Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 april 2016

- -

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Magnus GodakerLang (35)ikke godkjent

AE consult

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Anton PlaianLang (35)48.07+17.467.45

Aker Solutions

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Anders HammerLang (35)40.53+10.326.35

Armada

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
61Torstein SchelleMellom (76)1.10.24+35.4017.10

Armada

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
74Karsten BorgeMellom (76)ikke godkjent

Asker Skiklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hans AugedalMellom (76)39.43+4.599.41
17Erik StordalLang (35)43.01+12.406.56
20Per SchancheLang (35)44.31+14.107.10
23Anne NydalKort (43)50.02+50.0220.50
29Øyvind GylverMellom (76)46.21+11.3711.18
49Margrete EngzeliusMellom (76)1.00.17+25.3314.42
59Roar NydalMellom (76)1.08.59+34.1516.49
66Enikø BertalanMellom (76)1.13.16+38.3217.52
Per  GjermoKort (43)fullført

ATN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Knut Erik ØstengenMellom (76)52.28+17.4412.47

Bilpost BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Uno HanslienKort (43)29.08+29.0812.08

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Felix BreitschädelLang (35)31.27+1.065.04
10Thomas SchiveLang (35)38.35+8.146.13

DVASK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Eskil HagenMellom (76)39.27+4.439.37

DVASK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Håkon AmundsenMellom (76)1.00.53+26.0914.50

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jan KocbachLang (35)35.12+4.515.40

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Alexander GaardendahlKort (43)36.12+36.1215.05

FOBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Jon FredriksenMellom (76)47.36+12.5211.36

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Per JohansonKort (43)49.58+49.5820.49

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Håvard ChristiansenMellom (76)46.17+11.3311.17

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Britta FismenMellom (76)36.52+2.088.59
6Lars Erik GjeinMellom (76)37.11+2.279.04
7Vidar BerteigMellom (76)38.45+4.019.27
16Eirik TandrevoldMellom (76)42.03+7.1910.15
21Bjørn Are KarlsonMellom (76)43.52+9.0810.41
40Knut Anders LøkenMellom (76)52.03+17.1912.41
35Richard Zeiner-GundersenLang (35)ikke godkjent

Friskis&Svettis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Jon FossKort (43)1.11.20+1.11.2029.43

Grane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Lars BenestadMellom (76)46.50+12.0611.25

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Kjetil JacobsenMellom (76)56.42+21.5813.49

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nils Petter FremmingMellom (76)35.05+0.218.33
38Tormod HegdalKort (43)1.19.50+1.19.5033.15
56Jon C. FougnerMellom (76)1.05.41+30.5716.01
67Jacob DybvadMellom (76)1.15.24+40.4018.23
34Johan SvedbergLang (35)ikke godkjent

Höegh Sport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Morten KongsbergMellom (76)45.28+10.4411.05

IF KIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Haakon IngvaldsenLang (35)31.44+1.235.07

IL GeoForm

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kåre KnudsenKort (43)36.09+36.0915.03
19Knut HangeraasKort (43)45.29+45.2918.57
24Ingvald SevaldsonKort (43)51.18+51.1821.22
25Knut OnsagerLang (35)46.38+16.177.31
27Mari MehlenKort (43)55.35+55.3523.09
30Andre RøMellom (76)46.37+11.5311.22
31Kirsti HolmboeKort (43)59.20+59.2024.43
37Kathy KelleyKort (43)1.18.34+1.18.3432.44
62Eyvind AasMellom (76)1.10.25+35.4117.10
68Jakob HaldorsenMellom (76)1.18.41+43.5719.11

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Terje UrfjellLang (35)39.40+9.196.23
53Vilde BrabrandMellom (76)1.03.03+28.1915.22

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjell MarksetMellom (76)36.04+1.208.47
9Christian Fredrik BorgKort (43)35.45+35.4514.53
12Maren EdvardsenKort (43)36.15+36.1515.06
15Martin Christoffer BorgKort (43)43.39+43.3918.11
36Trude FixdalMellom (76)50.07+15.2312.13
57Maiken KorsagerMellom (76)1.06.19+31.3516.10
41Harald AulieKort (43)ikke godkjent
43Erik BorgKort (43)ikke godkjent

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Svein JacobsenKort (43)44.49+44.4918.40
36Hasse BergstrømKort (43)1.15.48+1.15.4831.35

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Per FosserMellom (76)52.00+17.1612.40

Kamp/Vestheim IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Einar ThorstensenLang (35)38.55+8.346.16
14Fredrik KaltenbornKort (43)43.29+43.2918.07
42Egil HusethMellom (76)53.11+18.2712.58

Kjelsås IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27William OnstadMellom (76)46.17+11.3311.17
51Marie ArnebergMellom (76)1.01.11+26.2714.55

KLP BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
75Franciska PergerMellom (76)ikke godkjent

KLP BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
76Marianne Wright  PedersenMellom (76)ikke godkjent

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Daniel FløtreLang (35)43.39+13.187.02

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Sven OhrvikMellom (76)48.52+14.0811.55
45Veslemøy SolbergMellom (76)56.33+21.4913.47

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein NygårdMellom (76)34.448.28
3Jens Olav KløvrudMellom (76)35.11+0.278.34
6Ole Kjell LangmyrenLang (35)34.48+4.275.36
14Toril HallanMellom (76)41.34+6.5010.08
30Tor E. HenriksenKort (43)58.07+58.0724.12
35Per HaugenKort (43)1.15.36+1.15.3631.30

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Tom IbsenKort (43)45.05+45.0518.47

Lyberg & Partnere

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Claus Frimann ClasenMellom (76)1.00.00+25.1614.38

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Anne DanielsenMellom (76)44.54+10.1010.57

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Kristin GoaMellom (76)42.58+8.1410.28

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Hans-Henrik FremmingMellom (76)50.30+15.4612.19

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Ørnulf FremmingKort (43)1.27.45+1.27.4536.33

NILU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Jan  HenriksenKort (43)1.30.35+1.30.3537.44

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Atle FossestølLang (35)36.44+6.235.55

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jan Tore HenriksenLang (35)33.30+3.095.24

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Øyvind SteneLang (35)30.214.53
5Knut Tore SolheimKort (43)33.44+33.4414.03
10Ina WesterlundMellom (76)39.45+5.019.41
13Ellen TurterMellom (76)40.27+5.439.51
22Jens HetlandLang (35)45.23+15.027.19
23Mons Chr. LøvfaldMellom (76)44.40+9.5610.53
27Selma TonjerLang (35)47.58+17.377.44
37Fredrik SaugestadMellom (76)50.10+15.2612.14
44Birgit KorvaldMellom (76)55.28+20.4413.31
47Anne Marit BjergaardMellom (76)59.31+24.4714.30
69Thorbjørn BreistrandMellom (76)1.18.45+44.0119.12
73Elisabeth ArvesenMellom (76)ikke godkjent

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tor MellaLang (35)31.56+1.355.09
9Espen WigaardLang (35)37.01+6.405.58
34Stig Hultgreen KarlsenMellom (76)48.59+14.1511.56
60Roar BjordalMellom (76)1.09.41+34.5716.59

ORKH

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Anne Lise OpsahlKort (43)54.14+54.1422.35

Oslostudentenes IK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ludwig ProbstKort (43)28.24+28.2411.50
6Lenny EnstrømKort (43)35.01+35.0114.35
11Bjørn GrindeLang (35)38.51+8.306.15
13Axel BoixKort (43)37.19+37.1915.32
17Hanne Maria  VisterMellom (76)42.31+7.4710.22
19Are EriksenLang (35)44.06+13.457.06
20Arnfinn FøllesdalKort (43)48.15+48.1520.06
20Magne VollenMellom (76)43.29+8.4510.36
21Lea Rebekka TonjerLang (35)44.37+14.167.11
23Guttorm EggeLang (35)45.36+15.157.21
24Mikael OlaussonLang (35)46.26+16.057.29
25Vorin BottenKort (43)54.01+54.0122.30
26Lars OnstadMellom (76)46.16+11.3211.17
30Audrun UtskarpenLang (35)49.58+19.378.03
35Halvor MangsethMellom (76)49.09+14.2511.59
43Esben BachMellom (76)53.53+19.0913.08
55Hallvard FøllesdalMellom (76)1.04.58+30.1415.50
65Emil ØstensenMellom (76)1.13.12+38.2817.51

Pecon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Terje ThrondsenKort (43)ikke godkjent

Point Resources

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Anders NilsenLang (35)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Marius BurmoLang (35)41.47+11.266.44

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Erik HolterLang (35)42.13+11.526.48

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Håkon BuggeLang (35)49.10+18.497.55

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Holger SchlaupitzLang (35)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Håkon SagbergMellom (76)41.56+7.1210.13

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Egil Reidar OsnesMellom (76)43.26+8.4210.35

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Finn GangeMellom (76)1.01.36+26.5215.01

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Øyvind FidjeMellom (76)1.12.45+38.0117.44

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
70Sunniva KvaløyMellom (76)1.22.29+47.4520.07

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
71Sharon BroadwellMellom (76)1.26.06+51.2221.00

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lars ArnesenKort (43)35.28+35.2814.46

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Mai-Linn StomperudKort (43)45.02+45.0218.45

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Odd FidjeKort (43)55.35+55.3523.09

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Alfred FidjeKort (43)55.36+55.3623.10

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
72Ivar StrømstadMellom (76)ikke godkjent

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin SletnerKort (43)29.22+29.2212.14
33Tom SletnerKort (43)1.05.40+1.05.4027.21

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Jarle NilsenMellom (76)1.12.10+37.2617.36

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Kjersti ThoMellom (76)1.03.40+28.5615.31

Statoil Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Per OsenLang (35)46.48+16.277.32

VBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
58Tor OmmundsenMellom (76)1.06.51+32.0716.18

Veidekke

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Odd Arne LianMellom (76)39.55+5.119.44

Øhil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Morten WettergreenMellom (76)40.26+5.429.51

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Arne Christian ScheieKort (43)48.33+48.3320.13
22Øystein KildahlMellom (76)44.02+9.1810.44

Årvoll IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lena HatlingKort (43)35.08+35.0814.38
32Tor HenriksenKort (43)59.50+59.5024.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor