Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

H 21-E

4 480 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK30.01
2Valentin NovikovHiidenkiertäjät31.23+1.22
3Bjørn EkebergIL Tyrving32.18+2.17
4Borger MelsomFossum IF34.10+4.09
5Olli-Markus TaivainenIkaalisten Nouseva-Voima34.39+4.38
6Jo Forseth IndgaardFrol IL35.22+5.21
7Audun HeimdalKonnerud IL35.27+5.26
8Jarkko HuovilaHalden SK35.36+5.35
9Gaute FriestadKristiansand OK35.42+5.41
10Håvard HagaNydalens SK35.44+5.43
11Florian Schneiderol norska36.01+6.00
12Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering36.04+6.03
13Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK36.34+6.33
14Karppinen AleksiIkaalisten Nouseva-Voima37.04+7.03
15Hans Petter MathisenFredrikstad SK37.57+7.56
16Espen JakobsenIL Tyrving38.11+8.10
17Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.35+8.34
18Paul SirumFrol IL38.36+8.35
19Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna38.46+8.45
20Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima38.48+8.47
21Desmond FranssenTrol39.14+9.13
22Sindre SandvenFossum IF39.33+9.32
23Dag BlandkjennKristiansand OK39.37+9.36
24Gene BeveridgeHalden SK40.08+10.07
25Håkon Raadal BjørloHalden SK40.11+10.10
26Ken PeetersTrol40.15+10.14
27Anders Felde OlaussenHalden SK40.23+10.22
28Jonas EggerIK Hakarpspojkarna40.24+10.23
29Mikkel SørensenNTNUI40.47+10.46
30Espen FiskumHalden SK41.10+11.09
31Markus HolterHalden SK41.21+11.20
32Vetle ChristiansenBækkelagets SK42.09+12.08
33Petter ErikssonÄrla IF42.35+12.34
34Eirik RustadRaumar Orientering42.42+12.41
35Sverre Turter SandvoldNTNUI42.44+12.43
36Alex CarcasHalden SK43.41+13.40
37Lukas SchubnellOL NWK ZH/SH44.11+14.10
37Raúl FerraSK Uusi44.11+14.10
39Henrik UpsalNTNUI44.16+14.15
40Johannes Bakke AashamarKristiansand OK44.17+14.16
41Alan CherryVaregg Fleridrett44.46+14.45
42Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering45.01+15.00
43Johan SöderlundLeksands OK45.14+15.13
44Savolainen EetuIkaalisten Nouseva-Voima45.23+15.22
45Oscar VångellÄrla IF45.25+15.24
46Viktor SilvemarkÄrla IF46.09+16.08
47Øyvind HelgerudHalden SK46.33+16.32
48Sverre Waaler KaasNydalens SK46.55+16.54
49Jim Øystein NybråtenIL Tyrving47.09+17.08
50Lars Steinar HefreBø OL47.44+17.43
51Emil AhlbäckFossum IF48.07+18.06
52Martin DjerfIK Hakarpspojkarna49.42+19.41
53Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat50.11+20.10
54Thomas NipenNydalens SK51.22+21.21
55Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett52.34+22.33
56Erik BjörklundLeksands OK1.01.39+31.38
57Winston FranssenTrol1.05.47+35.46
58Markus HederskogIK Hakarpspojkarna1.08.36+38.35
59Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.14.35+44.34
0Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
0Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Will RiggHalden SKdiskvalifisert
0Dag Steinar RagvinBø OLdiskvalifisert
0Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
0Ville ParkkinenIkaalisten Nouseva-Voimadiskvalifisert
0Benjamin AnciauxTroldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor