Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 7
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 2 juni 2016

1,8 N

1 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Trym ØstbyeIndre Østfold OK28.27+0.2515.37
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK25.2513.57
0Isabel MathisenIndre Østfold OK29.25+1.2316.09
0Una RetteraasenIndre Østfold OK29.32+1.3016.13
0Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK43.56+15.5424.08
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK28.57+0.5515.54
0Ask Bakke ØdegaardIndre Østfold OK28.0215.24

2,5 C

2 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK32.1911.27
2Per ValsgårdIndre Østfold OK49.47+17.2817.39
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK58.31+26.1220.45
4Tidemann LierIndre Østfold OK59.15+26.5621.00
5Ina BlågestadIndre Østfold OK1.02.27+30.0822.08
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.02.28+30.0922.09
7Marita TjelmelandIndre Østfold OK1.19.10+46.5128.04
8Hans Peder BerglandIndre Østfold OK1.20.11+47.5228.26

4,5 A

4 560 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK42.209.17
2Rune BlågestadIndre Østfold OK46.45+4.2510.15
3Sigmund VisterIndre Østfold OK47.50+5.3010.29
4Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK49.35+7.1510.52
5Sture OttesenIndre Østfold OK50.49+8.2911.08
6Dag Arne LierIndre Østfold OK56.26+14.0612.22
7Ståle RuudIndre Østfold OK58.12+15.5212.45
8Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.20+21.0013.53
9Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1.03.33+21.1313.56
10Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.03.56+21.3614.01
11Frank SandbergIndre Østfold OK1.05.39+23.1914.23
12Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1.07.10+24.5014.43
13Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.08.15+25.5514.58
14Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.12.24+30.0415.52
15Frank BjøringsøyIndre Østfold OK1.19.47+37.2717.29
0Jørgen VisterHalden Skiklubbbrutt
Rune NygårdIndre Østfold OKbrutt

3,5 B

3 540 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvart BerglandIndre Østfold OK32.359.12
2Vegar SkinneIndre Østfold OK36.46+4.1110.23
3Mats Andre NygårdIndre Østfold OK37.46+5.1110.40
4Bent GalborgenIndre Østfold OK40.28+7.5311.25
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK40.50+8.1511.32
6Tore RambølIndre Østfold OK48.35+16.0013.43
7Bente LineIndre Østfold OK49.12+16.3713.53
8Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK51.02+18.2714.24
9Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK56.08+23.3315.51
10Theodor LierIndre Østfold OK59.01+26.2616.40
11Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.06.19+33.4418.44
12Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.18.58+46.2322.18
13Oddvar BøhnIndre Østfold OK1.19.45+47.1022.31
0Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Tore SandemIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Erik UnaasIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Per Oskar LarsenIndre Østfold OKbrutt
0Ada GulliksenIndre Østfold OKbrutt
0Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor