Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: lørdag 27 august 2016

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø14.39
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø14.31
Dina BratlieIL BUL-Tromsø39.26
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø18.01
Helene Maria JohannessenBjerkvik IF36.05
Valdemar Kvaal KarlsenStorsteinnes IL19.30
Vilmar Kvaal KarlsenStorsteinnes IL32.26
Ella N. LundamoMellembygd OL21.51
Lise MarcussenHarstad OL16.40
Øyvind JohannessenBardu ILaktiv
Marco WinterStorsteinnes ILdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø19.10
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø21.16+2.06
3Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø40.24+21.14

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne MarcussenHarstad OL46.56

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø56.09
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.19.42+23.33

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø38.32

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.07.21
2Liv-Iris SørgårdØverbygd IL1.14.07+6.46
Margrete GaskiBardu ILikke startet

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil Brun MarcussenHarstad OL56.58
2Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL1.03.48+6.50
3Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø2.12.08+1.15.10
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL59.14
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri LøkseSørreisa OL38.01
2Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø39.58+1.57
3Åse FlydalIL BUL-Tromsø41.17+3.16

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF1.00.38

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liam Løvlund TroyNordreisa IL1.36.37

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø22.41
2Jon MarcussenHarstad OL32.43+10.02
3Henning StrandIL BUL-Tromsø34.33+11.52
4Oskar JohannessenBjerkvik IF37.24+14.43
Martin Biribakken StrandStorsteinnes ILdiskvalifisert

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø50.37
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø51.40+1.03
3Henrik JohannessenBjerkvik IF1.12.40+22.03
4Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø1.52.02+1.01.25
5Vegard StangnesOK Silsand2.06.09+1.15.32

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling StangnesOK Silsand1.10.57
2Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.30.53+19.56

H 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.06.01
2Håvard Krey HansenOK Silsand1.11.02+5.01
3Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø1.13.29+7.28
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.33.38+27.37
Geir MoholdtIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ottar K KvaalStorsteinnes IL50.35
2Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø56.22+5.47
3Aslak FuglestadMellembygd OL59.13+8.38
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.01.19+10.44
5Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.01.48+11.13
6Espen JohannessenBjerkvik IF1.06.30+15.55
7Dag MarcussenHarstad OL1.15.15+24.40
8Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø1.26.34+35.59
9Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.31.57+41.22

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonny I HansenIL BUL-Tromsø54.05
2Svein Harald HansenOK Silsand58.39+4.34
3Hans-Martin VaengSørreisa OL59.40+5.35
4Bengt HaugenIL BUL-Tromsø1.07.01+12.56
Atle IversenIL BUL-Tromsøikke startet
Jon Helge VaengSørreisa OLikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bård JørgensenIL BUL-Tromsø1.27.14
Roar FlydalIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan LøvlundNordreisa IL38.13

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gerhard BrandseggIL Kampen37.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor