Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 14 juni 2016

Nybegynner

2 320 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even MobrennaOdal OL29.0012.30
2Elise MobrennaOdal OL35.06+6.0615.07
3Anne Kristine NorgårdOdal OL35.16+6.1615.12
4Asbjørn LandeEidskog O-lag37.15+8.1516.03
5Lauritz Palmstrøm StolpeEidskog O-lag53.46+24.4623.10
6Trond Seigerud HaugenLunderseter IL1.00.13+31.1325.57
7Inger SmedstadLunderseter IL1.00.46+31.4626.11
7Ivar SmedstadLunderseter IL1.00.46+31.4626.11
9Maja Seigerud HaugenLunderseter IL1.02.02+33.0226.44
0Emil SkytterenOdal OLdiskvalifisert

D -16C

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Lohne AarstadOdal OL1.13.1326.55

H -16C

2 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog O-lag49.3418.13
2Simeon BraatenOdal OL1.10.24+20.5025.52

H -16AB

3 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkytterenOdal OL48.2814.35
2Henrik Åserud SørensenOdal OL1.10.24+21.5621.12

17- C

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL49.4918.18
2Tor SætabergetLunderseter IL51.53+2.0419.04
3Eli SeigerudLunderseter IL1.02.05+12.1622.49
4Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger1.13.20+23.3126.57
5Berit DalheimLunderseter IL1.39.15+49.2636.29

D 17- AB

3 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie LandeEidskog O-lag46.0313.52

H 17- AB

3 320 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger34.3110.23
2Tor SolbergseterAustmarka35.31+1.0010.41
3Bjørn SteinbekkenOdal OL36.20+1.4910.56
4Kjell Magne NordviGrue IL39.40+5.0911.56
5Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL43.17+8.4613.02
6Tor BjørnsetBrandval/Kongsvinger43.31+9.0013.06
7Martin SkytterenOdal OL45.33+11.0213.43
8Oddbjørn BergersenOdal OL1.01.39+27.0818.34
9Bård BergersenEidskog O-lag1.06.34+32.0320.03
10Klaus EngenEidskog O-lag1.08.30+33.5920.37
11Niklas StolpeEidskog O-lag1.11.25+36.5421.30
12Kai Jostein BergersenEidskog O-lag1.19.07+44.3623.49
13Atle VestlundBrandval/Kongsvinger1.19.08+44.3723.50
14Tormod AamodtOdal OL1.21.02+46.3124.24
0Ole Kristian SteinbekkenOdal OLdiskvalifisert
0Nikolai TorpLunderseter ILdiskvalifisert

ALang

4 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger39.468.52
2Øyvind SteinbekkenOdal OL41.36+1.509.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor