Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 juni 2016

Mellom

4 100 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix BreitschädelBækkelagets SK24.21
2Siri UlvestadNydalens SK28.47+4.26
3Anders HammerAker Solutions29.35+5.14
4Kjell MarksetIL Koll30.08+5.47
5Louise OramNydalens SK30.29+6.08
6Ingunn WeltzienIL Tyrving31.16+6.55
7Per Morten LefdahlOEC32.11+7.50
8Jon FixdalIL Koll32.26+8.05
9Gaute LangaasNydalens SK32.28+8.07
10Knut Anders LøkenFossum IF33.48+9.27
11Kristin Dale SelvigNydalens SK34.57+10.36
12Atgeir TakleNydalens SK35.20+10.59
13Jesper GraffIndre Østfold OK35.32+11.11
14Ove MartinsenHauketo IF35.42+11.21
15Svein JacobsenIL Tyrving36.02+11.41
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering36.08+11.47
17Jan Fredrik HelgakerVBIL36.15+11.54
18Lasse NatvigNTNU BIL37.04+12.43
19Per JohansonFolkehelseinstituttet37.19+12.58
20Tobias DanielsenLyn37.26+13.05
21Roar SigurdsenRingnes BIL37.48+13.27
22Trude FixdalIL Koll38.25+14.04
23Lars OnstadOslostudentenes IK38.34+14.13
24Anne DanielsenNydalens SK38.38+14.17
25Magnus Eide FredriksenHeming Orientering39.18+14.57
26Odin GramstadVBIL39.24+15.03
27Jens HetlandNydalens SK39.30+15.09
28Elina ItkonenOslostudentenes IK39.40+15.19
29Ellen TurterNydalens SK40.10+15.49
30Brita SauarStatoil BIL40.17+15.56
31Per KaarbyFossum IF40.23+16.02
32Belinda RudsengenOslostudentenes IK40.52+16.31
33Anne Marit BjergaardNydalens SK40.58+16.37
34Stefan KernstockVBIL41.51+17.30
35Steinar SkoglundFossum IF42.03+17.42
36William OnstadOslostudentenes IK43.49+19.28
37Christian Fredrik BorgIL Koll44.24+20.03
38Ida Marie WeltzienFana IL46.20+21.59
39Nina  SjueVBIL46.22+22.01
40Hans-Henrik FremmingMeteorologen48.01+23.40
41Tor Olav HystadOslostudentenes IK49.01+24.40
42Marie ArnebergKjelsås IL51.52+27.31
43Svenja KernstockVBIL52.31+28.10
44Vilde BrabrandIL Imås54.10+29.49
45Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering54.36+30.15
46Harald RikheimRådtassene54.45+30.24
47Terje UrfjellIL Imås54.52+30.31
48Jarle NilsenSiemens1.04.17+39.56
49Kristin SletnerRøyken OL1.08.44+44.23
50Pål W. HanssenBDO BIL1.30.00+1.05.39
51Birgit KorvaldNydalens SKikke godkjent
52Martin GranlySiemens Osloikke godkjent
53Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
54Elisabeth ThorstensenLynikke godkjent
55Sigbjørn ModalsliFossum IFikke godkjent
56Ida Christine ParnemoOslostudentenes IKikke godkjent
57Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
58Jacob DybwadHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor