Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 8 juni 2016

Rekrutt Herrer

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL7.19
2Even EnghEidsvoll OL7.48
3Ivar Røyse SaxhaugEidsvoll OL7.51
4Even ØstmundsetEidsvoll OL7.58
5Milian TurEidsvoll OL13.07
6Marius AndreassenUllensaker OL15.00

Rekrutt Damer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline AndersenGjerdrum OL4.31
2Jenny JohansenGjerdrum OL6.13
3Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL7.21
4Eline AndersenGjerdrum OL8.07
5Jenny JohansenGjerdrum OL9.20
6Mina ØstmundsetEidsvoll OL10.40
7Linea NicolaisenEidsvoll OL12.31
8Eirill Andersen MariboEidsvoll OL14.53

Drømmemila Herrer

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK13.00
2Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL13.49+0.49
3Arne SaxhaugEidsvoll OL13.53+0.53
4Tor-Arve StrandEidsvoll OL14.46+1.46
5Knut SaxhaugEidsvoll OL15.15+2.15
6Kim Andre SveenHadeland O-lag15.25+2.25
7Anders HorveiFrogner IL15.30+2.30
7Andreas SedinUllensaker OL15.30+2.30
9Øystein RappGjerdrum OL15.43+2.43
10Terje BråtenUllensaker OL15.52+2.52
11Håvard GundersenEidsvoll OL16.06+3.06
12Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL16.27+3.27
13Eivind EnghEidsvoll OL16.32+3.32
13Roar SaxhaugEidsvoll OL16.32+3.32
15Tor StrandEidsvoll OL16.38+3.38
16Knut ØstmundsetEidsvoll OL17.12+4.12
17Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL17.38+4.38
18Christoffer SlettenUllensaker OL18.03+5.03
19Knut EngenNes OL18.32+5.32
20Terje AntonsenEidsvoll OL18.37+5.37
21Geir Johan AndersenEidsvoll OL19.07+6.07
22Jan SveenUllensaker OL21.17+8.17
23Jan Tore GundersenEidsvoll OL21.22+8.22
24Sivert Gran SandvikFrogner IL23.03+10.03
25Terje EllefsenUllensaker OL26.50+13.50
26Morten EngebretsenGjerdrum OL28.27+15.27
27Mathias AndreassenUllensaker OL30.22+17.22
28Ivar MonsrudNes OL30.52+17.52
29Alexander SlettenUllensaker OL32.48+19.48
30Even EnghEidsvoll OL39.05+26.05
31Ivar Røyse SaxhaugEidsvoll OL39.15+26.15
Kevin RommetvedtEidsvoll OLdiskvalifisert
Alvin Andersen MariboEidsvoll OLdiskvalifisert

Drømmemila Damer

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Eide RappGjerdrum OL16.24
2Mathilde SønsterudbråtenGjerdrum OL17.04+0.40
3Hanne RappGjerdrum OL17.36+1.12
4Tiril Ruud BråtenUllensaker OL18.24+2.00
5Ingrid RappGjerdrum OL19.13+2.49
6Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL19.56+3.32
7Anne-Grete AustadUllensaker OL22.27+6.03
8Stine AustadUllensaker OL25.53+9.29
9Inger DøhlenGjerdrum OL30.03+13.39
10Milla BreenUllensaker OL31.25+15.01
11Nanna BerganFrogner IL32.39+16.15
12Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL36.11+19.47
13Bente AarhusNes OL39.17+22.53
14Linea NicolaisenEidsvoll OL41.16+24.52
15Adine RoaUllensaker OL54.26+38.02
Tina BjørnstadEidsvoll OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor