Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap mellom
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: fredag 20 mai 2016

D 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL31.5012.14

D 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL33.5313.33
2Louise Bentsen MalmquistHedrum OL55.10+21.1722.04

D 15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 17-20

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Myklebust StrømHedrum OL52.0114.26

D 21-

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille NaufHedrum OL1.14.2515.11
2Torill Hynne FjæreHedrum OL1.25.08+10.4317.22

D 40-

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Vår DirdalLarvik OK42.3311.49
2Tone Sølie LysnesHedrum OL55.05+12.3215.18
3Kristin JohanssonHedrum OL1.03.37+21.0417.40
4Inger Anne HeggernesHedrum OL1.07.04+24.3118.37
0Liv Kristin Lian AasestadHedrum OLdiskvalifisert

D 50-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL1.20.2422.58

D 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.05.3024.15

H 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL34.2313.13

H 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL22.058.50
2Henrik R HoltHedrum OL30.05+8.0012.02
3Kristoffer FjæreHedrum OL34.40+12.3513.52

H 15-16

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjel HeggernesHedrum OL47.1613.07
2Marius Sæther MydlandHedrum OL52.29+5.1314.34
3Kristian Juel johannessenHedrum OL52.54+5.3814.41

H 17-20

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL43.008.46
2Jarle LysnesHedrum OL50.13+7.1310.14
3Robin ThorkildsenHedrum OL1.15.08+32.0815.20

H 40-

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL48.299.53
2Anders Kristian HoltHedrum OL51.22+2.5310.28
3Espen JohnsenHedrum OL1.00.25+11.5612.19
4Atle BorgersenHedrum OL1.04.44+16.1513.12
5Atle StrømHedrum OL1.06.36+18.0713.35
6Eelco van RaaijHedrum OL1.23.54+35.2517.07

H 50-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL36.1910.05

H 60-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL53.3314.52

H 65-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL49.5214.14

H 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor BjørvikHedrum OL35.1913.04
2Tormod FjæreHedrum OL40.32+5.1315.00

H 75-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton LommeHedrum OL42.5015.51
2Magnar ReppesgårdHedrum OL49.33+6.4318.21

Åpen N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL14.389.45
2Ludvig SkramdalHedrum OL18.05+3.2712.03

Åpen C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanne StrømHedrum OL32.3512.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor