Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 1 juni 2016

Kolbotn og Skimt OL

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenD 70- (2)37.1614.54
1Marit VågsnesD 60- (4)43.4213.39
1Guro FrøsethD 11-12 (1)29.2214.41
1Linda GammelsæterD 15-16 (3)30.229.29
1Geir TrøanH 70- (6)41.2412.56
1Celine YtternesD 13-16N (1)23.2611.43
2Ingrid Lome-HagmanD 60- (4)51.34+7.5216.06
2Gudbrand ArnesenÅpen B (8)20.56+0.018.22
2Sofie GammelsæterD 13-14 (4)32.59+3.0713.11
3Kristin RoskifteD 40- (3)46.53+12.5614.39
3Bård BjørheiH 50- (10)34.07+2.328.58
3Hanna RehnD 13-14 (4)41.01+11.0916.24
3Trond MøretrøÅpen B (8)22.54+1.599.09
4Jan Sævareidlang lett (5)1.00.23+30.4819.28
4Arthur SævareidH 11-12 (6)30.07+10.2715.03
4Fredrik FærdenÅpen B (8)24.15+3.209.42
5Markus Megard GrønliH 11-12 (6)45.23+25.4322.41
5Tora FrøsethÅpen B (8)25.14+4.1910.05
5Lars LeirenH 17- (8)1.12.26+27.1214.12
5Olav JohannessenH 50- (10)38.18+6.4310.04
6Vegard KolbjørnH 70- (6)1.24.09+42.4526.17
7Jon MøretrøÅpen B (8)31.46+10.5112.42
7Lars-Evan PetterssonH 60- (7)42.35+8.3913.18
8Bjørn Sverre GulheimH 50- (10)59.40+28.0515.42
Eline Heistø CarlsenD -12N (16)22.2317.13
Selma FeylingD -12N (16)23.2217.58
Helene HarstadD -12N (16)21.1116.17
Sofia MunkD -12N (16)20.4215.55
Stella MunkD -12N (16)23.5118.20
Sigrid Aaby MøretrøD -12N (16)12.559.56
Nellie PierreD -12N (16)23.5418.23
Emilie RehnD -12N (16)18.5114.30
Leanna SlettvollD -12N (16)23.1717.54
Vilja StørksenD -12N (16)46.4535.57
Fredrik Heistø CarlsenH - 12N (13)20.4515.57
Henrik HarstadH - 12N (13)17.5113.43
Morten Heldal-LundH - 12N (13)28.0821.38
Sigurd OlaisenH - 12N (13)23.2818.03
August SlettvollH - 12N (13)23.2618.01
Iver StørksenH - 12N (13)21.5916.54
Henrik VarlandH - 12N (13)20.5416.04
Synnøve ArnesenD 13-14 (4)diskvalifisert
Erlend RehnH 50- (10)diskvalifisert
Henrik VarlandH 11-12 (6)diskvalifisert
Maria Megard GrønliD -12N (16)ikke startet
Vilmer DahlstrømH - 12N (13)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor