Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 3 september 2016

D17- (KM-klasse)

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett28.449.54
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL32.37+3.5311.14
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett33.22+4.3811.30
4Annemarie B: AarnesFana IL35.08+6.2412.06
5Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett37.19+8.3512.52
6Dagrun Daltveit SlettebøFana IL38.01+9.1713.06
7Randi HoleBergens TF39.01+10.1713.27
8Ida Johanne AadlandSamnanger IL39.09+10.2513.30
9Karianne StrømmeTIF Viking40.47+12.0314.03
10Kirsti LysakerFana IL41.50+13.0614.25
11Linda RykkjeStord Orientering43.18+14.3414.55
12Ann-Elin BendiksenFana IL47.16+18.3216.17
13Kristine GrønlundFana IL50.00+21.1617.14
14Mariell ArntzenGneist, IL51.27+22.4317.44
15Valentina DimitrovaGneist, IL52.35+23.5118.07
16Runa AlmelandFana IL1.02.56+34.1221.42

H17- (KM-klasse)

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett29.287.57
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett32.07+2.398.40
3Jan KocbachFana IL34.08+4.409.13
4Andreas G: PoldenGneist, IL34.25+4.579.18
5Oskar RøenVaregg Fleridrett36.02+6.349.44
6Tore NymarkAskøy OL36.58+7.309.59
7Jakob EiknerFana IL38.41+9.1310.27
8Bjart Are HellenTIF Viking38.49+9.2110.29
9Sveinung RykkjeStord Orientering38.52+9.2410.30
10Per Arne AadlandSamnanger IL38.57+9.2910.31
11Ronny RykkjeVaregg Fleridrett39.00+9.3210.32
12Magne KnudsenGneist, IL40.24+10.5610.55
13Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40.29+11.0110.56
14Trond DøskelandFana IL43.35+14.0711.46
15Anders Tønnessen RødFana IL44.52+15.2412.07
16Bjørn Johannessen FieldGneist, IL48.41+19.1313.09
17Andreas GrønbechAskøy OL49.05+19.3713.15
18Ketil DøskelandFana IL51.13+21.4513.50
19Kjetil DammTIF Viking54.36+25.0814.45
20Knut UtneFana IL54.38+25.1014.45
21Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.00.04+30.3616.14
0Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Göran WinbladRehns BKdiskvalifisert

D15-16 (KM-klasse)

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking28.0913.24
2Ingunn Torød BusetGneist, IL28.15+0.0613.27
3Mari Strømme LidTIF Viking32.16+4.0715.21
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett34.21+6.1216.21
5Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39.20+11.1118.43
6Annie MyhreStord Orientering48.05+19.5622.53

H15-16 (KM-klasse)

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett20.488.40
2Stian RykkjeStord Orientering23.46+2.589.54
3Scott JuvikIL Gular25.21+4.3310.33
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett29.38+8.5012.20
5Mads Jørgen SkageGneist, IL31.35+10.4713.09
6Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett34.14+13.2614.15
7Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular37.07+16.1915.27
8Andreas NysæterBergens TF45.18+24.3018.52

D13-14 (KM-klasse)

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett30.1317.46
2Tuva LilletvedtFana IL37.39+7.2622.08
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular38.29+8.1622.38

H13-14 (KM-klasse)

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL17.3010.17
2Andreas DaleBergens TF17.55+0.2510.32
3Erik BohneVaregg Fleridrett19.59+2.2911.45
4Ulrik HellenTIF Viking25.37+8.0715.04
5Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb27.41+10.1116.17
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30.30+13.0017.56
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett32.05+14.3518.52
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.02.28+44.5836.44

D11-12

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL17.2413.23
2Iris SkageGneist, IL34.49+17.2526.46

H11-12

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL21.2616.29

D50-

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking28.5613.46
2Nina SoligardBergens TF35.59+7.0317.08
3Siren GreveBergens TF38.04+9.0818.07
4Ingrid SandvollGneist, IL38.53+9.5718.30
5Berit HegdalBergens TF41.16+12.2019.39
6Turid TangenOs Orienteringsklubb49.35+20.3923.36
7Anne Kjersti DaltveitFana IL53.59+25.0325.42
8Torild MyrliTIF Viking56.26+27.3026.52
9Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.08.25+39.2932.34
10Astri Ese HoleBergens TF1.08.56+40.0032.49
0Siren HoplandGneist, ILdiskvalifisert

H50-

2 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HøllelandFana IL21.409.01
2Sigurd EiknerFana IL24.53+3.1310.22
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett28.05+6.2511.42
4Øistein BøeFana IL29.29+7.4912.17
5Tommy SævareidOs Orienteringsklubb30.25+8.4512.40
6Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett30.38+8.5812.45
7Bjørn-Inge SkageGneist, IL30.48+9.0812.50
8Roald LaurantsenGneist, IL31.26+9.4613.05
9Tord Bell MykingFana IL31.35+9.5513.09
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett31.59+10.1913.19
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL33.03+11.2313.46
12Torgeir StrandFana IL34.05+12.2514.12
13Erik Serck-HanssenTIF Viking37.39+15.5915.41
14Bjørn L: BasbergVaregg Fleridrett46.19+24.3919.17
15Matti TorgersenBergens TF48.06+26.2620.02
16Erling StrandBergens TF48.25+26.4520.10
17Atle BergsethVaregg Fleridrett57.23+35.4323.54
18Øistein PaulsenBergens TF1.03.15+41.3526.21

D70-

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF31.4218.38
0Marie HerigstadOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

H70-

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne RaadalFana IL32.2715.27
2Per VoldFana IL37.32+5.0517.52
3Axel IngvaldsenTIF Viking41.08+8.4119.35
4Dagfinn HoleBergens TF41.20+8.5319.40
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking41.44+9.1719.52
6Per Olaf TangenFana IL53.49+21.2225.37
7Per HauglandÅrstad IL56.18+23.5126.48

D17-AK

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett32.1815.22
2Agnete SkogAskøy OL36.47+4.2917.30
3Lise Balestrand GrønbechAskøy OL42.19+10.0120.09
4May-lill DammTIF Viking44.25+12.0721.09

H17-AK

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett37.5915.49

D/H-10

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44.1934.05

D/H17-C

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anette StrandBergens TF22.4317.28
2Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett54.10+31.2741.40
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett54.10+31.2741.40

D/H-10N

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kirill EikangerGneist, IL24.0618.32
0Tonje RykkjeStord Orientering36.1527.53
0Sofia Daltveit SlettebøFana IL39.0930.06
0Andreas Strømme LidTIF Viking18.0913.57
0Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett31.1724.03
0Josefine BlomquistBergens TF49.2938.03

D/H11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene NysæterBergens TF34.5826.53
2Amanda Daltveit SlettebøFana IL46.33+11.3535.48

D/H13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas BrackeTIF Viking49.2137.57

B-åpen

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina GogaBergens TF29.3017.21
2Inger BjergaVaregg Fleridrett36.31+7.0121.28
3Karianne AlsakerÅrstad IL37.12+7.4221.52
4Kjell SkageGneist, IL54.51+25.2132.15
5Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb1.03.29+33.5937.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor