Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 april 2016

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Mellom

4 100 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein NygårdLillomarka OL34.44
2Nils Petter FremmingHeming Orientering35.05+0.21
3Jens Olav KløvrudLillomarka OL35.11+0.27
4Kjell MarksetIL Koll36.04+1.20
5Britta FismenFossum IF36.52+2.08
6Lars Erik GjeinFossum IF37.11+2.27
7Vidar BerteigFossum IF38.45+4.01
8Eskil HagenDVASK39.27+4.43
9Hans AugedalAsker Skiklubb39.43+4.59
10Ina WesterlundNydalens SK39.45+5.01
11Odd Arne LianVeidekke39.55+5.11
12Morten WettergreenØhil40.26+5.42
13Ellen TurterNydalens SK40.27+5.43
14Toril HallanLillomarka OL41.34+6.50
15Håkon SagbergPrivat41.56+7.12
16Eirik TandrevoldFossum IF42.03+7.19
17Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK42.31+7.47
18Kristin GoaMeteorologen42.58+8.14
19Egil Reidar OsnesPrivat43.26+8.42
20Magne VollenOslostudentenes IK43.29+8.45
21Bjørn Are KarlsonFossum IF43.52+9.08
22Øystein KildahlØstmarka OK44.02+9.18
23Mons Chr. LøvfaldNydalens SK44.40+9.56
24Anne DanielsenLyn44.54+10.10
25Morten KongsbergHöegh Sport45.28+10.44
26Lars OnstadOslostudentenes IK46.16+11.32
27Håvard ChristiansenForsvarsbygg46.17+11.33
27William OnstadKjelsås IL46.17+11.33
29Øyvind GylverAsker Skiklubb46.21+11.37
30Andre RøIL GeoForm46.37+11.53
31Lars BenestadGrane IL46.50+12.06
32Jon FredriksenFOBIL47.36+12.52
33Sven OhrvikKonnerud IL48.52+14.08
34Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering48.59+14.15
35Halvor MangsethOslostudentenes IK49.09+14.25
36Trude FixdalIL Koll50.07+15.23
37Fredrik SaugestadNydalens SK50.10+15.26
38Hans-Henrik FremmingMeteorologen50.30+15.46
39Per FosserIndre Østfold OK52.00+17.16
40Knut Anders LøkenFossum IF52.03+17.19
41Knut Erik ØstengenATN52.28+17.44
42Egil HusethKamp/Vestheim IF53.11+18.27
43Esben BachOslostudentenes IK53.53+19.09
44Birgit KorvaldNydalens SK55.28+20.44
45Veslemøy SolbergKonnerud IL56.33+21.49
46Kjetil JacobsenHamar OK56.42+21.58
47Anne Marit BjergaardNydalens SK59.31+24.47
48Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.00.00+25.16
49Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.00.17+25.33
50Håkon AmundsenDVASK1.00.53+26.09
51Marie ArnebergKjelsås IL1.01.11+26.27
52Finn GangePrivat1.01.36+26.52
53Vilde BrabrandIL Imås1.03.03+28.19
54Kjersti ThoStabæk IF1.03.40+28.56
55Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.04.58+30.14
56Jon C. FougnerHeming Orientering1.05.41+30.57
57Maiken KorsagerIL Koll1.06.19+31.35
58Tor OmmundsenVBIL1.06.51+32.07
59Roar NydalAsker Skiklubb1.08.59+34.15
60Roar BjordalOppsal Orientering1.09.41+34.57
61Torstein SchelleArmada1.10.24+35.40
62Eyvind AasIL GeoForm1.10.25+35.41
63Jarle NilsenSiemens1.12.10+37.26
64Øyvind FidjePrivat1.12.45+38.01
65Emil ØstensenOslostudentenes IK1.13.12+38.28
66Enikø BertalanAsker Skiklubb1.13.16+38.32
67Jacob DybvadHeming Orientering1.15.24+40.40
68Jakob HaldorsenIL GeoForm1.18.41+43.57
69Thorbjørn BreistrandNydalens SK1.18.45+44.01
70Sunniva KvaløyPrivat1.22.29+47.45
71Sharon BroadwellPrivat1.26.06+51.22
72Ivar StrømstadRaumar Orienteringikke godkjent
73Elisabeth ArvesenNydalens SKikke godkjent
74Karsten BorgeArmadaikke godkjent
75Franciska PergerKLP BILikke godkjent
76Marianne Wright  PedersenKLP BILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor