Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprincup 2016 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprincup 2016 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 20 april 2016

N-åpen

960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne DølmoVingelen IL21.2422.17
0Martine Rød FeragenTynset IF16.2117.01
0Elin MøllerRøros IL11.5112.20
0Eskil MøllerRøros IL11.4812.17
0Astrid SchjølbergRøros IL13.1513.48
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL21.1522.08

D -10

960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline Rød FeragenTynset IF16.1216.52
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF9.5610.20
0Aurora OldertrøenTynset IF11.0011.27
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF11.0111.28
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11.2611.54

D 11-12

1 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL8.476.19
2Ida HøsøienTynset IF8.51+0.046.22
2Guro SchjølbergTynset IF8.51+0.046.22
0Andrea sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

D 13-14

1 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL8.266.04
2Inga SkjevdalRøros IL12.11+3.458.45

D 15-16

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Vangen LunåsmoTynset IF17.077.13
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL17.15+0.087.16
3Jorun BækkenOs IL18.24+1.177.45
4Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL22.03+4.569.18

D 17-

960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL15.3016.08
2Elisabeth EspelandTynset IF20.16+4.4621.06
0Idun BækkenOs ILdiskvalifisert
0Guri SandvoldTynset IFdiskvalifisert

D 40-

2 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF16.587.09
2Sissel BolstadTynset IF18.01+1.037.36
3Anne Mette GrøtliKvikne IL18.21+1.237.44
4Kari OsmoenOs IL18.38+1.407.51
5Bente HortenVingelen IL18.56+1.587.59
6Anne Meli NarjordOs IL18.57+1.597.59
7Britt Vangen SandvoldTynset IF19.02+2.048.01
8Ragnhild DåsnesOs IL19.17+2.198.08
9Inga NørenRøros IL20.01+3.038.26
10Liv MeliNord-Østerdal OK20.07+3.098.29
11Britt Laila NilsgårdRøros IL21.49+4.519.12
12Anne Mette NormannTynset IF24.01+7.0310.08
13Helene RustenTynset IF25.57+8.5910.56
14Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK27.42+10.4411.41
15Marit NyaasTynset IF29.10+12.1212.18

D 60-

1 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg RyenTynset IF13.509.57
2Inger Johanne SimensenOs IL15.54+2.0411.26

H -10

960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Adrian BrendvangVingelen IL19.2120.09
0Eivind DalløkkenOs IL11.1611.44
0Henrik Wikstrøm HilmarsenVingelen IL11.1711.45
0Ingmar Wikstrøm HilmarsenVingelen IL13.2313.56
0Joakim VolenVingelen IL13.5914.33

H 11-12

1 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL9.226.44
2Truls LunåsmoTynset IF16.31+7.0911.52
3Bennett SauerOs IL17.48+8.2612.48
4Simon DierfeldtOs IL18.30+9.0813.18

H 13-14

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL9.356.53
2Jakob HøsøienTynset IF10.29+0.547.32
3Sebastian Rød FeragenTynset IF13.49+4.149.56

H 15-16

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir EspelandTynset IF17.537.32
2Kasper RamloOs IL18.59+1.068.00

H 17-

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs IL11.504.59
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF11.56+0.065.02
3Erlend Kvittum NytrøenTynset IF12.15+0.255.10
4Anders RønningVingelen IL14.43+2.536.12
5Christopher JohnsrødVingelen IL19.10+7.208.05

H 40-

2 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Jacob VerdeniusVingelen IL13.385.45
2Torger HøsøienTynset IF14.36+0.586.09
3Harald SvergjaKvikne IL14.42+1.046.12
4Asgeir HilmarsenVingelen IL15.19+1.416.27
5Leif Arne NytrøenTynset IF16.22+2.446.54
6Magnar OftenTynset IF16.58+3.207.09
7Per EngebakkenIL Nansen19.07+5.298.03
8Leif JordetVingelen IL20.31+6.538.39
0Atle BergIL Nansendiskvalifisert

H 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL9.364.03

H 70-

1 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeTynset IF11.468.27
2Mads BergIL Nansen17.31+5.4512.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor