Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Craftcup junior-Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Craftcup junior-Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 13 juni 2011

Klasser: Visa alla | D17-20E | H17-20E

D17-20E

6 150 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audhild Bakken RognstadLillehammer OK55.369.02
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK55.42+0.069.03
3Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering56.43+1.079.13
4Maren Jansson HaverstadKonnerud IL56.59+1.239.15
5Oda WennemoRaumar Orientering57.26+1.509.20
6Therese HaareKonnerud IL58.28+2.529.30
7Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn58.42+3.069.32
8Ingjerd MyhreKongsberg OL59.34+3.589.41
9Marte NarumOL Vallset/Stange1.00.57+5.219.54
10Jorunn KvaklandSPK Freidig1.01.58+6.2210.04
11Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.02.39+7.0310.11
12Gunvor Hov HøydalFossum IF1.03.15+7.3910.17
13Trine BreenRaumar Orientering1.03.20+7.4410.17
14Mathilde RundhaugMo OK - Orientering1.03.39+8.0310.20
15Malin EijsinkÅs-UMB Orientering1.04.11+8.3510.26
16Anette BaklidKonnerud IL1.04.20+8.4410.27
17Gry GranstedtHalden SK1.04.37+9.0110.30
18Synne BaklidKonnerud IL1.04.42+9.0610.31
19Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett1.05.46+10.1010.41
20Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.06.53+11.1710.52
21Anneke Hald BjørgumKristiansand OK1.07.02+11.2610.53
22Elena RoosHalden SK1.07.58+12.2211.03
23Eli Marita ForsethOL Trollelg1.08.36+13.0011.09
24Guro AlexandersenFredrikstad SK1.10.02+14.2611.23
25Hedvig ÅstebølOppsal IF Orientering1.10.30+14.5411.27
26Maren Mohagen HansenKonnerud IL1.10.35+14.5911.28
27Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.10.37+15.0111.28
28Marion HuberTynset IF1.10.39+15.0311.29
29Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL1.12.07+16.3111.43
30Live Bredholt JørgensenSandefjord OK1.12.20+16.4411.45
31Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.12.47+17.1111.50
32Solveig BlindheimLillomarka OL1.12.57+17.2111.51
33Siri KollerudLillomarka OL1.13.03+17.2711.52
34Line SundsvikFrol IL1.13.07+17.3111.53
35Elin-Kristin HemSandefjord OK1.13.26+17.5011.56
36Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.13.33+17.5711.57
37Guro Elisabeth KolstadHalden SK1.13.36+18.0011.58
38Marte Fallbakken BergeLøten OL1.14.21+18.4512.05
39Malena Asheim BirkelandHalden SK1.17.35+21.5912.36
40Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.18.32+22.5612.46
41Emilie Westli AndersenLøten OL1.19.03+23.2712.51
42Kristine BergliaEiker OL1.19.32+23.5612.55
43Marthe RuttenborgGjø-Vard OL1.20.13+24.3713.02
44Marie StyrvoldPorsgrunn OL1.20.45+25.0913.07
45Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.20.49+25.1313.08
46Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering1.21.29+25.5313.14
47Mari Skoglund GodalLillomarka OL1.23.47+28.1113.37
48Aina VienaRingerike OL1.24.34+28.5813.45
49Kristine GrønlundRingerike OL1.25.27+29.5113.53
50Ina Catharina StorrønningByåsen IL1.27.45+32.0914.16
51Synnøve BeitnesRaumar Orientering1.29.15+33.3914.30
52Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.29.17+33.4114.31
53Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.29.54+34.1814.37
54Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering1.30.47+35.1114.45
55Camilla HengebølFossum IF1.31.43+36.0714.54
56Aurora FossøyLia IL1.31.55+36.1914.56
57Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.33.45+38.0915.14
58Rannveig JørgensenFrol IL1.33.56+38.2015.16
59Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL1.34.28+38.5215.21
60Marianne LøvåsOK Nidarøst1.42.36+47.0016.40
61Maren Bunæs NilsenEiker OL1.47.39+52.0317.30
Helene MaursetÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Kristine FjeldboSandefjord OKikke godkjent
Johanne RaknerVaregg Fleridrettikke godkjent
Åsta WibeFrol ILikke godkjent
Guro VassendPorsgrunn OLikke godkjent
Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orienteringikke godkjent

H17-20E

8 330 m, 113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadFrol IL53.496.27
2Martin VisterJärla Orientering54.14+0.256.30
3Jo Forseth IndgaardFrol IL54.17+0.286.30
4Eskil KinnebergRaumar Orientering54.31+0.426.32
5Hans Petter MathisenNTNUI56.01+2.126.43
6Ivar LundanesFrol IL56.18+2.296.45
7Borger MelsomFossum IF56.42+2.536.48
8Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett57.06+3.176.51
9Sindre RønningTynset IF58.03+4.146.58
10Anders VisterIndre Østfold OK58.43+4.547.02
11Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK58.44+4.557.03
12Petter Næss BjørgulHalden SK59.48+5.597.10
13Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)1.00.09+6.207.13
14Morten Severin SaueIL Tyrving1.00.11+6.227.13
15Dag LofthusLillehammer OK1.01.47+7.587.25
16Anders BjergaardNydalens SK1.02.53+9.047.32
17Simen Jevne ArnesenHamar OK1.03.17+9.287.35
18Håvard HagaRaumar Orientering1.03.41+9.527.38
19Erlend NydalAsker Skiklubb1.03.45+9.567.39
20Sjur HoviSkien O-klubb1.03.51+10.027.39
21Sindre SandvenKongsberg OL1.03.53+10.047.40
22Sigurd RavnanOL Toten-Troll1.03.56+10.077.40
23Simen OlafsenSPK Freidig1.04.13+10.247.42
24Magne HagaRaumar Orientering1.04.16+10.277.42
25Fredrik RaastadSkien O-klubb1.04.45+10.567.46
26Nicholas OskarssonLillomarka OL1.05.06+11.177.48
27Carl Petter LyngenFrol IL1.05.17+11.287.50
28Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.06.27+12.387.58
29Paul SirumFrol IL1.06.34+12.457.59
30Mats NordbrødenJärla Orientering1.07.06+13.178.03
31Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.07.25+13.368.05
32Mathias DrageKongsberg OL1.07.37+13.488.07
33Sindre SætherSPK Freidig1.07.47+13.588.08
34Martin RønningSPK Freidig1.08.28+14.398.13
35Ove BaardsgaardOL Trollelg1.08.49+15.008.15
36Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn1.09.09+15.208.18
37Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering1.09.15+15.268.18
38Eskil Sande GullordGjø-Vard OL1.09.27+15.388.20
39Sindre GodagerGjø-Vard OL1.10.04+16.158.24
40Oskar RøenVaregg Fleridrett1.10.19+16.308.26
41Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.10.20+16.318.26
42Bjørn LundanesEmblem IL1.10.59+17.108.31
43Johan HoelRaumar Orientering1.11.35+17.468.35
44Simen Eid NielsenNydalens SK1.11.42+17.538.36
44Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK1.11.42+17.538.36
46Emil AhlbäckFossum IF1.12.22+18.338.41
47Isak BergsetIL Veten1.12.27+18.388.41
48Øystein StorsveenLøten OL1.12.34+18.458.42
49Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering1.12.46+18.578.44
50Stian JensenIndre Østfold OK1.12.49+19.008.44
51Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.13.04+19.158.46
52Espen SundsvikFrol IL1.13.26+19.378.48
53Sindre BækLøten OL1.13.29+19.408.49
54Lars Maukon MurenAsker Skiklubb1.13.53+20.048.52
55Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering1.14.21+20.328.55
56Fredrik SteinsvikOL Tønsberg og omegn1.14.34+20.458.57
57Morten BujordetKristiansand OK1.14.43+20.548.58
58Thorstein WangLillomarka OL1.15.02+21.139.00
59Gustav FiskumIL Tyrving1.15.18+21.299.02
60Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK1.15.27+21.389.03
61Lars OwrenSPK Freidig1.16.18+22.299.09
62Martin BråtenFlosta IL1.16.19+22.309.09
63Hallvard HaugenFossum IF1.16.52+23.039.13
64Johannes Hov HøydalFossum IF1.17.19+23.309.16
64Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn1.17.19+23.309.16
66Johannes NarumHamar OK1.17.21+23.329.17
67Sigurd FlåganKongsberg OL1.17.38+23.499.19
68Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg1.18.30+24.419.25
69Tord BjørnsenIL Express1.18.33+24.449.25
70Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.19.35+25.469.33
71Jørgen MadslienNydalens SK1.19.39+25.509.33
72Adrian OpheimMåren OK1.19.46+25.579.34
73Eskil HagtvedtFlosta IL1.20.04+26.159.36
74Tommi LuchsingerKongsberg OL1.20.05+26.169.36
75Øyvind StrandeRingerike OL1.21.13+27.249.44
76Asbjørn OlsenLøten OL1.21.17+27.289.45
77Thomas SchiveOK Moss1.21.37+27.489.47
78Daniel OliversenTrøsken IL1.21.39+27.509.48
79Olav VestølVegårshei IL1.22.29+28.409.54
80Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.22.53+29.049.56
81Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb1.23.38+29.4910.02
82Anders EmilssonOppsal IF Orientering1.24.19+30.3010.07
83Håkon GodagerLøten OL1.24.55+31.0610.11
84Erlend RaastadSkien O-klubb1.24.59+31.1010.12
85Sigurd StenvikByåsen IL1.25.16+31.2710.14
86Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL1.25.18+31.2910.14
87Nikolai Korvald SkaareNydalens SK1.25.46+31.5710.17
88Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn1.27.45+33.5610.32
89Håkon GimseHeming/Njård1.28.17+34.2810.35
90Håkon SelmerSPK Freidig1.29.19+35.3010.43
91Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.29.37+35.4810.45
92Haakon UtbyNTNUI1.30.02+36.1310.48
93Brage SætherSPK Freidig1.30.04+36.1510.48
94Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb1.31.42+37.5311.00
95Halvard KværnaØstmarka OK1.35.59+42.1011.31
96Jørgen Sæternes UlvangSandnes IL (Finnmark)1.38.21+44.3211.48
97Lars SkantzeIL Tyrving1.42.13+48.2412.16
98Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.44.26+50.3712.32
99Geir Inge KeiseråsIL Leik1.45.41+51.5212.41
100Vemund RønnebergKonnerud IL1.46.07+52.1812.44
101Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.46.18+52.2912.45
102Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL2.03.58+1.10.0914.52
Hans HerbergGjø-Vard OLdiskvalifisert
Sigurd Oxaas WieMo OK - Orienteringdiskvalifisert
Ola Bakke AashamarFlosta ILdiskvalifisert
Ola KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OKdiskvalifisert
Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringikke godkjent
Fredrik DanielsenIL Tyrvingikke godkjent
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubbikke godkjent
Jørgen Hjellup HorneIL Tyrvingikke godkjent
Eirik Skoglund GodalLillomarka OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor