Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

Jenter under 17-over 59

2 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb21.3310.15
2Ida MonsenEgersund OK22.42+1.0910.48
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)28.12+6.3913.25
4Tolene Lovise Frøytlog KarlsenEgersund OK28.21+6.4813.30
5Julie PuntervoldEgersund OK29.01+7.2813.49
6Celina Iversen ÅseEgersund OK30.11+8.3814.22
7Ingrid LamarkGanddal IL30.20+8.4714.26
8Anna TaksdalGanddal IL33.08+11.3515.46
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb33.45+12.1216.04
10Alida OftedalÅlgård Orientering35.49+14.1617.03
11Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.02+16.2918.06
12Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb46.04+24.3121.56
13Inger Skretting OpstadEgersund OK46.21+24.4822.04
14Bjørg BrandsbergEgersund OK48.21+26.4823.01
15Helga AaslidEgersund OK55.37+34.0426.29

Jenter 17-59

3 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK38.0210.00
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.01+2.5910.47
3Helene OmdalNTNUI46.43+8.4112.17
4Randi L.H. BirkelandEgersund OK51.00+12.5813.25
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL59.07+21.0515.33
6Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)59.12+21.1015.34
7Siri Cecilie LøkenGanddal IL1.00.11+22.0915.50
8Vibeke LamarkGanddal IL1.01.15+23.1316.07
9Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.04.07+26.0516.52
10Gun Irene MonsenEgersund OK1.06.25+28.2317.28
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.09.14+31.1218.13
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.10.01+31.5918.25
13Hilde Frøytlog KarlsenEgersund OK1.22.40+44.3821.45
14Barbro SandalGanddal IL1.34.58+56.5624.59
15Berit BrandsbergEgersund OK2.04.05+1.26.0332.39
16Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb2.14.34+1.36.3235.24
0Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert
0Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter under 17-over 59

2 100 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.249.14
2Arvid MydlandEgersund OK19.25+0.019.14
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb26.49+7.2512.46
4Ivar AalbuEgersund OK27.29+8.0513.05
5Øyvind LamarkGanddal IL28.00+8.3613.20
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.39+9.1513.38
7Jan Inge LundeGanddal IL29.10+9.4613.53
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb29.21+9.5713.58
9Knut SkjævelandGanddal IL29.41+10.1714.08
10Bjørn Tore AaseEgersund OK30.03+10.3914.18
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL30.04+10.4014.19
12Odd GarpestadEgersund OK30.36+11.1214.34
13Tormod AaslidEgersund OK31.11+11.4714.50
14Ove OalandGanddal IL31.22+11.5814.56
15Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK31.34+12.1015.01
16Edvin AakreEgersund OK31.39+12.1515.04
17Sindre Skeie PettersonEgersund OK32.19+12.5515.23
18Ole Andre BrandsbergEgersund OK33.41+14.1716.02
19Alexander HorpestadEgersund OK34.57+15.3316.38
20Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK35.15+15.5116.47
21Tobias RøddeGanddal IL35.28+16.0416.53
22Andreas Nybak UrdalGanddal IL36.45+17.2117.30
23Jonas Årvik SandalGanddal IL37.33+18.0917.52
24Terje StokkelandÅlgård Orientering38.01+18.3718.06
25Edmund UalandEgersund OK38.08+18.4418.09
26Ludvig StapnesEgersund OK38.19+18.5518.14
27Arne BrandsbergEgersund OK39.11+19.4718.39
28Samuel A StokkelandÅlgård Orientering39.50+20.2618.58
29Ole Kristian TaksdalGanddal IL41.23+21.5919.42
30Fredrik HovstadGanddal IL45.57+26.3321.52
31Leif SundliGanddal IL50.13+30.4923.54
32Thomas Barvik MælandGanddal IL51.47+32.2324.39
33Elias EidsvågGanddal IL52.49+33.2525.09
34Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL1.01.57+42.3329.30

Gutter 17-59

3 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK35.529.26
2Kenneth MydlandEgersund OK36.44+0.529.40
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering38.34+2.4210.08
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)40.45+4.5310.43
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering41.56+6.0411.02
6Harald KlippenbergEgersund OK42.54+7.0211.17
7Per Ivar StoklandGanddal IL43.13+7.2111.22
8Gunnar PettersonEgersund OK43.46+7.5411.31
9Per Ingar HadlandGanddal IL45.42+9.5012.01
10Trond LamarkGanddal IL49.15+13.2312.57
11Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb49.33+13.4113.02
12Morten Bjerga SundliGanddal IL49.57+14.0513.08
13Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb51.15+15.2313.29
14Kjetil TorgersenEgersund OK52.22+16.3013.46
15Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)53.19+17.2714.01
16Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb54.17+18.2514.17
17Andreas BreilandÅlgård Orientering57.34+21.4215.08
18Nils Tore PuntervoldEgersund OK57.48+21.5615.12
19Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)59.45+23.5315.43
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb59.49+23.5715.44
21Helge RisaStavanger Orienteringsklubb1.06.04+30.1217.23
22Øivind HansenGanddal IL1.35.01+59.0925.00
23Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.37.08+1.01.1625.33
0Jørgen BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
0Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert

Jenter - Ny

1 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.0410.45
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)16.58+1.5412.07
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.09+2.0512.15
4Norah BreivoldGanddal IL20.32+5.2814.40
5Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering21.35+6.3115.25
6Mari RichterSandnes IL (Rogaland)21.36+6.3215.25
7Julie M HellandEgersund OK23.00+7.5616.25
8Hermine Iversen ÅseEgersund OK25.13+10.0918.00
9Vilde PuntervoldEgersund OK25.22+10.1818.07
10Lea StokkelandÅlgård Orientering29.53+14.4921.20
11Pernille BreivoldGanddal IL30.07+15.0321.30
12Frida RichterSandnes IL (Rogaland)30.19+15.1521.39
13Tea StokkelandÅlgård Orientering30.42+15.3821.55
14Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering49.41+34.3735.29
15Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)49.44+34.4035.31

Gutter - Ny

1 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)18.5413.30
2Per Martin StoklandGanddal IL21.09+2.1515.06
3Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)21.39+2.4515.27
4Henrik EilevstjønnGanddal IL22.09+3.1515.49
5Daniel EilevstjønnGanddal IL22.47+3.5316.16
6Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)26.01+7.0718.35
7Jone BreilandÅlgård Orientering27.52+8.5819.54
8Jone Landa DahleSandnes IL (Rogaland)28.34+9.4020.24
9Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)31.25+12.3122.26
10Sondre BruunEgersund OK31.48+12.5422.42
11Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK32.06+13.1222.55
12Vegard BruunEgersund OK32.54+14.0023.30
13Arild OpstadEgersund OK33.28+14.3423.54
14Markus M. HellandEgersund OK33.46+14.5224.07
15Ruben M. HellandEgersund OK34.24+15.3024.34
16Morten Heigre MælandÅlgård Orientering41.21+22.2729.32
17Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)48.09+29.1534.23
18Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)49.24+30.3035.17
19Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)49.28+30.3435.20
20Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1.34.17+1.15.231.07.20

B-Åpen

2 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingve AalbuEgersund OK19.489.25
2Jane M HellandEgersund OK22.39+2.5110.47
3Helge ÅseEgersund OK25.59+6.1112.22
4Trond HadlandEgersund OK27.30+7.4213.05
5Monica og Steinar HorpestadEgersund OK27.45+7.5713.12
6Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)28.09+8.2113.24
7Olav HellandEgersund OK29.06+9.1813.51
8Ingunn VoilåsEgersund OK29.27+9.3914.01
9Leif Jarle SkåraEgersund OK30.29+10.4114.30
10Åshild Hausberg IversenEgersund OK31.38+11.5015.03
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)32.43+12.5515.34
12Frank HansenEgersund OK33.33+13.4515.58
13Hilde HetlandEgersund OK33.43+13.5516.03
14Morten LaursenEgersund OK38.11+18.2318.10
15Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)43.36+23.4820.45
16Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)43.59+24.1120.56
17Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)45.04+25.1621.27
18Arild SvihusGanddal IL49.02+29.1423.20
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)23.1712.56
2Jakob Hovland WadelGanddal IL31.55+8.3817.43
3Aina SolheimÅlgård Orientering32.41+9.2418.09
4Synne Skeie PettersonEgersund OK36.03+12.4620.01
5Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)36.51+13.3420.28
6Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)38.05+14.4821.09
7Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)38.52+15.3521.35
8Trym Løken NødlandGanddal IL40.42+17.2522.36
9Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41.30+18.1323.03
10Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41.44+18.2723.11
11Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb42.01+18.4423.20
12Margunn BrandsbergEgersund OK43.01+19.4423.53
13Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)44.56+21.3924.57
14Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)48.39+25.2227.01
15Amalie MongEgersund OK49.34+26.1727.32
16Connie Marie EgeliEgersund OK49.44+26.2727.37
17Eivind RothGanddal IL51.21+28.0428.31
18Monica EgeliEgersund OK1.03.56+40.3935.31
0Kristin BarvikGanddal ILdiskvalifisert
0Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor