Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 3.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 3.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 18 mai 2016

Eidsvoll OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Terje AntonsenHerrer mellom (17)51.41+8.13
3Tor-Arve StrandHerrer lang (6)1.05.10+21.33
4Tor StrandHerrer lang (6)1.05.29+21.52
4Tina BjørnstadNybegynner (6)52.03
7Odd GundersenHerrer mellom (17)57.18+13.50
9Jan Tore GundersenHerrer mellom (17)59.54+16.26

Frogner IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Sivert Gran SandvikHerrer mellom (17)1.19.15+35.47

Gjerdrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inger DøhlenDamer mellom (4)1.16.04+6.45
2Simen ElvhaugHerrer mellom (17)49.45+6.17
3Thea FagerhaugDamer mellom (4)1.29.35+20.16
5Geir ElvhaugHerrer mellom (17)53.44+10.16
13Robert ØksnesHerrer mellom (17)1.10.09+26.41
15Stian Moseide SørlieHerrer mellom (17)1.20.43+37.15
Hanne SørensenDamer mellom (4)diskvalifisert

Hurdal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jan LøvliHerrer kort (5)55.50+21.02

Nes OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bente AarhusDamer kort (4)49.21
1Emma FinstadNybegynner (6)41.23
1Ivar MonsrudHerrer kort (5)34.48
2Eli Anne NyerødDamer kort (4)54.12+4.51
2Mari TaraldrudNybegynner (6)41.40
3Jens K NyerødHerrer kort (5)54.26+19.38
3Maren Julie FinstadNybegynner (6)41.53
12Stein Erik EvensenHerrer mellom (17)1.01.08+17.40

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6John Thomas PetersenHerrer mellom (17)55.52+12.24

Odal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Bjørn SteinbekkenHerrer mellom (17)52.10+8.42

Odal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øyvind SteinbekkenHerrer lang (6)43.37

Ullensaker OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tommy SkårbøHerrer mellom (17)43.28
1Hanne Stenslet Damer mellom (4)1.09.19
2Alexander SlettenHerrer kort (5)53.39+18.51
2Terje BråtenHerrer lang (6)55.36+11.59
3Solvor BjørgeDamer kort (4)57.05+7.44
4Emilie Stenslet HalsDamer kort (4)1.00.53+11.32
4Erlend Bjørge BogstadHerrer kort (5)55.22+20.34
5Kristian RyenHerrer lang (6)2.00.41+1.17.04
8Ivar StrømstadHerrer mellom (17)58.58+15.30
10Christoffer SlettenHerrer mellom (17)1.00.30+17.02
11Terje EllefsenHerrer mellom (17)1.01.07+17.39
16Andreas W. LundHerrer mellom (17)1.21.20+37.52
17Gaute FosstveitHerrer mellom (17)1.31.37+48.09
Christine HenriksenNybegynner (6)diskvalifisert
Marianne HenriksenNybegynner (6)diskvalifisert
Hedda SkatvedtDamer lang (1)diskvalifisert
Bent SkatvedtHerrer lang (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor