Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 12 september 2016

H17- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Johan NærheimIL Gular49.45
2Sverre JohansenIL Alvidra50.47+1.02
3Anders EidsnesEikanger IL56.48+7.03
4Andre CorneliussenEikanger IL57.24+7.39
5Jørgen OmmedalHordvik1.17.17+27.32

H50- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Svein NeseAskøy OL53.28
2Atle AustrheimKvernbit IL53.43+0.15
3Bjarne RobberstadKvernbit IL54.57+1.29
4Ingvald GjesdalLindås1.00.25+6.57
5Øivind EikefetGeolog AS1.21.57+28.29

D17- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne BergHordvik1.44.24

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.10.40

H17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra54.31
2Øyvind SeljelidIL Alvidra1.27.31+33.00
3Svein FretteIL Alvidra1.46.28+51.57

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra46.27
2Kjell-Rune StandalKvernbit IL46.42+0.15
3John JørgenvikLindås59.44+13.17
4Mikal KrossøyAustrheim1.04.32+18.05
5Harald KrugerIL Alvidra1.16.01+29.34

H13-16 Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra54.25
2Emil SeljelidIL Alvidra1.27.27+33.02
3Simon FretteIL Alvidra1.46.33+52.08

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra54.43

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL48.08

H-10 Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto Johan OppedalHordvik48.08
2Martin RyssdalsnesHordvik48.19+0.11
3Ørjan GrungHordvik55.24+7.16
4Ola RyssdalsnesHordvik55.41+7.33
5Jone PollenIL Alvidra1.09.05+20.57
6Rasmus AlverIL Alvidra1.09.07+20.59

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda FongaardIL Alvidra52.17

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL53.37

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma SeljelidIL Alvidra51.54
2Lina RyssdalsnesHordvik55.30+3.36

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge BlindheimHordvik37.53

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar StusdalNoTeam1.09.28

H11-12 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats HukeHordvik32.00

H-10 Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus BorgundHordvik22.01
2Filip BøEikanger IL28.07+6.06
3Leon PettersenNoTeam30.59+8.58
4Niklas HagaNoTeam31.18+9.17
5Olav Berg LeirenHordvik36.36+14.35
6Viljar Berg LeirenHordvik37.08+15.07
7Nicolas HandelandHordvik37.30+15.29
8Trym CorneliussenEikanger IL1.09.16+47.15
9Martin HayesHordvik1.14.28+52.27

D17- Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig BorgundHordvik22.05
2Bodil BøEikanger IL28.23+6.18
3Anette HukeHordvik32.04+9.59
4Turid StusdalEikanger IL1.09.11+47.06

D-10 Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøNoTeam23.56
2Kathrine JohannesenEikanger IL25.23+1.27
3Leona BøEikanger IL28.09+4.13
4Malene HagaNoTeam30.28+6.32
5Jessica LaubscherHordvik31.27+7.31
6Kate LaubscherHordvik31.46+7.50
7Elina BlindheimEikanger IL37.43+13.47
8Othilie BlindheimEikanger IL38.02+14.06
9Emma SekkingstadHordvik49.00+25.04
10Ida Eline SekkingstadHordvik49.12+25.16
11Elise BøEikanger IL1.26.08+1.02.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor