Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 3.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 3.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 20 april 2016

Frogner IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nora SørbergDamer mellom (3)22.47
1Anders HorveiHerrer lang (17)19.25
1Per SørbergArrangør (6)fullført
2Nina SørbergDamer mellom (3)23.05+0.18
2Nanna BerganArrangør (6)fullført
3Gry Anita AlnæsArrangør (6)fullført
4Amund HoelArrangør (6)fullført
5Erik HoelArrangør (6)fullført
6Torunn HoelArrangør (6)fullført
8Sindre ØkernHerrer lang (17)26.01+6.36
15Mads LangøyHerrer lang (17)31.00+11.35

Gjerdrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Brage Snerlebakken-AamodtNybegynner (5)17.18
2Sigve Snerlebakken AamodtHerrer mellom (3)21.10+8.11
3Øisten Fagerli NæssHerrer lang (17)20.48+1.23
4Øystein RappHerrer lang (17)22.23+2.58
5Even Nygaard ØstrengHerrer lang (17)24.03+4.38
8Pål Kogstad NæssHerrer lang (17)26.01+6.36
13Simen ElvhaugHerrer lang (17)28.51+9.26
16Robert ØksnesHerrer lang (17)34.51+15.26

Ullensaker OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tiril Ruud BråtenDamer lang (3)24.46
1Tommy SkårbøHerrer mellom (3)12.59
2Milla BreenNybegynner (5)18.15
2Bent SkatvedtHerrer lang (17)19.56+0.31
2Hedda SkatvedtDamer lang (3)25.14+0.28
3Adine RoaNybegynner (5)18.18
3Alexander SlettenHerrer mellom (3)41.52+28.53
3Emilie Stenslet HalsDamer mellom (3)28.29+5.42
3Hanne Stenslet Damer lang (3)32.35+7.49
4Ida BreenNybegynner (5)28.59
5Mikaela SpabergNybegynner (5)29.18
6Andreas SedinHerrer lang (17)24.24+4.59
7Terje BråtenHerrer lang (17)25.07+5.42
10Erik SedinHerrer lang (17)26.36+7.11
11Christoffer SlettenHerrer lang (17)26.47+7.22
12Gunnar FosstveitHerrer lang (17)27.55+8.30
14Gaute FosstveitHerrer lang (17)28.53+9.28
17Terje EllefsenHerrer lang (17)40.38+21.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor