Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 25 mai 2016

D 11-12

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL21.5511.39
2Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering29.51+7.5615.52
3Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering31.22+9.2716.41

D 13-14

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering26.169.22
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL27.17+1.019.44
3Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL31.28+5.1211.14
4Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering34.08+7.5212.11
5Hanna RehnKolbotn og Skimt OL35.18+9.0212.36

D 15-16

3 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL25.518.33
2Linn Mei WaalerMåren OK29.40+3.499.49
Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-

4 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering33.397.55
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering35.01+1.228.14
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering36.13+2.348.31
4Linn HokholtNTNUI43.24+9.4510.12

D 40-

3 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering28.319.26
2Gunn Mariken BjervaDrangedal OL28.32+0.019.26
3Kjersti Holt HanssenMåren OK29.36+1.059.48
4Line NybakkenÅs-NMBU Orientering29.41+1.109.49
5Anne NilsenÅs-NMBU Orientering32.32+4.0110.46
6Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering37.36+9.0512.27

D 50-

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL29.059.37
2Grete BerntsenMåren OK42.38+13.3314.07

D 60-

3 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne KaasaDriv IL34.0011.15
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL44.40+10.4014.47
3Ingeborg BakkenMåren OK55.38+21.3818.25

D 70-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger HalckMåren OK35.1112.33
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL42.11+7.0015.03

H 11-12

1 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK15.458.22
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering15.53+0.088.26
3Simen Rønning JohansenMåren OK19.47+4.0210.31
4Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering20.17+4.3210.47
5Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering20.25+4.4010.51
6Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL22.18+6.3311.51
7Arthur SævareidKolbotn og Skimt OL23.44+7.5912.37
8Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering26.45+11.0014.13
9Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering27.56+12.1114.51

H 13-14

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.096.28
2Andreas GjetangerMåren OK24.03+5.548.35
3Isak Kråkevik ÅbergMåren OK27.56+9.479.58
4Magnus EndresenMåren OK32.06+13.5711.27
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL58.28+40.1920.52

H 13-16N

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel Gøytil BødtkerMåren OK16.088.34

H 17-

5 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenNydalens SK34.385.53
2Mats NordbrødenHalden SK37.23+2.456.21
3Espen WigaardOppsal Orientering43.30+8.527.23
4Audun HokholtKolbotn og Skimt OL43.57+9.197.28
5Audun BjerknesMåren OK45.17+10.397.42
6Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering45.25+10.477.43
7Magnus NordbrødenHalden SK46.28+11.507.54
8Morten TangenMåren OK51.06+16.288.41
9Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering56.50+22.129.39
10Andreas StenstadOppsal Orientering57.59+23.219.51
11Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering1.01.44+27.0610.29
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 40-

4 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering35.278.20
2Jari VaisanenMetos36.51+1.248.40
3Antti MullusMetos38.50+3.239.08
4Anders FærdenKolbotn og Skimt OL40.27+5.009.31
5Erland SkatterÅs-NMBU Orientering43.08+7.4110.08
6Lars Petter EndresenMåren OK46.42+11.1510.59

H 50-

4 250 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering32.077.33
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL32.39+0.327.40
3Ove MartinsenHauketo IF34.37+2.308.08
4Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL34.38+2.318.08
5Karl Aasmund ErøyOK Moss36.37+4.308.36
6Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL36.41+4.348.37
7Erlend RehnKolbotn og Skimt OL37.13+5.068.45
8Morten DueMåren OK37.58+5.518.56
9Morten KarlsenMåren OK38.05+5.588.57
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39.12+7.059.13
11Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44.37+12.3010.29
12Terje NæssFossum IF53.00+20.5312.28
13Espen DelpMåren OK1.05.54+33.4715.30

H 60-

3 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Erik ØstlieDriv IL24.488.12
2Nils-Petter WiikDriv IL26.15+1.278.41
3Per Hermann KrøgerMåren OK29.28+4.409.45
4Harald BaugerOK Moss31.20+6.3210.22
5Stein TurtumøygardMåren OK34.29+9.4111.25
6Knut Vidar JohansenMåren OK42.18+17.3014.00

H 70-

3 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL31.1110.19
2Hasse BergstrømIL Tyrving32.13+1.0210.40
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL32.44+1.3310.50
4Carl-Fred. KolderupStabæk IF45.52+14.4115.11
5Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL47.31+16.2015.44
6Åsmund JahrDriv IL47.38+16.2715.46
7Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.02.43+31.3220.46

H -12N

1 760 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK18.1510.22
Vilmer DahlstrømKolbotn og Skimt OL18.2710.28
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering22.3312.48
Håvard EndresenMåren OK20.3511.41
Martin GjuvslandÅs-NMBU Orientering34.3419.38
Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL20.1311.29
Bjørn Emil Hansen DamlienMåren OK24.5914.11
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL22.1512.38
Mathias Rønning JohansenMåren OK43.3924.48
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK20.0111.22
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.1610.22
Dyre MeenÅs-NMBU Orientering8.314.50
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering25.3614.32
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL7.474.25
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL26.2715.01
August SlettvollKolbotn og Skimt OL21.1212.02
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering44.0125.00
Espen Brandt-KjelsenMåren OKdiskvalifisert

D -12N

1 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering20.5411.52
Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL23.4313.28
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering22.2612.44
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL27.3315.39
Malin GjetangerMåren OK21.2212.08
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL25.1414.20
Miri Marie LeineKolbotn og Skimt OL34.0119.19
Anais LudwigKolbotn og Skimt OL23.5713.36
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.1810.23
Greta MattssonÅs-NMBU Orientering41.0723.21
Stella MunkKolbotn og Skimt OL34.0819.23
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL17.349.58
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering41.0723.21
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL17.069.42
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL21.1812.06
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet

Åpen B

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL20.537.27
2Aksel Gøytil BødtkerMåren OK24.11+3.188.38
3Kjetil JacobsenHamar OK26.30+5.379.27
4Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL29.04+8.1110.22
5Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL29.44+8.5110.37
6Jon StrømHauketo IF39.50+18.5714.13
7Pasi KarhunenMetos40.39+19.4614.31

Åpen C

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL15.408.20

Lang Lett

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering25.496.37
2Svein KvåleÅs-NMBU Orientering30.21+4.327.46
3Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering33.07+7.188.29
4Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering34.09+8.208.45
5Janne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering35.41+9.529.08
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor