Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 april 2016

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 200 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øyvind SteneNydalens SK30.214.53
2Felix BreitschädelBækkelagets SK31.27+1.065.04
3Haakon IngvaldsenIF KIF31.44+1.235.07
4Tor MellaOppsal Orientering31.56+1.355.09
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL33.30+3.095.24
6Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL34.48+4.275.36
7Jan KocbachFana IL35.12+4.515.40
8Atle FossestølNittedal OL36.44+6.235.55
9Espen WigaardOppsal Orientering37.01+6.405.58
10Thomas SchiveBækkelagets SK38.35+8.146.13
11Bjørn GrindeOslostudentenes IK38.51+8.306.15
12Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF38.55+8.346.16
13Terje UrfjellIL Imås39.40+9.196.23
14Anders HammerAker Solutions40.53+10.326.35
15Marius BurmoPrivat41.47+11.266.44
16Erik HolterPrivat42.13+11.526.48
17Erik StordalAsker Skiklubb43.01+12.406.56
18Daniel FløtreKongsberg OL43.39+13.187.02
19Are EriksenOslostudentenes IK44.06+13.457.06
20Per SchancheAsker Skiklubb44.31+14.107.10
21Lea Rebekka TonjerOslostudentenes IK44.37+14.167.11
22Jens HetlandNydalens SK45.23+15.027.19
23Guttorm EggeOslostudentenes IK45.36+15.157.21
24Mikael OlaussonOslostudentenes IK46.26+16.057.29
25Knut OnsagerIL GeoForm46.38+16.177.31
26Per OsenStatoil Oslo BIL46.48+16.277.32
27Selma TonjerNydalens SK47.58+17.377.44
28Anton PlaianAE consult48.07+17.467.45
29Håkon BuggePrivat49.10+18.497.55
30Audrun UtskarpenOslostudentenes IK49.58+19.378.03
32Magnus Godaker- -ikke godkjent
33Anders NilsenPoint Resourcesikke godkjent
34Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
35Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke godkjent
Holger SchlaupitzPrivatikke godkjent

Mellom

4 100 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL34.448.28
2Nils Petter FremmingHeming Orientering35.05+0.218.33
3Jens Olav KløvrudLillomarka OL35.11+0.278.34
4Kjell MarksetIL Koll36.04+1.208.47
5Britta FismenFossum IF36.52+2.088.59
6Lars Erik GjeinFossum IF37.11+2.279.04
7Vidar BerteigFossum IF38.45+4.019.27
8Eskil HagenDVASK39.27+4.439.37
9Hans AugedalAsker Skiklubb39.43+4.599.41
10Ina WesterlundNydalens SK39.45+5.019.41
11Odd Arne LianVeidekke39.55+5.119.44
12Morten WettergreenØhil40.26+5.429.51
13Ellen TurterNydalens SK40.27+5.439.51
14Toril HallanLillomarka OL41.34+6.5010.08
15Håkon SagbergPrivat41.56+7.1210.13
16Eirik TandrevoldFossum IF42.03+7.1910.15
17Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK42.31+7.4710.22
18Kristin GoaMeteorologen42.58+8.1410.28
19Egil Reidar OsnesPrivat43.26+8.4210.35
20Magne VollenOslostudentenes IK43.29+8.4510.36
21Bjørn Are KarlsonFossum IF43.52+9.0810.41
22Øystein KildahlØstmarka OK44.02+9.1810.44
23Mons Chr. LøvfaldNydalens SK44.40+9.5610.53
24Anne DanielsenLyn44.54+10.1010.57
25Morten KongsbergHöegh Sport45.28+10.4411.05
26Lars OnstadOslostudentenes IK46.16+11.3211.17
27Håvard ChristiansenForsvarsbygg46.17+11.3311.17
27William OnstadKjelsås IL46.17+11.3311.17
29Øyvind GylverAsker Skiklubb46.21+11.3711.18
30Andre RøIL GeoForm46.37+11.5311.22
31Lars BenestadGrane IL46.50+12.0611.25
32Jon FredriksenFOBIL47.36+12.5211.36
33Sven OhrvikKonnerud IL48.52+14.0811.55
34Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering48.59+14.1511.56
35Halvor MangsethOslostudentenes IK49.09+14.2511.59
36Trude FixdalIL Koll50.07+15.2312.13
37Fredrik SaugestadNydalens SK50.10+15.2612.14
38Hans-Henrik FremmingMeteorologen50.30+15.4612.19
39Per FosserIndre Østfold OK52.00+17.1612.40
40Knut Anders LøkenFossum IF52.03+17.1912.41
41Knut Erik ØstengenATN52.28+17.4412.47
42Egil HusethKamp/Vestheim IF53.11+18.2712.58
43Esben BachOslostudentenes IK53.53+19.0913.08
44Birgit KorvaldNydalens SK55.28+20.4413.31
45Veslemøy SolbergKonnerud IL56.33+21.4913.47
46Kjetil JacobsenHamar OK56.42+21.5813.49
47Anne Marit BjergaardNydalens SK59.31+24.4714.30
48Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.00.00+25.1614.38
49Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.00.17+25.3314.42
50Håkon AmundsenDVASK1.00.53+26.0914.50
51Marie ArnebergKjelsås IL1.01.11+26.2714.55
52Finn GangePrivat1.01.36+26.5215.01
53Vilde BrabrandIL Imås1.03.03+28.1915.22
54Kjersti ThoStabæk IF1.03.40+28.5615.31
55Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.04.58+30.1415.50
56Jon C. FougnerHeming Orientering1.05.41+30.5716.01
57Maiken KorsagerIL Koll1.06.19+31.3516.10
58Tor OmmundsenVBIL1.06.51+32.0716.18
59Roar NydalAsker Skiklubb1.08.59+34.1516.49
60Roar BjordalOppsal Orientering1.09.41+34.5716.59
61Torstein SchelleArmada1.10.24+35.4017.10
62Eyvind AasIL GeoForm1.10.25+35.4117.10
63Jarle NilsenSiemens1.12.10+37.2617.36
64Øyvind FidjePrivat1.12.45+38.0117.44
65Emil ØstensenOslostudentenes IK1.13.12+38.2817.51
66Enikø BertalanAsker Skiklubb1.13.16+38.3217.52
67Jacob DybvadHeming Orientering1.15.24+40.4018.23
68Jakob HaldorsenIL GeoForm1.18.41+43.5719.11
69Thorbjørn BreistrandNydalens SK1.18.45+44.0119.12
70Sunniva KvaløyPrivat1.22.29+47.4520.07
71Sharon BroadwellPrivat1.26.06+51.2221.00
72Ivar StrømstadRaumar Orienteringikke godkjent
73Elisabeth ArvesenNydalens SKikke godkjent
74Karsten BorgeArmadaikke godkjent
75Franciska PergerKLP BILikke godkjent
76Marianne Wright  PedersenKLP BILikke godkjent

Kort

2 400 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Ludwig ProbstOslostudentenes IK28.24+28.2411.50
3Uno HanslienBilpost BIL29.08+29.0812.08
4Kristin SletnerRøyken OL29.22+29.2212.14
5Knut Tore SolheimNydalens SK33.44+33.4414.03
6Lenny EnstrømOslostudentenes IK35.01+35.0114.35
7Lena HatlingÅrvoll IL35.08+35.0814.38
8Lars ArnesenPrivat35.28+35.2814.46
9Christian Fredrik BorgIL Koll35.45+35.4514.53
10Kåre KnudsenIL GeoForm36.09+36.0915.03
11Alexander GaardendahlFearnsport36.12+36.1215.05
12Maren EdvardsenIL Koll36.15+36.1515.06
13Axel BoixOslostudentenes IK37.19+37.1915.32
14Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF43.29+43.2918.07
15Martin Christoffer BorgIL Koll43.39+43.3918.11
16Svein JacobsenIL Tyrving44.49+44.4918.40
17Mai-Linn StomperudPrivat45.02+45.0218.45
18Tom IbsenLommedalens IL45.05+45.0518.47
19Knut HangeraasIL GeoForm45.29+45.2918.57
20Arnfinn FøllesdalOslostudentenes IK48.15+48.1520.06
21Arne Christian ScheieØstmarka OK48.33+48.3320.13
22Per JohansonFolkehelseinstituttet49.58+49.5820.49
23Anne NydalAsker Skiklubb50.02+50.0220.50
24Ingvald SevaldsonIL GeoForm51.18+51.1821.22
25Vorin BottenOslostudentenes IK54.01+54.0122.30
26Anne Lise OpsahlORKH54.14+54.1422.35
27Odd FidjePrivat55.35+55.3523.09
27Mari MehlenIL GeoForm55.35+55.3523.09
29Alfred FidjePrivat55.36+55.3623.10
30Tor E. HenriksenLillomarka OL58.07+58.0724.12
31Kirsti HolmboeIL GeoForm59.20+59.2024.43
32Tor HenriksenÅrvoll IL59.50+59.5024.55
33Tom SletnerRøyken OL1.05.40+1.05.4027.21
34Jon FossFriskis&Svettis1.11.20+1.11.2029.43
35Per HaugenLillomarka OL1.15.36+1.15.3631.30
36Hasse BergstrømIL Tyrving1.15.48+1.15.4831.35
37Kathy KelleyIL GeoForm1.18.34+1.18.3432.44
38Tormod HegdalHeming Orientering1.19.50+1.19.5033.15
39Ørnulf FremmingMeteorologen1.27.45+1.27.4536.33
40Jan  HenriksenNILU1.30.35+1.30.3537.44
Per  GjermoAsker Skiklubbfullført
41Harald AulieIL Kollikke godkjent
42Terje ThrondsenPeconikke godkjent
43Erik BorgIL Kollikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor