Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

Akershus og Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH21 E2 (39)34.458.02

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Vegard GulbrandsenH21 E2 (39)38.49+4.048.59
10Synne StrandD 21-E (31)40.50+8.1711.13
15Axel HoveidH21 E2 (39)46.56+12.1110.51
22Sander ArntzenH21 E2 (39)52.01+17.1612.02

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lone BrochmannD 21-E (31)38.01+5.2810.26
12Kine GulliksenD 21-E (31)41.48+9.1511.29
22Anniken Eriksrud KarlsenD 21-E (31)51.03+18.3014.01
25Simen SmestadH21 E2 (39)52.43+17.5812.12
31Runar BjørhovdeH21 E2 (39)1.10.12+35.2716.15
32Vetle ChristiansenH 21-E (66)42.09+12.089.24

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Sander Hildebrand RogndokkenH21 E2 (39)1.13.47+39.0217.04

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Borger MelsomH 21-E (66)34.10+4.097.37
5Einar MelsomH21 E2 (39)37.44+2.598.44
9Erling HjermstadH21 E2 (39)39.32+4.479.09
16Tarjei HoloH21 E2 (39)47.23+12.3810.58
18Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (31)47.13+14.4012.58
20Styrk Hundseid KamsvågH21 E2 (39)50.44+15.5911.44
22Sindre SandvenH 21-E (66)39.33+9.328.49
27Oscar Hæstad BjørnstadH21 E2 (39)53.28+18.4312.22
35Martin Andresen SkotteH21 E2 (39)1.26.19+51.3419.58
51Emil AhlbäckH 21-E (66)48.07+18.0610.44

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ulrik Astrup ArnesenH21 E2 (39)45.36+10.5110.33
28petter astrup ArnesenH21 E2 (39)55.48+21.0312.54

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn EkebergH 21-E (66)32.18+2.177.12
14Weronica CychD 21-E (31)44.53+12.2012.19
16Espen JakobsenH 21-E (66)38.11+8.108.31
49Jim Øystein NybråtenH 21-E (66)47.09+17.0810.31

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Håvard HagaH 21-E (66)35.44+5.437.58
11Nicole RagvinD 21-E (31)41.06+8.3311.17
12Jostein TandbergH21 E2 (39)42.32+7.479.50
25Marion HuberD 21-E (31)58.07+25.3415.57
36Michael DähnnH21 E2 (39)1.26.36+51.5120.02
48Sverre Waaler KaasH 21-E (66)46.55+16.5410.28
54Thomas NipenH 21-E (66)51.22+21.2111.27
0Anders NordbergH 21-E (66)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Audrun UtskarpenD 21-E (31)1.00.13+27.4016.32

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders HagaH21 E2 (39)36.10+1.258.22
34Eirik RustadH 21-E (66)42.42+12.419.31

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Hans Kristian Stubban HygenH 21-E (66)1.14.35+44.3416.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor