Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 11. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 11. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 14 september 2016

2,1 km Damer nybegynner

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente AarhusNes OLfullført
2Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL29.50
3Karin NordsethUllensaker OL35.20+1.35
4Eline AndersenGjerdrum OL35.49+2.04
5Jenny JohansenGjerdrum OL36.10+2.25
6Leah Larsson-WiikUllensaker OL39.45+6.00
7Erle FosstveitUllensaker OL42.32+8.47
8Wilma Bekkemoen TorbjørnssonUllensaker OL49.23+15.38
9Monica NybergUllensaker OL55.18+21.33

4,8 km Herrer A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL44.14
2Carl Erik WasbergOppsal Orientering46.27+2.13
3Terje BråtenUllensaker OL1.03.00+18.46
4Gaute FosstveitUllensaker OL1.42.17+58.03

4,0 km Damer A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL55.44
2Ingrid RappGjerdrum OL56.37+0.53
3Kristine Eide RappGjerdrum OL1.00.47+5.03
4Hanne RappGjerdrum OL1.02.15+6.31

4,0 km Herrer A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL38.42
2Knut EngenNes OL42.51+4.09
3Geir ElvhaugGjerdrum OL1.01.46+23.04
Simen ElvhaugGjerdrum OLdiskvalifisert

3,7 km Damer B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Stenslet Ullensaker OL52.20

3,7 km Herrer B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje AntonsenEidsvoll OL44.34
2Christoffer SlettenUllensaker OL47.27+2.53
3Håvard GundersenEidsvoll OL50.17+5.43
4Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL50.18+5.44
5Terje EllefsenUllensaker OL1.03.32+18.58

3,1 km Damer C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit SaxhaugEidsvoll OL41.43
2Mona BekkemoenUllensaker OL50.31+8.48
3Tina BjørnvoldNes OL1.06.48+25.05
4Eli Anne NyerødNes OL1.06.50+25.07
4Ingrid LukeNes OL1.06.50+25.07

3,1 km Herrer C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd SlettenUllensaker OL32.08
2Jan Tore GundersenEidsvoll OL37.04+4.56
3Hans LarsenGjerdrum OL38.35+6.27
4Trond LinnesOdal OL39.00+6.52
5Ivar MonsrudNes OL45.42+13.34
6Alexander SlettenUllensaker OL50.23+18.15
Lars SaxhaugEidsvoll OLdiskvalifisert

2,6 km Herrer nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus FinskudHurdal OL33.45
2Filip Aleksander NordsethUllensaker OL34.20+0.35
3Erlend FinskudHurdal OL35.05+1.20
4Joakim Delmark AllumUllensaker OL35.49+2.04
5Erlend Bjørge BogstadUllensaker OL36.05+2.20
6Stig Remi WiikUllensaker OL39.49+6.04
7Jan LøvliHurdal OL42.53+9.08
8Oliver Nyberg JensenUllensaker OL55.02+21.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor