Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 8. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 8. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 24 august 2016

Eidsvoll OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor Strand4,3 km Herrer (3)55.15
2Terje Antonsen4,3 km Herrer (3)57.08+1.53
2Berit Saxhaug2,4 km Damer (4)31.16+6.15
3Odd Gundersen3,5 km Herrer (9)50.45+10.01
8Jan Tore Gundersen3,5 km Herrer (9)55.45+15.01
9Lars Saxhaug3,5 km Herrer (9)59.26+18.42
Tina Bjørnstad2,4 km Damer (4)diskvalifisert

Frogner IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Sørberg2,4 km Herrer (6)30.16
1Nora Sørberg1,5 km Damer (9)20.18
3Anders Horvei4,3 km Herrer (3)1.01.46+6.31

Gjerdrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Berit Moe2,4 km Damer (4)25.01
2Hans Larsen2,4 km Herrer (6)31.34+1.18
2Ingjerd Vestengen3,5 km Damer (4)47.53+0.40
2Sindre Vestengen Lian3,5 km Herrer (9)47.57+7.13
5Eline Andersen1,5 km Damer (9)31.14+10.56
6Jenny Johansen1,5 km Damer (9)31.17+10.59
Inger Døhlen3,5 km Damer (4)diskvalifisert

Hurdal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jan Løvli2,4 km Herrer (6)52.30+22.14

Nes OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hemrik Langbråten1,5 km Herrer (1)22.51
1Linda Engen4,3 km Damer (1)1.01.00
3Kjersti Dybendal1,5 km Damer (9)22.58+2.40
4Bente Aarhus1,5 km Damer (9)27.02+6.44
5Ivar Monsrud2,4 km Herrer (6)48.10+17.54
5Geir Finstad3,5 km Herrer (9)52.16+11.32
7Maren Julie Finstad1,5 km Damer (9)36.27+16.09
8Emma Finstad1,5 km Damer (9)36.28+16.10
9Mari Taraldrud1,5 km Damer (9)36.52+16.34

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari Hernandez3,5 km Damer (4)47.13

Ullensaker OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gaute Fosstveit3,5 km Herrer (9)40.44
2Wilma Bekkemoen Torbjørnsson1,5 km Damer (9)21.06+0.48
3Camilla Fosstveit2,4 km Damer (4)35.48+10.47
3Hanne Stenslet 3,5 km Damer (4)59.53+12.40
3Mathias Andreassen2,4 km Herrer (6)37.18+7.02
4Ivar Strømstad3,5 km Herrer (9)51.01+10.17
4Alexander Sletten2,4 km Herrer (6)37.22+7.06
6Mads Torbjøtnsson3,5 km Herrer (9)52.42+11.58
7Christoffer Sletten3,5 km Herrer (9)53.24+12.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor