Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten finale
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 1 juni 2016

N-åpen

1 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL21.1716.14
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL1.01.1546.45
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL54.2941.35

D 11-12

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde FossaasGimle IF20.1113.16
2Maren HenriksenHalden SK24.43+4.3216.15
3Marie Lien BackstrømHalden SK25.06+4.5516.30
0Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 13-16C

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie JensenHalden SK18.3412.12
2Sylvia DannevigHalden SK1.03.42+45.0841.54
0Hedda Johanne Slang SunsetvikHalden SKdiskvalifisert

D 17-

1 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anni-Maija FinckeHalden SK14.327.24
2Tove AlexanderssonStora Tuna OK15.15+0.437.46
3Sigrid AleksandersenNasjonalrådet15.54+1.228.06
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16.56+2.248.38
5Hanna Haugen NordbrødenHalden SK16.58+2.268.39
6Kristin OttesenFredrikstad SK18.55+4.239.39
7Nora TorgersenHalden SK20.16+5.4410.20
8Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL20.39+6.0710.32
9Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK21.24+6.5210.55
10Karoline AuneHalden SK21.46+7.1411.06
11Tone Karina IngesenSarpsborg OL21.53+7.2111.09
12Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL22.26+7.5411.26
13Benedicte PedersenSarpsborg OL24.54+10.2212.42
14Siri PedersenSarpsborg OL25.21+10.4912.56
15Linda FredhMåren OK29.00+14.2814.47

D 50-

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL21.3711.01
2Heidi BørstadSarpsborg OL25.12+3.3512.51

H 11-12

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss13.499.05
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL16.36+2.4710.55
3Erlend Grønlund MoenGimle IF18.08+4.1911.55
4Herman Lien BackstrømHalden SK21.08+7.1913.54
5Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL30.49+17.0020.16

H 13-16C

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BlomkvistFredrikstad SK16.5811.09
2Alf Kristian HelleHalden SK22.31+5.3314.48
3Martin KindemGimle IF34.49+17.5122.54
0Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

H 17-

1 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarkko HuovilaHalden SK14.367.26
2Benjamin AasenSarpsborg OL16.19+1.438.19
3Frank LøwengreenFredrikstad SK16.24+1.488.22
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.51+4.159.37
5Rune BlågestadIndre Østfold OK19.46+5.1010.05
6Emil LøwengreenFredrikstad SK20.11+5.3510.17
7Morten TangenMåren OK20.20+5.4410.22
8Rune NygårdIndre Østfold OK24.27+9.5112.28
0Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert

H 50-

1 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svend Arne YtterbølHalden SK18.439.32
2Rune S. NielsenIndre Østfold OK18.44+0.019.33
3Dag BrenåsVarteig OL19.18+0.359.50
4Tor Ragnar AndersenHalden SK21.19+2.3610.52
5Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL22.31+3.4811.29
0Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert

D-16

1 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie HansenSarpsborg OL20.0210.13
2Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL21.45+1.4311.05
3Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL24.02+4.0012.15
4Nina PedersenSarpsborg OL26.39+6.3713.35
5Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK26.43+6.4113.37
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL27.16+7.1413.54
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK28.03+8.0114.18
0Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

H-16

1 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK14.457.31
2Eirik ImrikFredrikstad SK16.38+1.538.29
3Mats Andre NygårdIndre Østfold OK16.43+1.588.31
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK17.24+2.398.52
5Christopher LadimOK Moss17.50+3.059.05
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK17.51+3.069.06
7Sondre OttesenFredrikstad SK18.10+3.259.16
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.26+5.4110.25
9Sivert PoppeFredrikstad SK20.49+6.0410.37
10Isak Juel FagermoenFredrikstad SK21.59+7.1411.12
11Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK22.07+7.2211.17
0Vegar SkinneIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor