.41+5.278.12
18Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering20.12+5.588.25
19Heidi JensenNTNUI22.35+8.219.24
20Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering23.42+9.289.52
21Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering24.38+10.2410.15
22Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering24.49+10.3510.20
23Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering25.26+11.1210.35
24Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering26.04+11.5010.51
25Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering27.12+12.5811.20
26Benjamin August VikenTverlandet IL27.55+13.4111.37
27Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering28.04+13.5011.41
28Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering28.08+13.5411.43
29Martha BertheussenTverlandet IL29.50+15.3612.25
30Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering29.53+15.3912.27
31Andrea NjållaTverlandet IL30.05+15.5112.32
32Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering33.19+19.0513.52
33Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering36.37+22.2315.15
34Geir Olav DybvadTverlandet IL38.28+24.1416.01
35Jørgen NjållaTverlandet IL40.16+26.0216.46
36Elias Aasberg HøybakkmoTverlandet IL42.40+28.2617.46
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Ricard KringhaugValnesfjord ILdiskvalifisert
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Endre W NormannTverlandet ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor