Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johan Fredrik BraarudHalden SK27.45
Joel L JohanssonHalden SK14.29
Andreas TveterHalden SK17.14
Ville Emil WingstedtHalden SK18.03

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Anne BraarudHalden SK1.03.54
Minna Sofie WingstedtHalden SK1.03.57

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Lien BackstrømHalden SK40.08

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lineve Mathilde Liseth SkjelinHalden SK15.31

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL49.45

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva JurenikovaHalden SK49.23
2Bodil HelgerudHalden SK50.29+1.06
3Lizzie InghamHalden SK54.20+4.57
4Hanna Haugen NordbrødenHalden SK54.25+5.02
5Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL59.40+10.17
6Alicia FribergFalköpings AIK OK1.08.35+19.12

D 17-A kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK32.55
2Ingrid BronebakkHalden SK32.56+0.01
3Runa Lien BackstrømHalden SK36.57+4.02
4Iliana IlievaHalden SK39.31+6.36
5Hilde PoppeFredrikstad SK46.59+14.04
6Anne SørumRingsaker OK55.48+22.53

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli DrøivoldsmoHalden SK46.43
2Hilde Tvedt RyenHamar OK47.45+1.02
0Ole Jakob OttestadHalden SKdiskvalifisert

C-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Marit SkaugHalden SK42.55
2Laila HelminsenFredrikstad SK1.09.46+26.51
3Morten HelminsenFredrikstad SK1.09.48+26.53

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Lien BackstrømHalden SK35.24

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle FosdalGimle IF15.01

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK35.33
0Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Kopperud KnutsenGimle IF1.04.58

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin KindemGimle IF19.04

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik ImrikFredrikstad SK38.53

H 17-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thierry GueorgiouKalevan rasti33.42
2Morten Jarvis WestergårdHalden SK36.56+3.14
3Vegard Jarvis WestergårdHalden SK37.31+3.49
4Fredrik EliassonHalden SK38.25+4.43
5Anders Felde OlaussenHalden SK40.36+6.54
6Øyvind HelgerudHalden SK41.23+7.41
7Espen FiskumHalden SK42.20+8.38
8Matthieu PuechIFK Göteborg42.59+9.17
9Niels Christian HellerudHalden SK48.31+14.49
10Joachim FribergFalköpings AIK OK52.30+18.48
11Erlend BrendstuenHalden SK54.54+21.12
12Sture OttesenIndre Østfold OK55.47+22.05
13Arnt Edvind AndersenHalden SK56.30+22.48
14Svend Arne YtterbølHalden SK57.49+24.07
15Bjørn BrækkeHalden SK1.02.33+28.51
16Martin GlomsrødGimle IF1.03.11+29.29
17Sigurd Myhre AndreassenGimle IF1.08.07+34.25
0Pål BackstrømHalden SKdiskvalifisert

H 17-A kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje LarsenIdd Sportsklubb32.13
2Alexander Skaug YtterbølHalden SK33.32+1.19
3Per Olav AndersenHalden SK37.24+5.11
4Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL51.49+19.36

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein JensenSarpsborg OL32.39
2Dag BrenåsVarteig OL34.48+2.09
3Jens Erik MjølnerødHalden SK35.03+2.24
4Willy GrønstadGimle IF35.52+3.13
5Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL37.17+4.38
6Helge RyenHamar OK41.35+8.56
7Asgeir DrøivoldsmoHalden SK46.00+13.21
8Trygve FosseGimle IF54.59+22.20

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv PrangerødTistedalen FL38.22
2Wenche LindløvSarpsborg OL50.16+11.54
3Heidi BørstadSarpsborg OL51.50+13.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor