Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvistkvaset DH10-12 individuell fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kvistkvaset DH10-12 individuell fellesstart
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Frikk FinsrudHD10-1222.55+10.4213.28

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jonas Fenne IngierdHD10-1212.45+0.327.30

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Philip RomørenHD10-1212.20+0.077.15
3Sindre Vie StrislandHD10-1212.22+0.097.16
4Signe HoloHD10-1212.26+0.137.18
4Anna Mæhre TorjussenHD10-1212.26+0.137.18
7Eirik Vie StrislandHD10-1212.41+0.287.27
10Elise ThorsengHD10-1213.33+1.207.58
18Ask Felland SætnanHD10-1217.07+4.5410.04
25Even Nygård ThorsengHD10-1217.28+5.1510.16
Heidi Kristina SebjørnsenHD10-12diskvalifisert
Kathinka Zahl HagenHD10-12ikke startet

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Emma Helene OlsenHD10-1216.51+4.389.54
21Maren HenriksenHD10-1217.10+4.5710.05

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Einar ØstvoldHD10-1214.15+2.028.22
22Anne ØstvoldHD10-1217.13+5.0010.07
Lukas Jones ArnesenHD10-12ikke startet

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Silje Lund HovdenHD10-1217.01+4.4810.00

Kjelsås IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Oliver SkjelvanHD10-12ikke startet

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Iver AarsethHD10-1225.02+12.4914.43

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Theo Winsents SæterHD10-1220.05+7.5211.48
34Malin GjetangerHD10-1225.24+13.1114.56
Erlend Bjerknes FagerlidHD10-12ikke startet

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Axel AaldeHD10-1212.137.11
6Inga Skaarer WiklundHD10-1212.38+0.257.25
9Penelope LeaHD10-1213.23+1.107.52
14Marie ScheeleHD10-1216.54+4.419.56
15Eirik SørlieHD10-1217.00+4.4710.00
18Mathias Hollum MarthinsenHD10-1217.07+4.5410.04
22Tiril Ebon EspedalHD10-1217.13+5.0010.07
Eira Skaarer WiklundHD10-12diskvalifisert

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Brage KristiansenHD10-1217.14+5.0110.08
26Selmer LøkenHD10-1217.49+5.3610.28
26Erle Elise WoldHD10-1217.49+5.3610.28
42Anders Hovgaard EisvangHD10-1237.18+25.0521.56

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Sondre OlaussenHD10-1214.59+2.468.48
30Ingrid LuråsHD10-1221.46+9.3312.48
31Åse LuråsHD10-1222.18+10.0513.07

Ås-NMBU Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Eero MartomaaHD10-1217.04+4.5110.02
20Sondre LundqvistHD10-1217.09+4.5610.05
28Torbjørn Walker ØrkaHD10-1219.30+7.1711.28
35Thor Trandem KvåleHD10-1228.51+16.3816.58
36Sigurd StoraunetHD10-1228.52+16.3916.58
37Pål MoenHD10-1232.48+20.3519.17
38Jens StoraunetHD10-1232.52+20.3919.20
39Helena RøsvikHD10-1233.12+20.5919.31
40Halvor Walker ØrkaHD10-1233.14+21.0119.32
41Johanne Walker ØrkaHD10-1233.20+21.0719.36
43Gunnar BjervaHD10-1244.30+32.1726.10
Camilla LundqvistHD10-12diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor