Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Lindås IL
Dato: mandag 29 august 2016

H17- Lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre Johan NærheimIL Gular41.02
2Anders EidsnesEikanger IL43.56+2.54
3Sverre JohansenIL Alvidra45.00+3.58
4Endre JørgenvikLindås47.40+6.38
5Andre CorneliussenEikanger IL51.45+10.43
6Vidar NatåsNoTeam54.26+13.24
7Kenneth AlværIL Alvidra56.32+15.30
Øyvind SeljelidIL Alvidradiskvalifisert

H50- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne RobberstadKvernbit IL44.39
2Tore Svein NeseAskøy OL51.20+6.41
3Øivind EikefetGeolog AS1.07.20+22.41
Atle AustrheimKvernbit ILdiskvalifisert
Atle BergsethVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17- Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra40.06
2Joar JørgenvikLindås58.29+18.23

H50- Minilang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra37.45
2Knut Egil DyngelandKnarvik IL41.59+4.14
3Leiv EidsnesEikanger IL47.00+9.15
4Jon Arne HopsdalEikanger IL55.26+17.41
5Robert MjøsManger1.00.58+23.13
6Harald KrugerIL Alvidra1.08.03+30.18

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra28.33

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikal KrossøyAustrheim20.35
2Jan HauglandÅrstad IL27.01+6.26

H-10 Mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra27.56
2Simon FretteIL Alvidra27.57+0.01
3Emil SeljelidIL Alvidra46.58+19.02
4Jone PollenIL Alvidra48.11+20.15
5Sivert FosseIL Alvidra48.23+20.27

D17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra27.57
2Bodil BøEikanger IL35.09+7.12
3Linda FongaardIL Alvidra47.55+19.58

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judith DyngelandKnarvik IL24.42

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøNoTeam34.43
2Kathrine JohannesenEikanger IL35.22+0.39

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen BøNoTeam21.51

H-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus BorgundHordvik15.57
2Otto Johan OppedalHordvik16.00+0.03
3Filip BøEikanger IL21.41+5.44

D-10 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leona BøEikanger IL21.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor