Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 1 juni 2016

D 11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL29.2214.41

D -12N

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering15.4312.05
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering20.0315.25
Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL22.2317.13
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL23.2217.58
Malin GjetangerMåren OK20.0615.27
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL21.1116.17
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering21.5316.50
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering17.4013.35
Johanne MoenÅs-NMBU Orientering15.4912.10
Sofia MunkKolbotn og Skimt OL20.4215.55
Stella MunkKolbotn og Skimt OL23.5118.20
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12.559.56
Nellie PierreKolbotn og Skimt OL23.5418.23
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18.5114.30
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL23.1717.54
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL46.4535.57
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering29.5211.56
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL32.59+3.0713.11
3Hanna RehnKolbotn og Skimt OL41.01+11.0916.24
Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL23.2611.43

D 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL30.229.29
2Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering33.02+2.4010.19
3Linn Mei WaalerMåren OK35.46+5.2411.10

D 17-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering32.558.39
2Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering36.13+3.189.31
3Ina StorrønningÅs-NMBU Orientering42.09+9.1411.05

D 40-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK33.5710.36
2Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering37.03+3.0611.34
3Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL46.53+12.5614.39

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering51.0215.56
2Grete BerntsenMåren OK59.14+8.1218.30

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL43.4213.39
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL51.34+7.5216.06
3Anne KaasaDriv IL56.28+12.4617.38
4Ingeborg BakkenMåren OK57.58+14.1618.06

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL37.1614.54
2Inger HalckMåren OK46.34+9.1818.37

H 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering19.409.50
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering23.03+3.2311.31
3Simen Rønning JohansenMåren OK23.04+3.2411.32
4Arthur SævareidKolbotn og Skimt OL30.07+10.2715.03
5Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL45.23+25.4322.41
Henrik VarlandKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H - 12N

1 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL20.4515.57
Håvard EndresenMåren OK15.3111.56
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering37.0128.28
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL17.5113.43
Morten Heldal-LundKolbotn og Skimt OL28.0821.38
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12.239.31
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering14.3911.16
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering14.3311.11
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering37.4028.58
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL23.2818.03
August SlettvollKolbotn og Skimt OL23.2618.01
Iver StørksenKolbotn og Skimt OL21.5916.54
Henrik VarlandKolbotn og Skimt OL20.5416.04
Vilmer DahlstrømKolbotn og Skimt OLikke startet
Bjørn Emil Hansen DamlienMåren OKikke startet

H 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering16.516.44
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering19.09+2.187.39
3Andreas GjetangerMåren OK25.08+8.1710.03
4Magnus EndresenMåren OK38.54+22.0315.33

H 15-16

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MånumMåren OK51.5313.39
2Lukas FossheimMåren OK1.05.39+13.4617.16
3Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering1.39.28+47.3526.10

H 17-

5 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NordbrødenHalden SK45.148.52
2Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering51.20+6.0610.03
3Andreas StenstadOppsal Orientering52.51+7.3710.21
4Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering53.03+7.4910.24
5Lars LeirenKolbotn og Skimt OL1.12.26+27.1214.12
6Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.25.30+40.1616.45
Mats Burud SkjølsvoldBækkelagets SPKdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Simen OlafsenÅs-NMBU Orienteringbrutt

H 40-

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering29.537.51
2Øyvind ThømtIndre Østfold OK37.51+7.589.57
3Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering43.55+14.0211.33
4Lars Petter EndresenMåren OK57.47+27.5415.12

H 50-

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering31.358.18
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering32.01+0.268.25
3Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL34.07+2.328.58
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering35.04+3.299.13
5Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL38.18+6.4310.04
6Morten DueMåren OK38.21+6.4610.05
7Morten KarlsenMåren OK40.15+8.4010.35
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL59.40+28.0515.42
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Erik ØstlieDriv IL33.5610.36
2Nils-Petter WiikDriv IL35.33+1.3711.06
3Peter KlavenessMåren OK36.56+3.0011.32
4Stein TurtumøygardMåren OK38.16+4.2011.57
5Harald BaugerOK Moss38.25+4.2912.00
6Per Hermann KrøgerMåren OK40.12+6.1612.33
7Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL42.35+8.3913.18

H 70-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL41.2412.56
2Trond WettergreenDriv IL42.38+1.1413.19
3Hasse BergstrømIL Tyrving48.48+7.2415.15
4Svein KvalheimÅrstad IL1.06.04+24.4020.38
5Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.17.10+35.4624.06
6Vegard KolbjørnKolbotn og Skimt OL1.24.09+42.4526.17

Åpen B

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik SætherHauketo IF20.558.22
2Gudbrand ArnesenKolbotn og Skimt OL20.56+0.018.22
3Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL22.54+1.599.09
4Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL24.15+3.209.42
5Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL25.14+4.1910.05
6Kjetil JacobsenHamar Ok27.27+6.3210.58
7Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL31.46+10.5112.42
Andreas LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

lang lett

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Rønning JohansenMåren OK29.359.32
2Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering44.29+14.5414.20
3Svein KvåleÅs-NMBU Orientering48.23+18.4815.36
4Jan SævareidKolbotn og Skimt OL1.00.23+30.4819.28
Knut Olav MoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor