Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp LM Langeland Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp LM Langeland Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

H 17-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn                         OsFørde IL30.187.02
2Vegar HegrenesFørde IL39.04+8.469.05
3Asgeir                           ÅrdalFørde IL39.25+9.079.10
4Tor Christopher                  FinkFørde IL44.03+13.4510.14
5Jon Anders                       ScheiFørde IL46.40+16.2210.51
6Sindre                           HoffFørde IL47.26+17.0811.01
7Yngve                            ÅrdalFørde IL47.47+17.2911.06
8Bjørn Olav                       ØvrebøFørde IL59.00+28.4213.43

H 50-Lang

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius                           DalinFørde IL35.248.13
2Gunnar                           GytriFørde IL36.50+1.268.33
3Ola HegrenesFørde IL37.17+1.538.40
4Harald                           HjellbrekkeFørde IL40.29+5.059.24
5Norvald                          OspehaugTambarskjelvar IL41.32+6.089.39
6Torodd                           OsFørde IL44.01+8.3710.14
7Kurt                             GrønliFørde IL45.49+10.2510.39

H 13-16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Nummedal                  OsFørde IL28.1810.53
2Vegar HoleFørde IL45.48+17.3017.36

D 17-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie                            DalingFørde IL32.0712.21

D 13-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL41.2815.56

Opne C-D

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svanhild                         HandalFørde IL37.4619.52
2Anita HoleFørde IL1.10.58+33.1237.21
0Kristine HegrenesFørde ILutenfor konkurranse
Henriette HegrenesFørde ILutenfor konkurranse

Open-C-H

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav                        HagenFørde IL17.549.25
2Sigurd                Husevåg-LobbenFørde IL1.01.49+43.5532.32
3Anders Mallasvik                 OsFørde IL1.04.29+46.3533.56
4Lars SæterdalFørde IL1.39.14+1.21.2052.13

Open-N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan                Husevåg-LobbenFørde IL23.3915.46
2Alfred D.                        KorsøenFørde IL27.51+4.1218.34
3Erlend                   Husevåg-LobbenFørde IL46.41+23.0231.07

H 50 kort

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung                         FristadAskvoll Holmedal IL33.5013.00
2Åsmund                           BertelsenFørde IL48.13+14.2318.32
3Karl                             MettenesFørde IL1.05.04+31.1425.01
4Oddvar                           GjelsvikFørde IL1.07.49+33.5926.05

H 17 kort

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL27.2610.33
2Torgeir HerstadTambarskjelvar IL27.51+0.2510.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor