Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke 2016, sprint trening.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke 2016, sprint trening.
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 10 juni 2016

D 13-14

1 980 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK15.007.34
2Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.41+0.417.55
3Amélie AamodtOppsal Orientering16.42+1.428.26
4Mina SchjervenLardal OL17.11+2.118.40
5Tina KallesonOppsal Orientering17.29+2.298.49
6Kristin Melby JacobsenLardal OL17.36+2.368.53
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK17.46+2.468.58
8Mia HirschIF Trauma17.51+2.519.00
9Netta Bar-NathanLillomarka OL17.56+2.569.03
10Ada Helene OlsenIF Trauma18.05+3.059.07
11Ingrid BlindheimLillomarka OL18.49+3.499.30
12Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.53+3.539.32
13Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL19.16+4.169.43
14Emilie JohansenSandefjord OK19.25+4.259.48
15Johanna Sofie LongfjeldModum OL19.53+4.5310.02
16Eline SchjervenLardal OL19.57+4.5710.04
17Nina PedersenSarpsborg OL20.32+5.3210.22
18Mille JægtvikKonnerud IL20.34+5.3410.23
19Iselin SørensenSturla, IF20.35+5.3510.23
20Ingrid Bogen ArenthSturla, IF20.44+5.4410.28
20Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20.44+5.4410.28
22Alexandra AngvollFredrikstad SK21.05+6.0510.38
22Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL21.05+6.0510.38
24Live ØstvoldHeming Orientering21.12+6.1210.42
25Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21.16+6.1610.44
26Ingrid HygenØstmarka21.20+6.2010.46
27Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL21.45+6.4510.59
28Åsne HaavengenKongsberg OL21.49+6.4911.01
29Karoline TorøKongsberg OL21.55+6.5511.04
30Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering22.42+7.4211.27
31Nora Småge HilsenKonnerud IL23.40+8.4011.57
32Alvilde Lysaker SandenEiker OL24.45+9.4512.30
33Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL24.49+9.4912.32
34Maren BruserudTrollo26.35+11.3513.25
35Ragnhild Mathea HelmersenFet OL27.29+12.2913.52
36Oda Isnes TyseEiker OL27.46+12.4614.01
37Synne Marie JenssenHalden SK28.19+13.1914.18
38Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK29.30+14.3014.53
39Julie ChristiansenKristiansand OK30.28+15.2815.23
40Pernille Synnøve HalvorsenStokke IL30.37+15.3715.27
41Kristina JohansenFet OL32.21+17.2116.20
42Alexandra RognlidalenSandefjord OK40.39+25.3920.31
0Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 15-16

2 110 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL15.507.30
2Ragne WiklundNydalens SK16.17+0.277.43
3Hedda Raadal BjørloHalden SK16.26+0.367.47
4Helene EgerKongsberg OL17.11+1.218.08
5Maren NorderudIL Tyrving17.30+1.408.17
6Pernille KatlaFossum IF17.40+1.508.22
7Åsne HoloFossum IF17.47+1.578.25
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.59+2.098.31
9Malin HaugeHisøy OK18.02+2.128.32
10Marlin HaavengenKongsberg OL18.04+2.148.33
11Ingvild LangeggenKongsberg OL18.07+2.178.35
12Andrea RanvikKonnerud IL18.14+2.248.38
13Ragne NorrudFossum IF18.18+2.288.40
13Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.18+2.288.40
15Jenny BaklidKonnerud IL18.29+2.398.45
16Oda Marie ColquhounLillomarka OL18.43+2.538.52
17Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18.52+3.028.56
17Marie LilandNydalens SK18.52+3.028.56
19Marie HansenSarpsborg OL18.57+3.078.58
20Hedda SkatvedtRaumar Orientering19.02+3.129.01
21Ingrid MadslienNydalens SK19.04+3.149.02
22Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.14+3.249.06
23Ingrid HasaasFossum IF19.23+3.339.11
24Tale StrandKongsberg OL19.31+3.419.14
25Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.41+3.519.19
26Anna MeenPorsgrunn OL19.44+3.549.21
27Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving19.56+4.069.26
28Elise AusenPorsgrunn OL20.05+4.159.31
29Tora Aasheim NymarkTIF Viking20.13+4.239.34
30Karoline BjørnerødOK Moss20.14+4.249.35
31Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK20.23+4.339.39
31Ane Sofie KroghOppsal Orientering20.23+4.339.39
33Tomine Lysaker SandenEiker OL20.39+4.499.47
34Solveig Eline BergIL Tyrving21.08+5.1810.00
35Silje MorlandstøEiker OL21.11+5.2110.02
36Tonje Rognerud BøeFossum IF21.32+5.4210.12
37Mari Strømme LidTIF Viking21.34+5.4410.13
38Silje KregnesKristiansand OK21.39+5.4910.15
39Karianne Olsvik DengerudNydalens SK21.50+6.0010.20
40Inga StødleKristiansand OK21.51+6.0110.21
41Christine HoenEiker OL21.55+6.0510.23
42Hanna NysæterSkien OK21.57+6.0710.24
43Linn Mei WaalerMåren OK22.13+6.2310.31
44Anniken RanvikKonnerud IL22.29+6.3910.39
45Andrea VaneboKongsberg OL23.00+7.1010.54
46Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL23.02+7.1210.54
47Karen Hoel JomaasFossum IF23.04+7.1410.55
48Guro HjerpaasenAsker Skiklubb23.54+8.0411.19
49Sarah WølloKongsberg OL24.05+8.1511.24
50Solveig LetmolieEiker OL24.27+8.3711.35
51Hanne Eide RappRaumar Orientering24.47+8.5711.44
52Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24.50+9.0011.46
53Kristine Eide RappRaumar Orientering25.21+9.3112.00
54Marie F: Lindløv JensenSarpsborg OL25.44+9.5412.11
55Henriette OlsenIF Trauma25.50+10.0012.14
56Ingeborg KvarmeRøyken OL26.36+10.4612.36
57Lisa JenssenHalden SK26.52+11.0212.43
57Vera Gano MønnichRøyken OL26.52+11.0212.43
59Aurora GjølsjøOK Moss27.03+11.1312.49
60Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK27.43+11.5313.08
61Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK27.50+12.0013.11
62Tuva HepburnKristiansand OK28.10+12.2013.20
63Thea LandKonnerud IL29.57+14.0714.11
64Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL30.18+14.2814.21
65Elisabeth BrækkeHalden SK32.43+16.5315.30
0Frida DalerStokke ILdiskvalifisert

D 17-

2 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK17.508.27
2Hilde VassendPorsgrunn OL20.14+2.249.35
3Marianne HaugeHisøy OK22.40+4.5010.44
4Ingvild EckdahlOK Horten23.43+5.5311.14
5Tone HirschIF Trauma23.56+6.0611.20
6Tove HeimdalKonnerud IL24.15+6.2511.29
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK24.34+6.4411.38
0Kjersti Holt HanssenMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

2 290 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15.326.46
2Vemund HeierNydalens SK16.42+1.107.17
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16.46+1.147.19
4Ole Jakob FrankrigNydalens SK16.48+1.167.20
5Christopher LadimOK Moss17.04+1.327.27
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF17.06+1.347.28
7Tobias Mikael EspedalNydalens SK17.15+1.437.31
8Viljan van RaaijHedrum OL17.18+1.467.33
9Iver RingheimLarvik OK17.26+1.547.36
10Johan EgerKongsberg OL17.28+1.567.37
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.37+2.057.41
12Tobias MathisenPorsgrunn OL17.42+2.107.43
13Isak Juel FagermoenFredrikstad SK17.52+2.207.48
14Erlend BørliFossum IF18.01+2.297.52
15Vetle DrageKongsberg OL18.11+2.397.56
16Kristian ØstermannHeming Orientering18.23+2.518.01
17Ådne SkjærsteinIL Tyrving18.28+2.568.03
18Henrik ReuschHeming Orientering18.31+2.598.05
19Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.44+3.128.10
20Ferdinand FremmingHeming Orientering18.50+3.188.13
21Atle Nikolai WølloKongsberg OL18.51+3.198.13
22Felix FinsrudAsker Skiklubb18.55+3.238.15
23Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF19.44+4.128.37
24Kristoffer B: HelminsenFredrikstad SK20.12+4.408.49
25August Syrdal ØenHeming Orientering20.14+4.428.50
26Stian Måseide SørlieRaumar Orientering20.22+4.508.53
27Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20.24+4.528.54
28Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK20.39+5.079.01
28Eilev KvaaleAsker Skiklubb20.39+5.079.01
30Mikkel BerglundRingerike OL20.51+5.199.06
31Mikkel KatlaFossum IF21.03+5.319.11
32Sondre Zahl HagenFossum IF21.26+5.549.21
32Halvard KornmoPorsgrunn OL21.26+5.549.21
34Trygve Børte NomelandKristiansand OK22.03+6.319.37
35Kristoffer FjæreHedrum OL22.29+6.579.49
36Sivert PoppeFredrikstad SK22.38+7.069.53
37Birk Felland SætnanFossum IF22.44+7.129.55
38Anders Håvard LarsenNydalens SK22.50+7.189.58
39Stein Aas StræteRingerike OL23.01+7.2910.03
40Gaute FosstveitRaumar Orientering23.04+7.3210.04
41Eirik ØvstedalNydalens SK23.22+7.5010.12
42Martin BirkelundAsker Skiklubb23.25+7.5310.13
43Christoffer SlettenRaumar Orientering23.27+7.5510.14
44Marius BakkeFossum IF23.42+8.1010.20
45Erlend Odd BergeOddersjaa SSK23.45+8.1310.22
46Jonas EikåsSandefjord OK23.47+8.1510.23
47Henrik R HoltHedrum OL23.48+8.1610.23
48Andreas GjetangerMåren OK23.55+8.2310.26
48Kristian Norum MeløysundNydalens SK23.55+8.2310.26
50Gard LaeskogenRingerike OL23.58+8.2610.27
51Ulrik HellenTIF Viking25.16+9.4411.02
52Tore Herman KirkebøenHalden SK25.33+10.0111.09
53Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL26.05+10.3311.23
54Anders L: RosenvoldPorsgrunn OL26.18+10.4611.29
55Simen GravningenStokke IL26.35+11.0311.36
56Rolf Andreas BergNydalens SK26.36+11.0411.36
57Even Amundsen BjørkliRingerike OL27.03+11.3111.48
58Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb27.11+11.3911.52
58Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb27.11+11.3911.52
60Thomas BlomkvistFredrikstad SK27.13+11.4111.53
61Gustav Andresen SkotteFossum IF28.39+13.0712.30
62Kasper Kjær JørgensenMåren OK28.44+13.1212.32
62Elias StubberudNydalens SK28.44+13.1212.32
64Eivind LahnsteinFossum IF31.50+16.1813.54
65Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK32.18+16.4614.06
66Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering32.47+17.1514.18
67Joachim KnudsenSturla, IF32.51+17.1914.20
0Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
0Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
0Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert
0Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert
0Erik RønhovdeStokke ILdiskvalifisert
0Odin SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert
0Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert
0Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

H 15-16

2 490 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK16.556.47
2Bendik EliassenFredrikstad SK18.00+1.057.13
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn18.10+1.157.17
4Aslak HeimdalKonnerud IL18.24+1.297.23
5Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.45+1.507.31
6Isak JonssonNydalens SK18.48+1.537.33
7Audun Uglenes BerganNydalens SK19.04+2.097.39
8Sander ArntzenAsker Skiklubb19.26+2.317.48
9Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.57+3.028.00
10David RundeKristiansand OK20.00+3.058.01
11Peter GisholtFossum IF20.10+3.158.05
12Alexander SmebyNydalens SK20.27+3.328.12
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb20.33+3.388.15
14Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20.35+3.408.15
15Lars Young VikNydalens SK20.52+3.578.22
16Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb20.53+3.588.23
17Rasmus MathisenPorsgrunn OL21.01+4.068.26
18Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn21.23+4.288.35
19Johan Kristian UndelandSturla, IF21.44+4.498.43
20Kristian PyttenKristiansand OK21.52+4.578.46
21Audun Melby JacobsenLardal OL21.56+5.018.48
22Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn22.06+5.118.52
23Eivind Berner MyhreFossum IF22.24+5.298.59
24Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK22.46+5.519.08
25Niels Christian HellerudHalden SK22.54+5.599.11
26Sølve DrageKongsberg OL23.01+6.069.14
27Sivert Sande KvermeFossum IF23.12+6.179.19
28Sondre OttesenFredrikstad SK23.16+6.219.20
29Runar Saur ModahlFredrikstad SK23.32+6.379.27
30Eirik ImrikFredrikstad SK23.42+6.479.31
31Eirik BlågestadIndre Østfold OK23.52+6.579.35
32Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK24.05+7.109.40
32Jonas MyhreKristiansand OK24.05+7.109.40
34Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL24.17+7.229.45
35Odd-Anton HermansenKristiansand OK24.39+7.449.53
36Ole Øivind NorstedHalden SK25.43+8.4810.19
37Per Anders EckdahlOK Horten26.08+9.1310.29
38Anders HorveiRaumar Orientering26.12+9.1710.31
39Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering26.33+9.3810.39
40Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering26.35+9.4010.40
41Vegar SkinneIndre Østfold OK26.54+9.5910.48
42Nikolai NordhaugKonnerud IL28.01+11.0611.15
43Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.24+13.2912.12
44Eirik Høst FossgardLillomarka OL30.52+13.5712.23
45Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering39.01+22.0615.40
0Audun BrevikStokke ILdiskvalifisert
0Bernhard BryhnSturla, IFdiskvalifisert
0Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert
0Even GravningenStokke ILdiskvalifisert
0Oscar MelheimSturla, IFdiskvalifisert
0Magnus MosfjellBirkenes ILdiskvalifisert
0Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert
0Anders RoumRingerike OLdiskvalifisert

H 17-

2 490 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK17.587.12
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL19.55+1.577.59
3Arild AndresenFossum IF20.34+2.368.15
4Gisle NysæterSkien OK20.41+2.438.18
5Lars BerglundRingerike OL21.09+3.118.29
6Anders Kristian HoltHedrum OL23.28+5.309.25
7Roar PedersenOppsal Orientering25.29+7.3110.14
8Geir Holm GundersenSturla, IF26.11+8.1310.30
9Erik LahnsteinFossum IF29.33+11.3511.52
10Bjørn Anthony HalsallOtra IL35.06+17.0814.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor