Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

D 21-E

3 640 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svetlana MironovaKoovee32.338.56
2Marika TeiniSK Pohjantähti33.05+0.329.05
3Anni-Maija FinckeHalden SK34.43+2.109.32
4Lizzie InghamHalden SK35.12+2.399.40
5Bodil HelgerudHalden SK35.14+2.419.40
6Marie OlaussenFredrikstad SK36.16+3.439.57
7Anine LomeHamar OK37.35+5.0210.19
8Lone BrochmannBækkelagets SK38.01+5.2810.26
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag40.09+7.3611.01
10Synne StrandAsker Skiklubb40.50+8.1711.13
11Nicole RagvinNydalens SK41.06+8.3311.17
12Kine GulliksenBækkelagets SK41.48+9.1511.29
13Hanna Haugen NordbrødenHalden SK42.30+9.5711.40
14Weronica CychIL Tyrving44.53+12.2012.19
14Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK44.53+12.2012.19
16Celine RenardKongsberg OL46.43+14.1012.50
16Silje ArntzenNTNUI46.43+14.1012.50
18Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF47.13+14.4012.58
19Heidi Therese WiestVang OL47.49+15.1613.08
20Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK48.08+15.3513.13
21Sabine RothaugHalden SK48.38+16.0513.21
22Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK51.03+18.3014.01
23Tiina HaarlaaHelsingin Suunistajat52.44+20.1114.29
24Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK53.04+20.3114.34
25Marion HuberNydalens SK58.07+25.3415.57
26Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.00.13+27.4016.32
27Ingrid GulbrandsenNTNUI1.00.46+28.1316.41
28Paula MühlsteinOSC Kassel1.06.16+33.4318.12
0Imogene ScottNelson Orienteering Clubdiskvalifisert
0Vanessa RoundOLG Galgenendiskvalifisert
0Helen PalmerHalden SKdiskvalifisert

H 21-E

4 480 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK30.016.42
2Valentin NovikovHiidenkiertäjät31.23+1.227.00
3Bjørn EkebergIL Tyrving32.18+2.177.12
4Borger MelsomFossum IF34.10+4.097.37
5Olli-Markus TaivainenIkaalisten Nouseva-Voima34.39+4.387.44
6Jo Forseth IndgaardFrol IL35.22+5.217.53
7Audun HeimdalKonnerud IL35.27+5.267.54
8Jarkko HuovilaHalden SK35.36+5.357.56
9Gaute FriestadKristiansand OK35.42+5.417.58
10Håvard HagaNydalens SK35.44+5.437.58
11Florian Schneiderol norska36.01+6.008.02
12Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering36.04+6.038.03
13Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK36.34+6.338.09
14Karppinen AleksiIkaalisten Nouseva-Voima37.04+7.038.16
15Hans Petter MathisenFredrikstad SK37.57+7.568.28
16Espen JakobsenIL Tyrving38.11+8.108.31
17Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.35+8.348.36
18Paul SirumFrol IL38.36+8.358.36
19Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna38.46+8.458.39
20Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima38.48+8.478.39
21Desmond FranssenTrol39.14+9.138.45
22Sindre SandvenFossum IF39.33+9.328.49
23Dag BlandkjennKristiansand OK39.37+9.368.50
24Gene BeveridgeHalden SK40.08+10.078.57
25Håkon Raadal BjørloHalden SK40.11+10.108.58
26Ken PeetersTrol40.15+10.148.59
27Anders Felde OlaussenHalden SK40.23+10.229.00
28Jonas EggerIK Hakarpspojkarna40.24+10.239.01
29Mikkel SørensenNTNUI40.47+10.469.06
30Espen FiskumHalden SK41.10+11.099.11
31Markus HolterHalden SK41.21+11.209.13
32Vetle ChristiansenBækkelagets SK42.09+12.089.24
33Petter ErikssonÄrla IF42.35+12.349.30
34Eirik RustadRaumar Orientering42.42+12.419.31
35Sverre Turter SandvoldNTNUI42.44+12.439.32
36Alex CarcasHalden SK43.41+13.409.45
37Lukas SchubnellOL NWK ZH/SH44.11+14.109.51
37Raúl FerraSK Uusi44.11+14.109.51
39Henrik UpsalNTNUI44.16+14.159.52
40Johannes Bakke AashamarKristiansand OK44.17+14.169.53
41Alan CherryVaregg Fleridrett44.46+14.459.59
42Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering45.01+15.0010.02
43Johan SöderlundLeksands OK45.14+15.1310.05
44Savolainen EetuIkaalisten Nouseva-Voima45.23+15.2210.07
45Oscar VångellÄrla IF45.25+15.2410.08
46Viktor SilvemarkÄrla IF46.09+16.0810.18
47Øyvind HelgerudHalden SK46.33+16.3210.23
48Sverre Waaler KaasNydalens SK46.55+16.5410.28
49Jim Øystein NybråtenIL Tyrving47.09+17.0810.31
50Lars Steinar HefreBø OL47.44+17.4310.39
51Emil AhlbäckFossum IF48.07+18.0610.44
52Martin DjerfIK Hakarpspojkarna49.42+19.4111.05
53Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat50.11+20.1011.12
54Thomas NipenNydalens SK51.22+21.2111.27
55Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett52.34+22.3311.44
56Erik BjörklundLeksands OK1.01.39+31.3813.45
57Winston FranssenTrol1.05.47+35.4614.41
58Markus HederskogIK Hakarpspojkarna1.08.36+38.3515.18
59Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.14.35+44.3416.38
0Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
0Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Will RiggHalden SKdiskvalifisert
0Dag Steinar RagvinBø OLdiskvalifisert
0Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
0Ville ParkkinenIkaalisten Nouseva-Voimadiskvalifisert
0Benjamin AnciauxTroldiskvalifisert

H21 E2

4 320 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserAkershus og Oslo34.458.02
2Knut AasheimHalden SK35.13+0.288.09
3Anders HagaRaumar Orientering36.10+1.258.22
4Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna37.37+2.528.42
5Einar MelsomFossum IF37.44+2.598.44
6Damien RenardKongsberg OL37.55+3.108.46
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38.49+4.048.59
8Chris Forne  papoNew Zealand39.16+4.319.05
9Erling HjermstadFossum IF39.32+4.479.09
10Sebastian DalandKristiansand OK41.48+7.039.40
11Olav Milian Schmitt GranHalden SK42.27+7.429.49
12Jostein TandbergNydalens SK42.32+7.479.50
13Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK44.29+9.4410.17
14Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering45.36+10.5110.33
15Axel HoveidAsker Skiklubb46.56+12.1110.51
16Tarjei HoloFossum IF47.23+12.3810.58
17Erik GustafssonNTNUI49.23+14.3811.25
18Johan EngesLeksands OK50.18+15.3311.38
19Kristian DalbyFredrikstad SK50.25+15.4011.40
20Styrk Hundseid KamsvågFossum IF50.44+15.5911.44
21Cedric GuthierD-Kader Hessen51.37+16.5211.56
22Sander ArntzenAsker Skiklubb52.01+17.1612.02
23Jørgen BaklidKonnerud IL52.24+17.3912.07
24Hendrik HolzhauerOSC Kassel52.27+17.4212.08
25Simen SmestadBækkelagets SK52.43+17.5812.12
26Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK52.46+18.0112.12
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF53.28+18.4312.22
28petter astrup ArnesenHeming Orientering55.48+21.0312.54
29Jakob SchachSV Wannweil58.49+24.0413.36
30Niklas HolzhauerOSC Kassel1.02.42+27.5714.30
31Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.10.12+35.2716.15
32Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.13.47+39.0217.04
33Steffen HartmannTGV Horn1.13.48+39.0317.05
34Friedrich von UckroOSC Kassel1.22.00+47.1518.58
35Martin Andresen SkotteFossum IF1.26.19+51.3419.58
36Michael DähnnNydalens SK1.26.36+51.5120.02
37Simon KrekelsTrol1.34.59+1.00.1421.59
38Sverre BuytaertTrol1.40.40+1.05.5523.18
0Lukas SchumannD-Kader Hessendiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor