Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Høgda Langeland Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Høgda Langeland Nord
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 1 juni 2016

A-lang menn

5 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas                          HaugFørde IL42.448.13
2Gunnar                           GytriFørde IL47.00+4.169.02
3Norvald                          OspehaugTambarskjelvar IL55.19+12.3510.38
4Marius                           DalinFørde IL55.23+12.3910.39
5Jostein                          FredlyFørde IL1.00.27+17.4311.37
6Jon Anders                       ScheiFørde IL1.03.25+20.4112.11
7Harald                           HjjellbrekkeFørde IL 1.05.58+23.1412.41
8Tor Christopher                  FinkFørde IL1.06.15+23.3112.44
9Bjørn Olav                       ØvrebøFørde IL1.12.20+29.3613.54
10Kurt                             GrønliFørde IL1.13.12+30.2814.04
11Torbjørn                         HolsenFørde IL 1.23.16+40.3216.00
12Harald HolmefjordFørde IL1.40.14+57.3019.16
13Steinar                          LoteFørde IL2.10.06+1.27.2225.01
0Torodd                           OsFørde ILdiskvalifisert

A-kort menn

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll Holmedal IL37.5510.31
2Knut Even HoleFørde IL 48.34+10.3913.29
3Trygve Nummedal                  OsFørde IL49.19+11.2413.41
4Vegar HoleFørde IL 50.12+12.1713.56
5Egil                             NestandeFørde IL56.53+18.5815.48

A-kort kvinner

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL46.5413.01

C-løype menn

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd                Husevåg-LobbenFørde IL32.0314.34
2Johan                Husevåg-LobbenFørde IL32.05+0.0214.35
3Anders                           KvåleFørde IL32.06+0.0314.35
4Erlend                   Husevåg-LobbenFørde IL46.51+14.4821.17
5Torstein                         NydalFørde IL1.11.46+39.4332.37
6Aron Nagan HjelleFørde IL1.11.53+39.5032.40

C-løype kvinner

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita HoleFørde IL38.4817.38
2Brita E.                         GrønliFørde IL45.14+6.2620.33
3Liv LøkenFørde IL1.12.00+33.1232.43

N-løype

1 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aili Watne FlatlandFørde IL39.1226.08
0Ingvill FlatlandFørde IL38.3125.40
0Erle FossheimFørde IL42.37+3.2528.24
0Laila                            GjengedalTambarskjelvar IL24.2016.13
0Sol                              KlakeggFørde IL39.0326.02
0Vårin                            KlakeggFørde IL39.41+0.2926.27
0Tor                              NedrebøFørde IL 44.30+5.1829.40
0Anders Mallasvik                 OsFørde IL24.2016.13
0Gulla Langedal SortlandFørde IL32.4221.48
0Sanna Langedal SortlandFørde IL32.3521.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor