Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 11 juni 2016

N-åpen

1 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø20.1911.48
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø22.0212.48
Lise MarcussenHarstad OL23.4513.48
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL45.5126.39
Bodil Brun MarcussenHarstad OLdiskvalifisert

C-åpen

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø20.589.59
2Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø35.18+14.2016.48

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø17.498.29
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø18.51+1.028.58

D 13-14

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL30.2910.28

D 15-16

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø27.009.16
2Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL32.07+5.0711.02
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø35.31+8.3112.12

D 17-

4 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø40.238.33
2Torun AnkjellNordreisa IL48.07+7.4410.11

D 40-

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø30.2310.26
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø36.53+6.3012.40

D 50-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL34.5411.59

D 60-

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø33.5011.37
2Guri LøkseSørreisa OL37.16+3.2612.48

H 13-14

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.038.15
2Jon MarcussenHarstad OL32.46+8.4311.15
3Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL40.40+16.3713.58
4Henning StrandIL BUL-Tromsø46.57+22.5416.08
0Jesper LundinIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 15-16

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard StangnesOK Silsand24.468.30
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø25.52+1.068.53
3Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø35.55+11.0912.20

H 17-

4 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL31.516.44
2Håvard Krey HansenOK Silsand34.27+2.367.17
3Geir MoholdtIL BUL-Tromsø34.49+2.587.22
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø36.46+4.557.47
5Mats LundinIL BUL-Tromsø37.17+5.267.53
6Erling StangnesOK Silsand38.19+6.288.07
7Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø40.47+8.568.38
8Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø41.56+10.058.53
9Runar JohansenIL BUL-Tromsø43.16+11.259.10
10Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø55.23+23.3211.44

H 40-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø28.039.38
2Rune GraversenIL BUL-Tromsø29.47+1.4410.14
0Ronny MoanSørreisa OLdiskvalifisert

H 50-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø22.587.53
2Hans-Martin VaengSørreisa OL24.23+1.258.22
3Atle IversenIL BUL-Tromsø25.27+2.298.44
4Axel Juell TheisenMellembygd OL25.29+2.318.45
5Fred Arne JacobsenBardu IL25.35+2.378.47

H 60-

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olavi JunttilaHelsingin Suunistajat29.4810.14
2Ivar HelgesenSørreisa OL31.34+1.4610.50
3Jan LøvlundNordreisa IL37.47+7.5912.59
4Gunnar KvaalStorsteinnes IL38.55+9.0713.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor