Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM Sprint Finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint Finaler
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Finale

3 040 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF15.014.56
2Ragnhild EideByåsen IL15.24+0.235.03
3Anine LomeHamar OK15.25+0.245.04
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.07+1.065.18
5Malin SandstadFreidig16.13+1.125.20
6Ane DyrkornEiker OL16.15+1.145.20
7Synne StrandAsker Skiklubb16.21+1.205.22
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16.38+1.375.28
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb16.41+1.405.29
10Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)16.47+1.465.31
11Vera MelkildFreidig16.51+1.505.32
12Tonje Aasheim NymarkAskøy OL16.54+1.535.33
13Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.56+1.555.34
14Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK16.57+1.565.34
15Maiken Økern HågårdKonnerud IL17.00+1.595.35
16Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)17.05+2.045.37
17Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK17.09+2.085.38
18Aurora MoholthKongsberg OL17.35+2.345.47
19Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK17.36+2.355.47
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL17.40+2.395.48
21Maria PrestbøenSandefjord OK17.46+2.455.50
22Ingvil AhlsandNydalens SK18.00+2.595.55
23Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18.06+3.055.57
24Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.23+3.226.02
25Thea DyrkornEiker OL18.24+3.236.03
26Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.51+3.506.12
27Kristina VollHaugesund IL Orientering19.00+3.596.15
28Åshild Faller RåheimFet OL19.27+4.266.23
29Line SølbergOL Trollelg19.58+4.576.34
30Ella Arentz HagenSandefjord OK21.16+6.156.59

D19-20 Finale

3 040 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL14.384.48
2Ingrid LundanesEmblem IL15.41+1.035.09
3Ragnhild HjermstadFossum IF15.43+1.055.10
3Anine AhlsandNydalens SK15.43+1.055.10
5Maren GrandeFrol IL16.01+1.235.16
6Tonje VassendFossum IF16.07+1.295.18
7Frida SætherFreidig16.09+1.315.18
8Marte Hoff HagenNTNUI16.12+1.345.19
9Julie HjortlandLarvik OK16.42+2.045.29
10Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb16.44+2.065.30
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16.46+2.085.30
12Emma ArnesenByåsen IL16.50+2.125.32
13Kristin Helland-HansenIL Tyrving16.51+2.135.32
14Åshild KolstadFreidig16.59+2.215.35
15Nina Asheim BirkelandHalden SK17.13+2.355.39
16Åsne Skram TrømborgKongsberg OL17.16+2.385.40
17Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL17.50+3.125.51
18Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering18.49+4.116.11
19Evine Westli AndersenLøten o-lag18.55+4.176.13
20Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering19.22+4.446.22

D21 Finale

3 480 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK16.004.35
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK16.06+0.064.37
3Ingjerd MyhreKongsberg OL16.35+0.354.45
4Lone BrochmannBækkelagets SK16.43+0.434.48
5Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK16.47+0.474.49
6Kine Hallan SteiwerHalden SK16.59+0.594.52
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.10+1.104.55
8Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett17.22+1.224.59
8Jo ShepherdHalden SK17.22+1.224.59
10Kristine FjellangerNTNUI17.23+1.234.59
11Siri UlvestadNydalens SK17.24+1.245.00
12Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK17.28+1.285.01
13Andrine BenjaminsenLillomarka OL17.38+1.385.04
14Emma JohanssonFredrikstad SK17.45+1.455.06
15Sigrid AlexandersenFossum IF17.47+1.475.06
16Audhild Bakken RognstadNTNUI17.53+1.535.08
17Kine GulliksenBækkelagets SK18.00+2.005.10
18Linn HokholtNTNUI18.09+2.095.12
19Marion HuberNydalens SK18.55+2.555.26
20Karen Oline KolstadFreidig19.05+3.055.29

H17-18 Finale

3 480 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering14.014.01
2Håvard EidsmoFreidig14.31+0.304.10
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.56+0.554.17
4Jørgen BaklidKonnerud IL15.08+1.074.20
5Einar MelsomFossum IF15.12+1.114.22
6Lukas LilandNydalens SK15.25+1.244.25
7Elias JonssonNydalens SK15.29+1.284.26
8Oskar Spets StorhovFreidig15.35+1.344.28
8Erling HjermstadFossum IF15.35+1.344.28
10Alex CarcasHalden SK15.48+1.474.32
11Einar EkelandOddersjaa SSK15.52+1.514.33
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.53+1.524.33
13Sebastian DalandKristiansand OK15.59+1.584.35
14Oscar LyngenFrol IL16.07+2.064.37
15Anders HagaRaumar Orientering16.28+2.274.43
16Even-Johan KaspersenMo OK16.40+2.394.47
17Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16.41+2.404.47
18Tobias KristensenLarvik OK16.48+2.474.49
19Bjørn Anders FlågenHeming Orientering16.58+2.574.52
19Joar OldernesLillomarka OL16.58+2.574.52
21Erlend Kvittum NytrøenTynset IF17.01+3.004.53
22Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett17.08+3.074.55
23Marius PyttenKristiansand OK17.23+3.224.59
24Petter Vangen LunåsmoTynset IF17.25+3.245.00
25Kjetil MølnvikFreidig17.31+3.305.02
25Mathias VindalFreidig17.31+3.305.02
27Hallvard Arntzen FossSandefjord OK17.33+3.325.02
28Håkon KornmoPorsgrunn OL17.36+3.355.03
29Trygve Kristoffer LøvliHalden SK17.45+3.445.06
30Styrk Hundseid KamsvågFossum IF17.46+3.455.06
31Tord StrandKongsberg OL17.59+3.585.10

H19-20 Finale

3 480 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olai Stensland LillevoldFossum IF14.174.06
2Elias T. MølnvikFossum IF14.18+0.014.06
3Oskar StørmerFossum IF14.27+0.104.09
4Audun HeimdalKonnerud IL14.28+0.114.09
5Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14.36+0.194.11
6Karl FremstadHalden SK14.51+0.344.16
6Dag BlandkjennKristiansand OK14.51+0.344.16
8Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15.19+1.024.24
9Håkon Raadal BjørloHalden SK15.35+1.184.28
10Henrik EijsinkNydalens SK15.45+1.284.31
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.58+1.414.35
12Peter NordbrødenHalden SK16.05+1.484.37
13Johannes Bakke AashamarKristiansand OK16.11+1.544.39
14Matias Hodne HanischKristiansand OK16.21+2.044.41
15Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16.23+2.064.42
16Herman Aarstrand KirsteSkien OK16.39+2.224.47
16Øyvind WiggenByåsen IL16.39+2.224.47
18Stian SundsvikFrol IL16.55+2.384.51
19Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.32+3.155.02
0Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert

H21 Finale

3 880 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.543.50
2Tim RobertsonFossum IF14.55+0.013.50
3Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15.01+0.073.52
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK15.11+0.173.54
5Andreas RüedlingerHalden SK15.22+0.283.57
6Emil AhlbäckFossum IF15.34+0.404.00
7Emil WingstedtHalden SK15.38+0.444.01
8Matthew SpeakeLillomarka OL15.45+0.514.03
8Bojan BlumensteinNydalens SK15.45+0.514.03
10Mattias KarlssonFredrikstad SK15.47+0.534.04
11Nicholas OskarssonLillomarka OL15.50+0.564.04
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.51+0.574.05
13Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.54+1.004.05
14Håvard HagaNydalens SK15.55+1.014.06
15Anders VisterNydalens SK16.20+1.264.12
16Vegard DanielsenKristiansand OK16.26+1.324.14
17Simen AamodtNTNUI16.29+1.354.14
18Hans Petter MathisenFredrikstad SK16.31+1.374.15
19Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett16.32+1.384.15
20Sverre Waaler KaasNydalens SK16.37+1.434.16
21Carl Petter LyngenFrol IL16.38+1.444.17
22Borger MelsomFossum IF16.52+1.584.20
23Ulf Forseth IndgaardFrol IL16.55+2.014.21
24Mathias NipenIL Tyrving16.59+2.054.22
25Jonas Klausen EspedalNTNUI17.01+2.074.23
25Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett17.01+2.074.23
27Mattis HoltFreidig17.02+2.084.23
28Anders Felde OlaussenHalden SK17.10+2.164.25
29Felix BreitschädelBækkelagets SK17.36+2.424.32
0Sindre JohannessenFreidigbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor