Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 juni 2016

Lang

6 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenNydalens SK48.428.07
2Bo EngdahlBrekke og Strand51.32+2.508.35
3Sindre SelvigNydalens SK53.06+4.248.51
4Ivar SeierstadIL GeoForm55.41+6.599.16
5Rolv Anders SystadLyn58.57+10.159.49
6Gløer WindsvoldSentrum OK59.39+10.579.56
7Nils Petter FremmingHeming Orientering59.54+11.129.59
8Lars Ivar AarsethFBI1.00.44+12.0210.07
9Vegard LineOslostudentenes IK1.04.43+16.0110.47
10Knut BårtveitBø OL1.05.31+16.4910.55
11Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.05.33+16.5110.55
12Halvor AurmoHeming Orientering1.05.57+17.1510.59
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.11.19+22.3711.53
14Guttorm EggeOslostudentenes IK1.11.58+23.1611.59
15John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.13.01+24.1912.10
16Harald Østgaard LundIL GeoForm1.15.55+27.1312.39
17Are EriksenOslostudentenes IK1.18.07+29.2513.01
18Eskil HagenDVASK1.18.40+29.5813.06
19Håkon SagbergPrivat1.24.02+35.2014.00
20Petter ChristensenVBIL1.31.39+42.5715.16
21Erik BorgIL Koll1.36.06+47.2416.01
22Håkon BuggePrivat1.37.59+49.1716.19
23Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.45.58+57.1617.39
24Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
25Erlend GjestrudNotodden OLikke godkjent
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 100 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Felix BreitschädelBækkelagets SK24.215.56
2Siri UlvestadNydalens SK28.47+4.267.01
3Anders HammerAker Solutions29.35+5.147.12
4Kjell MarksetIL Koll30.08+5.477.20
5Louise OramNydalens SK30.29+6.087.26
6Ingunn WeltzienIL Tyrving31.16+6.557.37
7Per Morten LefdahlOEC32.11+7.507.50
8Jon FixdalIL Koll32.26+8.057.54
9Gaute LangaasNydalens SK32.28+8.077.55
10Knut Anders LøkenFossum IF33.48+9.278.14
11Kristin Dale SelvigNydalens SK34.57+10.368.31
12Atgeir TakleNydalens SK35.20+10.598.37
13Jesper GraffIndre Østfold OK35.32+11.118.40
14Ove MartinsenHauketo IF35.42+11.218.42
15Svein JacobsenIL Tyrving36.02+11.418.47
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering36.08+11.478.48
17Jan Fredrik HelgakerVBIL36.15+11.548.50
18Lasse NatvigNTNU BIL37.04+12.439.02
19Per JohansonFolkehelseinstituttet37.19+12.589.06
20Tobias DanielsenLyn37.26+13.059.07
21Roar SigurdsenRingnes BIL37.48+13.279.13
22Trude FixdalIL Koll38.25+14.049.22
23Lars OnstadOslostudentenes IK38.34+14.139.24
24Anne DanielsenNydalens SK38.38+14.179.25
25Magnus Eide FredriksenHeming Orientering39.18+14.579.35
26Odin GramstadVBIL39.24+15.039.36
27Jens HetlandNydalens SK39.30+15.099.38
28Elina ItkonenOslostudentenes IK39.40+15.199.40
29Ellen TurterNydalens SK40.10+15.499.47
30Brita SauarStatoil BIL40.17+15.569.49
31Per KaarbyFossum IF40.23+16.029.50
32Belinda RudsengenOslostudentenes IK40.52+16.319.58
33Anne Marit BjergaardNydalens SK40.58+16.379.59
34Stefan KernstockVBIL41.51+17.3010.12
35Steinar SkoglundFossum IF42.03+17.4210.15
36William OnstadOslostudentenes IK43.49+19.2810.41
37Christian Fredrik BorgIL Koll44.24+20.0310.49
38Ida Marie WeltzienFana IL46.20+21.5911.18
39Nina  SjueVBIL46.22+22.0111.18
40Hans-Henrik FremmingMeteorologen48.01+23.4011.42
41Tor Olav HystadOslostudentenes IK49.01+24.4011.57
42Marie ArnebergKjelsås IL51.52+27.3112.39
43Svenja KernstockVBIL52.31+28.1012.48
44Vilde BrabrandIL Imås54.10+29.4913.12
45Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering54.36+30.1513.19
46Harald RikheimRådtassene54.45+30.2413.21
47Terje UrfjellIL Imås54.52+30.3113.22
48Jarle NilsenSiemens1.04.17+39.5615.40
49Kristin SletnerRøyken OL1.08.44+44.2316.45
50Pål W. HanssenBDO BIL1.30.00+1.05.3921.57
51Birgit KorvaldNydalens SKikke godkjent
52Martin GranlySiemens Osloikke godkjent
53Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
54Elisabeth ThorstensenLynikke godkjent
55Sigbjørn ModalsliFossum IFikke godkjent
56Ida Christine ParnemoOslostudentenes IKikke godkjent
57Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
58Jacob DybwadHeming Orienteringikke godkjent

Kort

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil HusethKamp/Vestheim IF29.3611.50
2Elena GrandNydalens SK32.42+3.0613.04
3Kjetil JacobsenHamar OK33.05+3.2913.14
4Lars ArnesenPrivat33.18+3.4213.19
5Knut Tore SolheimNydalens SK35.51+6.1514.20
6Tor OmmundsenVBIL36.28+6.5214.35
7Sturle HånesIL GeoForm37.29+7.5314.59
8Kåre KnudsenIL GeoForm41.30+11.5416.36
9Jon FanavollKamp/Vestheim IF43.07+13.3117.14
10Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK48.32+18.5619.24
11Tom SletnerRøyken OL49.15+19.3919.42
12Rita BolstadIL GeoForm49.54+20.1819.57
13Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat51.53+22.1720.45
14Eyvind AasIL GeoForm54.02+24.2621.36
15Sigurd HaugerudIL GeoForm54.17+24.4121.42
16Magne GrandeFBI56.27+26.5122.34
17Knut HangeraasIL GeoForm1.01.37+32.0124.38
18Alfred FidjePrivat1.07.54+38.1827.09
19Hildegunn DahlPrivat1.22.27+52.5132.58
20Øyvind FidjePrivat1.22.36+53.0033.02
21Kristin GoaMeteorologenikke godkjent
Ida EstenstadMelhus ILikke godkjent

Nybegynner

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll30.0210.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor