Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / Ås IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

H 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11.04
2Ask OlaussenOppsal Orientering12.01+0.57
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.52+1.48
4Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL13.21+2.17
5Sondre OlaussenOppsal Orientering13.41+2.37
6Simen Rønning JohansenMåren OK13.42+2.38
7Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK14.11+3.07
8Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering14.32+3.28
9Oskar HoltvedtBækkelagets SK16.58+5.54
10Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering20.01+8.57
11Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL20.20+9.16
12Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering22.24+11.20
13Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL33.37+22.33
14Eivind VågsnesOppsal Orientering37.38+26.34
Linus Eggen VingeOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor