Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Knarvik IL
Dato: mandag 11 april 2016

H17- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar StusdalEikanger IL43.28
1Jonny TotlandsdalEikanger IL43.28
3Ole KjekaIL Alvidra45.49+2.21
4Andre CorneliussenKvernbit IL50.06+6.38
5Per Ove OppedalHordvik51.20+7.52
Gjermund GrønhaugKvernbit ILdiskvalifisert

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvald GjesdalLindås47.34
2Tore Svein NeseAskøy OL55.12+7.38
3Øivind EikefetGeolog AS56.38+9.04

H17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders EidsnesEikanger IL26.58
2Kjartan MedaasIL Alvidra33.32+6.34
3Rune LøvollNoTeam1.03.58+37.00

H50- Minilang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E DyngelandKnarvik IL37.59
2Mikal KrossøyAustrheim41.10+3.11
3John JørgenvikLindås45.28+7.29
4Harald KrugerIL Alvidra51.20+13.21

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra39.54

D17- Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra39.57
2Silje LøvollNoTeam1.03.40+23.43

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SeljelidIL Alvidra36.42

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leiv EidsnesEikanger ILdiskvalifisert

H11-12 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian SoltvedtNoTeam48.13
2Daniel HovdenNoTeam48.26+0.13

H-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra31.21
2Emil SeljelidIL Alvidra36.39+5.18

D17- Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth LangelandIL Alvidra31.12
2Linda M AslesenNoTeam31.21+0.09
3Hilde Langeland JohansenIL Alvidra31.30+0.18
Marianne BergHordvikdiskvalifisert

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche MedaasNoTeam39.06

D11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lisa Maria JohnsenAKS-7731.19

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Langeland JohansenIL Alvidra31.30
2Selma SeljelidIL Alvidra36.43+5.13

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Espen BøNoTeamdiskvalifisert

H-10 Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Filip BøEikanger IL32.03
2Olav Berg LeirenHordvik32.56+0.53
3Viljar Berg LeirenHordvik33.10+1.07
4Ørjan GrungHordvik51.58+19.55
5Ola RyssdalsnesHordvik52.06+20.03
6Trym CorneliussenNoTeam1.09.04+37.01

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil BøEikanger IL26.55
2Turid StusdalEikanger IL1.08.50+41.55

D11-12 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maja TotlandsdalEikanger IL35.20

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leona BøEikanger IL26.54
2Alida BøNoTeam32.20+5.26
3Tuva SandenNoTeam32.23+5.29
4Kathrine JohannesenEikanger IL32.24+5.30
5Alida W. StusdalEikanger IL35.25+8.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor