Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 1.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 1.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 6 april 2016

Nybegynner

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wilma Bekkemoen TorbjørnssonUllensaker OL20.46
2Alvin Andersen MariboEidsvoll OL21.26
3Mathias AndreassenUllensaker OL21.56
4Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL25.08
5Marius AndreassenUllensaker OL25.48
6Julian AndreassenUllensaker OL25.49
7Eirill Andersen MariboEidsvoll OL26.46
8Alexander SlettenUllensaker OL27.42
9Philip Fossum KristoffersenUllensaker OL27.43
10Kevin RommetvedtEidsvoll OL27.45

Damer mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nanna BerganFrogner IL25.21
2Emilie Stenslet HalsUllensaker OL31.04+5.43
3Nora SørbergFrogner IL33.58+8.37
4Thea FlatåsGjerdrum OL35.20+9.59
5Ragnhild Fagerli NæssGjerdrum OL38.08+12.47
Live ArntsenGjerdrum OLdiskvalifisert

Herrer mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL13.30
2Erik SedinUllensaker OL14.25+0.55
3Stian Moseide SørlieGjerdrum OL21.00+7.30
4Simen ElvhaugGjerdrum OL23.57+10.27
5Christoffer SlettenUllensaker OL26.09+12.39
6Jan SveenUllensaker OL28.13+14.43
7Morten EngebretsenGjerdrum OL28.33+15.03
8Erlend Bjørge BogstadUllensaker OL29.48+16.18
9Sivert SandvikFrogner IL30.01+16.31
10Per SørbergFrogner IL32.58+19.28
11Mathias AndreassenUllensaker OL36.54+23.24
12Alexander SlettenUllensaker OL37.23+23.53
12Philip Fossum KristoffersenUllensaker OL37.23+23.53
14Brage FosstveitUllensaker OL42.42+29.12

Damer lang

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kamstrup HovindUllensaker OL22.48
2Ingrid Eide RappGjerdrum OL28.31+5.43
3Lene KinnebergGjerdrum OL30.25+7.37
4Ida EngenNes OL34.20+11.32
5Hanne Stenslet Ullensaker OL38.41+15.53
6Kristine Eide RappGjerdrum OL39.06+16.18
7Hedda SkatvedtUllensaker OL43.33+20.45
8Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL43.37+20.49
9Kari Kamstrup HovindUllensaker OL44.03+21.15
10Anne ArntsenGjerdrum OL47.34+24.46

Herrer lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik RustadGjerdrum OL19.31
2Bent SkatvedtUllensaker OL22.22+2.51
3Robin LarssonUllensaker OL25.39+6.08
4Knut EngenNes OL26.10+6.39
5Tor StrandEidsvoll OL27.07+7.36
6Øisten Fagerli NæssGjerdrum OL28.24+8.53
7Andreas SedinUllensaker OL28.37+9.06
8Roar SaxhaugEidsvoll OL30.49+11.18
9Aslak KinnebergGjerdrum OL31.13+11.42
10Gaute FosstveitUllensaker OL31.17+11.46
11John Thomas PetersenNittedal OL33.24+13.53
12Anders HorveiFrogner IL50.51+31.20
Pål Kogstad NæssGjerdrum OLdiskvalifisert

Arrangør

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje BråtenUllensaker OLfullført
2Tiril Ruud BråtenUllensaker OLfullført
3Trine Ruud BråtenUllensaker OLfullført
4Terje EllefsenUllensaker OLfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor