Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 6 juni 2016

H17- Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar StusdalEikanger IL1.28.20
2Per Ove OppedalHordvik1.40.05+11.45
3Andre CorneliussenEikanger IL1.42.14+13.54
4Christian BjuneNoTeam1.42.17+13.57
5Ole KjekaIL Alvidra1.47.16+18.56
Kenneth AlværIL Alvidradiskvalifisert
Jonny TotlandsdalEikanger ILdiskvalifisert

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne RobberstadKvernbit IL1.28.31
2Atle AustrheimKvernbit IL1.30.10+1.39
3Eirik NåmdalNoTeam1.42.08+13.37
4Ingvald GjesdalLindås1.42.10+13.39
5Tore Svein NeseAskøy OL1.42.20+13.49
6Øivind EikefetGeolog AS2.24.04+55.33

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL2.23.32

H17- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders EidsnesEikanger IL35.36
2Jos van der PlasBergens TF44.56+9.20
3Geir Ove HopsdalEikanger IL45.37+10.01
4Tobias DyngelandKnarvik IL49.29+13.53
5Vidar NatåsNoTeam59.36+24.00

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra42.59
2Jan HauglandÅrstad IL44.22+1.23
3Knut E DyngelandKnarvik IL49.22+6.23
4Robert MjøsManger1.06.49+23.50
5John JørgenvikLindås1.08.55+25.56

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas Atle HopsdalNoTeam45.23

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Birgit JordalEikanger ILdiskvalifisert

H17- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hogne BrunborgIL Alvidra34.14
2Peter LaubscherNoTeam38.14+4.00

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL28.06
2Mikal KrossøyAustrheim44.58+16.52

H-10 Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard BrunborgIL Alvidra33.53
2Henrik BrunborgIL Alvidra34.04+0.11
3Pål KrossøyEikanger IL44.53+11.00
4Emil SeljelidIL Alvidra48.01+14.08

D17- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit HøyvikIL Alvidra34.10
2Linda FongaardIL Alvidra49.54+15.44

D50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL27.41
2Inger JordalEikanger IL40.48+13.07

D-10 Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig BrunborgIL Alvidra33.59
2Selma SeljelidIL Alvidra49.46+15.47
3Alida W. StusdalEikanger IL1.04.23+30.24
4Maja TotlandsdalEikanger IL1.04.37+30.38

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar StusdalNoTeam1.29.32

H-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto Johan OppedalHordvik1.25.57
2Trym CorneliussenEikanger IL1.29.20+3.23
3Matheo StusdalEikanger IL1.29.34+3.37

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil BøEikanger IL32.16
2Turid StusdalEikanger IL1.29.51+57.35

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøNoTeam31.29
2Elina BlindheimNoTeam32.24+0.55
3Leona BøEikanger IL32.41+1.12
4Jessica LaubscherHordvik1.26.52+55.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor