Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp nr 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 23 mai 2016

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Heidi Kristine SebjørnsenJenter C-løype (17)37.11
0Elise Nilsen BergJenter N-løype (lett) (32)34.58
0Børge Nilsen BergGutter C-løype (12)48.16+17.50
0Oda Kirstine AanestadJenter C-løype (17)54.43
0Nora Margrethe FurfjordJenter C-løype (17)55.02+0.19
0Sindre Sæl SteenGutter C-løype (12)37.54+7.28
0Ask Felland SætnanGutter C-løype (12)40.57+10.31
0Knut Kolltveit SørlieGutter C-løype (12)1.12.38+42.12
0Philip RomørenGutter C-løype (12)40.48+10.22
0Håkon Sæl SteenGutter N-løype (lett) (37)22.34
0Charlotte HopsnesJenter N-løype (lett) (32)41.45+2.15

Heming Orientering

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Hanna BraadlieJenter N-løype (lett) (32)24.50
0Vilhelmina KoppJenter N-løype (lett) (32)30.08
0Victoria LøvenskioldJenter N-løype (lett) (32)25.03
0Fridtjof BraadlieGutter N-løype (lett) (37)30.21
0Daniel BråthenGutter N-løype (lett) (37)38.28
0Jesper BråthenGutter N-løype (lett) (37)38.19
0Johanne Terland GundersenJenter C-løype (17)1.16.12+21.29
0Helene KristensenJenter C-løype (17)54.45+0.02
0Ina Rasch-HalvorsenJenter C-løype (17)1.21.32+26.49
0Vivian ZevickJenter C-løype (17)1.21.32+26.49
0Christoph LerumGutter C-løype (12)55.09+24.43
0Paul SlungårdGutter C-løype (12)57.34+27.08
0Signe Fluge UllebergJenter N-løype (lett) (32)28.45
0Emil AarvikGutter N-løype (lett) (37)38.34
0Trygve GrønstadGutter N-løype (lett) (37)38.22
0Trond HeløeGutter N-løype (lett) (37)24.12
0Erik Korff GjerdeGutter N-løype (lett) (37)39.18+0.44
0Ludvig KristiansenGutter N-løype (lett) (37)38.59+0.25
0Mikkel Tufto-AntonsenGutter N-løype (lett) (37)27.28
0Arild BaumannGutter C-løype (12)35.45+5.19
0Fridtjof ReuschGutter C-løype (12)28.27
0Julie Heyerdahl RødstenJenter C-løype (17)49.57
0Anne ØstvoldJenter N-løype (lett) (32)27.06
0Ingrid Weider EgnerJenter N-løype (lett) (32)50.37+11.07
0Marte SkirbekkJenter N-løype (lett) (32)27.10
0Astrid ReuschJenter N-løype (lett) (32)42.44+3.14
0Einar ØstvoldGutter N-løype (lett) (37)27.54
0Johan SkodvinGutter N-løype (lett) (37)24.09
0Aleksandra ChristiansenJenter N-løype (lett) (32)28.56
0Lukas Jones ArnesenGutter N-løype (lett) (37)22.48
0Anna Elisabeth RyghJenter N-løype (lett) (32)25.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Andrea AspelundJenter N-løype (lett) (32)40.05+0.35

Nydalens SK

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Åse EieJenter N-løype (lett) (32)36.13
0Klara Knutsen WeissJenter N-løype (lett) (32)1.01.25+21.55
0Ingrid SølvbergJenter N-løype (lett) (32)36.16
0Tellef TorkildsenJenter N-løype (lett) (32)40.52+1.22
0Brage BjørtuftGutter N-løype (lett) (37)25.42
0Eskil BotilsrudGutter N-løype (lett) (37)41.07+2.33
0August BrulandGutter N-løype (lett) (37)40.29+1.55
0Elias Drage KleivaGutter N-løype (lett) (37)35.53
0Eskil HafskioldGutter N-løype (lett) (37)33.50
0Sondre HafskioldGutter N-løype (lett) (37)33.18
0Ole HanekampGutter N-løype (lett) (37)1.08.12+29.38
0Martin JerijerviGutter N-løype (lett) (37)31.37
0Skule LandsnesGutter N-løype (lett) (37)35.49
0Elliot SjølieGutter N-løype (lett) (37)23.43
0Sondre Tandberg ØhrnGutter N-løype (lett) (37)28.44
0Kristin GrandeJenter C-løype (17)45.01
0Stine FosseJenter N-løype (lett) (32)25.23
0Henrikke Lie KuraasJenter N-løype (lett) (32)33.16
0Johanne Nyen PedersenJenter N-løype (lett) (32)34.08
0Cornelius BerganGutter N-løype (lett) (37)44.05+5.31
0Iver Herberg-AasGutter N-løype (lett) (37)34.26
0Oliver SkjelvanGutter N-løype (lett) (37)40.31+1.57
0Adam Tormodsen-SolbergGutter N-løype (lett) (37)38.12
0Mari AarsethJenter C-løype (17)46.35
0Eira Skaarer WiklundJenter C-løype (17)38.40
0Inga Skaarer WiklundJenter C-løype (17)33.30
0Penelope LeaJenter C-løype (17)44.07
0Petter HanekampGutter C-løype (12)48.14+17.48
0Hanne Wærp HaugeJenter C-løype (17)46.15
0Marie ScheeleJenter C-løype (17)39.10
0Emil SkaugGutter N-løype (lett) (37)49.20+10.46
0Marie SaugestadJenter C-løype (17)34.33
0Josefine LydersenJenter C-løype (17)43.16
0Axel AaldeGutter C-løype (12)30.26
0Sindre Augustin SchärerGutter C-løype (12)52.39+22.13
0Otto Schjølberg-HenriksenGutter N-løype (lett) (37)44.42+6.08
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketGutter N-løype (lett) (37)33.10
0Liv Kulle AndreassenJenter N-løype (lett) (32)39.30
0Mads HanekampGutter N-løype (lett) (37)34.21
0Aina Elisabeth Tirkkonen ToftJenter N-løype (lett) (32)33.04
0Maja WangJenter N-løype (lett) (32)1.01.27+21.57
0Erle Nyen-PedersenJenter N-løype (lett) (32)40.28+0.58
0Alma Rygh HoltenJenter N-løype (lett) (32)30.57
0Tuva Wilkens JernbergJenter N-løype (lett) (32)45.22+5.52
0Alfred Axelsen DanielsGutter N-løype (lett) (37)45.03+6.29
0Emil Lillesand VeaGutter N-løype (lett) (37)54.34+16.00
0Marthe Gustavsen HaugsvoldJenter N-løype (lett) (32)48.04+8.34
0Katinka Moody-BongardJenter N-løype (lett) (32)1.01.32+22.02
0Mathias Hollum MarthinsenGutter N-løype (lett) (37)40.12+1.38
0Nora Skei MorgenlieJenter N-løype (lett) (32)27.18
0Jonas WilsbergGutter N-løype (lett) (37)1.14.05+35.31
0Helene ScheeleJenter N-løype (lett) (32)23.56
0Tiril Frostestad-StenbrendenJenter N-løype (lett) (32)45.19+5.49
0August Lea KabbeGutter N-løype (lett) (37)46.00+7.26
0Ingrid BøhnJenter N-løype (lett) (32)47.52+8.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor